Jump to content
Dogomania

W Pieskowie czyli Emiś i Spółka z o. o.


a.piurek

Recommended Posts

[quote name='Szamanka'][B][COLOR=DarkGreen]Wątek zmoderowałam.
Przypominam, że w 1 poście tego wątku powinno się znaleźć aktualne rozliczenie pieniędzy zbieranych na Emirka.
Proszę osoby odpowiedzialne o uzupełnienie tych informacji i bieżące aktualizowanie ich.
Szamanka[/COLOR][/B][/quote]


My nie robimy zbiórki pieniedzy na Dogomanii,podajemy jedynie link do strony Fundacji,a tam kazdy moze przeczytac w jaki sposób moze pomóc.
Fundacja Emir przyjeła taka zasadę,a w zwązku z tym nie wklejamy rozliczeń.Takie są ustalenia Fundacji

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 899
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podpis pod nickiem idealnie pasuje do szanownej moderatorki:
"Pogromczyni niewiniątek"
Powinno sie jeszcze dopisać " i Cierpiących zwierząt..."

:crazyeye::-(




Szamanko gdzie Ty tu widzisz zbiorke "Dogomaniacka"?
Widze tylko odnosnik do strony fundacji ktora opiekuje sie psem, nie widze żadnych numerow kont ani nic pozatym...
Widze tylko brak reakcji na prosbe wlasciciela watku o moderacje w przypadku pierwszego postu - ktory nie nalezy do wlasciciela, no coz skaczace posty sa dawnym problemem tego forum.
Ale po co reagowac na prosby jak mozna... "Wsadzic kij w mrowisko..."
:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Volt']Podpis pod nickiem idealnie pasuje do szanownej moderatorki:
"Pogromczyni niewiniątek"
Powinno sie jeszcze dopisać " i Cierpiących zwierząt..."
[/QUOTE]
a na czym ten pogrom miałby polegać??,Na tym, że żąda rozliczenia???
No sory, ale zasady OBOWIĄZUJĄ WSZYSTKICH bez wyjątku...

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]Volt, czy znasz Regulamin obowiązujący w dziale PwP?
Jeżeli go nie znasz, a przypuszczam, że tak właśnie jest - daruj sobie osobiste wycieczki do mojej osoby.
Jestem moderatorem w tym dziale i we wszystkich tego typu wątkach czuwam nad rozliczeniami.
Ten watek nie jest wyjątkiem. Obowiązują go ogóle zasady panujące na forum.
Dla Twojej informacji: jeżeli masz zastrzeżenia do mojego sposobu moderowania - zgłaszasz to na PW do konkretnego moderatora. Punkt z Regulaminu, którego zapewne też nie znasz.
Nie życzę sobie takich wypowiedzi. Miej to na uwadze zanim błyśniesz kolejną "złotą myślą".

Jak już wspominałam - nawet jeśli pieniądze są wpłacane na konto fundacji - wymagane są rozliczenia. Byłabym wdzięczna gdyby któraś osoba podjęła się wklejania ich na bieżąco, by wątek był rozliczony rzetelnie i sumiennie.
Wtedy wszystko będzie jasne.
Z góry dziękuję.
Szamanka[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

w zawiazku z tym ze na forum nie ma deklarcaji wpłat ...itd


nie zamierzamy sie z niczego rozliczac .....
chociaz z drugiej strony nie mamy sie czego wstydzic ani zatajać :angryy:
pies był leczony i oplacany .....i nawet żywiony
co widac na fotkach tu zamieszczonych ..

Link to comment
Share on other sites

słuchaj jesli [B]np[/B] ...ja wplaciłam grosz na emirka ...na konto emira jako darowiznę ..to jest moja prywatna sprawa ile i na kogo ..
jesli tego nie napisałam na watku

chwaląc sie ile to dała [B]anettta[/B] ..drukowanymi literami aby wszyscy widzieli moja chojność i " wielkie serce "

tzn że ja sobie takich inf nie życzyłam ....
i mało tego
miałabym wielkie pretensje do Bajki gdyby takie inf tu zamieściła ..to moje zdanie


a jak widze takie wątki gdzie w rzedzie pisze kto i ile .....to szlak mnie trafia ..bo co to jest licytacja pomocy ...pokazanie statutu materialnego ..podniesienie włąsnego ego //////czy co ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][B][COLOR=darkgreen]A my na forum mamy ustalenie, że jeśli pieniądze wpłacane są na konto fundacji, ALE na konkretnego psa - na wątku powinno znaleźć się rozliczenie. [/COLOR][/B][/quote]

