Jump to content
Dogomania

Misio odszedł[*]:( ....W DS:).Misio,malutki psiaczek przez kilka lat bezdomny,teraz ma tylko Was.Pomózmy odzyskac Misiowi zdrowie i wiare w ludzi.


DORA1020

Recommended Posts

  • DORA1020 changed the title to Misio odszedł[*]:( ....W DS:).Misio,malutki psiaczek przez kilka lat bezdomny,teraz ma tylko Was.Pomózmy odzyskac Misiowi zdrowie i wiare w ludzi.

Muszę to w końcu napisać:(

ale tak mi ciężko na sercu,że nawet nie mogłam wejść na ten wątek

29.06  Pani Jola wysłała mi sms-a : Wczoraj o godzinie 14.15 pękło mi serce:(

Takie miał wspaniałe życie ,był bardzo kochany i kochał człowieka bezgranicznie,Pani Jola była dla niego wszystkim

oczywiście wspaniałe życie po adopcji, wcześniejsze życie było dla niego koszmarem

przeganiany,rzucano w niego petardami,spał w śniegu ,błocie,a wcześniej musiał go podły człowiek wyrzucić na bruk, dbałam o to,żeby chociaż nie głodował, i bardzo,bardzo żałuję,że wcześniej nie udało się pomóc:(

to był bardzo kochany psiak,i tak bardzo mi przykro,że jego wspaniałe życie trwało tak krótko:(

za dużo dla mnie......mój rudy Niki[*] , Pluto [*] ,rudo-biały kotek [*] Misio [*]

Bardzo współczuję Pani Joli , żegnaj Misiaczku [*]:(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...