Szanowna Szamanko, jak wiesz, osobiście starałem się zrozumieć zasady rozliczeń i zbiórek na tym forum. Swoją wiedzę przekazałem komu mogłem, wiem, że to dość trudne, dlatego też postaram się, aby wszystkie wątki rozpoczete na zasadzie "zbiórka na konkretnego psa" , osób związanych z Fundacją Emir zakończyły się tz. "rozliczeniem".
Będę wdzięczny, jeśli odpowiesz dlaczego właśnie wątki psów będących pod opieką "emira" są na cenzurowanym, a inne, zalegającą z rozliczeniami od miesięcy są tolerowane? Tylko nie mów, że kto inny moderuje, że nikt nie zgłosił itp. wymówki...
Pytanie z innej półki, i proszę o konkretną odpowiedź ( ponoć masz kontakt) - dlaczego żaden z adminów nie raczy odpowiadać na emaile, sms-y, telefony.
Popraw mnie jeśli jestem w błędzie, ale to oni zarabiają na naszej obecności na forum, to oni powinni dbać o swoich "darczyńców" , chyba że jest nas tak wielu ( a jest), że jednostki z wątpliwościami lub niezadowolone mają w d...pie.

PS. Proszę o publiczne podanie, dlaczego - za co, mój przedmówca dostał BANA ! (niewygodny? ).

Link to comment
Share on other sites

Ileż radości, energi i tęsknoty jest w tym psie skoro mimo bolacych niewątpliwie łap łasi się, chce biegac, spacerować i bawić się.
Pamietam o mojej obietnicy zrobienia Emirkowi ogłoszenia na allegro tylko chwilowo trudno mi znaleź wiecej czasu (ja powolniak jestem). Bajka pisała, że pies musi zostać jeszcze przez tydzień w lecznicy, więc mam nadzieję,że to dwudniowe opóźnienie w ogłoszeniu nie zrobi mu wielkiej krzywdy. Może jutro się uda...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="DarkGreen"][B]Szanowny Medarze,
postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania jak najdokładniej:
pamiętam Twoje pytania o zbiórki, więc chyba widzisz, że i w tym watku moja odpowiedź jest dokładnie taka sama, jak wtedy gdy odpisywałam Tobie.
Nie wiem dlaczego masz wrażenie, że rozliczeń wymaga się tylko od fundacji Emir. Rozliczenia są wymagane we wszystkich wątkach, gdzie zbierane są pieniądze, tak więc powinny być wszędzie. Podkreślam - powinny. Skoro ktoś się o nie musiał upomnieć, to znaczy, że ich nie było, prawda? W wątkach które moderuję raczej nie mam problemu z rozliczeniami, nawet nie muszę ich wymagać, bo są tylko, że porozrzucane w całym wątku, więc tylko proszę o przeklejenie do 1 postu.
Niestety nie wszystkie wątki mają rozliczenia, temu nie zaprzeczam. Staramy się zaglądać do tylu wątków, ile tylko jesteśmy w stanie ogarnąć. Bardzo was proszę - miejcie na uwadze ile jest wątków w samym dziale Psy do adopcji/zaginione. Ostatnio znaczymy wątki, które moderujemy zielonymi banerkami, aby było wiadomo który mod moderuje dany wątek. To info dla użytkowników, ale także dla nas modów, byśmy sobie nie wchodzili w drogę.

Co do adminów - nie jestem w stanie odpowiedzieć dlaczego nie odpowiadają na maile czy PW. Nie mam zamiaru się za nich tłumaczyć. Są dorosłymi ludźmi, a ja nie jestem ich adwokatem.
Kontakt z nimi mam taki sam jak każdy inny użytkownik. Wysyłam PW lub maile i czekam na odp. Czasem krócej, czasem dłużej, ale w końcu zazwyczaj ją dostaję. Nie wiem czy odpowiadają na tel, bo nigdy do nich nie dzwoniłam. Myślę, że akurat na tę formę kontaktu zareagowaliby. Przecież każdy raczej tel odbiera.
To ich forum i powinni o nie dbać. Forum to ludzie, którzy je tworzą. Ale w tej kwestii ja nie mam tu nic do powiedzenia... Moderatorzy tu tylko sprzątają.

Edit: Volt nie był niewygodny. Najzwyczajniej w świecie i z premedytacją naruszył regulamin. Powodu nie mam obowiązku ujawniać. Wystarczy, że zna go sam zainteresowany.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][B][COLOR=DarkGreen]Wątek zmoderowałam.
[U][COLOR=Red]Przypominam, że w 1 poście tego wątku powinno się znaleźć aktualne rozliczenie pieniędzy [/COLOR][/U]zbieranych na Emirka.
Proszę osoby odpowiedzialne o uzupełnienie tych informacji i bieżące aktualizowanie ich.
Szamanka[/COLOR][/B][/quote]

Noszę okulary to fakt, dlatego mam prośbę czy jest inny pierwszy post. Bo w pierwszym nie widzę rozliczenia. Może ślepa jestem?

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/suka-czy-maciora-pitbullowa-ofiara-rozmnazacza-po-sterylce-blaga-o-dom-121971/[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f78/owczarek-szkocki-duszek-odszedl-za-teczowy-most-124346/[/url]

Będę wdzięczna za odpowiedź.

[quote name='Szamanka'][B][COLOR=DarkGreen]A my na forum mamy ustalenie, że jeśli pieniądze wpłacane są na konto fundacji, ALE na konkretnego psa - na wątku powinno znaleźć się rozliczenie. [/COLOR][/B][/quote]

przykłady wyżej

[quote name='Asior']a na czym ten pogrom miałby polegać??,Na tym, że żąda rozliczenia???
[SIZE=4][COLOR=Red]No sory, ale zasady OBOWIĄZUJĄ WSZYSTKICH bez wyjątku.[/COLOR][/SIZE]..[/quote]

[SIZE=3][B]Dzięki Asior wyjęłaś mi to z ust.[/B][/SIZE]


ps mam jeszcze kilka takich kwiatków jak te dwa powyżej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][COLOR=darkgreen][B]Szanowny Medarze,....[/B][/COLOR][/quote]
Bardzo mnie cieszy, że jestem dla Ciebie szanowny..:-) , szkoda tylko że moderatorzy służą na forum za "bezduszną" miotłę . Zapewnim Cię, że administratorzy telefonów osobiście nie odbierają, zdarzało mi się rozmawiać z sympatyczną, nic nie rozumiejącą mamusią admina. Ciekawe jak moderatorzy ustalają zmiany lub poprawki regulaminu z adminami ( ponoć modzi mają ich akceptację, czyli jakiś kontakt jest /telepatyczny? /
Posty znikają, za co VOLT ma bana?
co do rozliczeń , to na poczatek ...:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f936/poznan-koszmar-w-pseudohodowli-pogotowie-straz-d-zwierzat-122835/[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pan-150-dni-w-areszcie-koszmar-4-psow-w-wawie-prawnik-potrzebny-123726/[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/masakra-szkielety-uratowane-przez-pogotowie-straz-dla-zwierzat-potrzebne-d-111632/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]Stokrotko, moderatorzy usuwają posty nie związane z tematem i hopki - w miarę czasu i możliwości. Jeśli jakieś Twoje posty zostały usunięte, to pewnie któreś z takich właśnie. Staramy się, by watki były w miarę przejrzyste.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][B][COLOR=DarkGreen]Posty nie związane z tematem, czyli z psem Emirem będą usuwane.
Jeżeli ktoś uważa, że źle moderuję - takie rzeczy zgłasza się na PW.
Jesli ktoś nie ma ochoty ze mną dyskutować - niech napisze do Admina.[/COLOR][/B][/quote]
Szamanko,ten post jest związany z Emirem, bo ma pewnie wplyw na dalsze losy tego i podobnych wątków.
Mialam pewne wątpliwości dot zasad rozliczania roznych organizacji na dogo i spytalam sie o to Ciebie na PW - zgodnie z tym,co sama wyzej napisalaś.Odpowiedzialaś mi,że modow jest malo i ze nie na wszystkie wątki trafiają.Ok,zrozumialam.
Ale widzę że teraz jest inaczej, bo linki do niektórych nierozliczonych wątków były Ci podawane w kilku juz miejscach na dogo..Mialaś czas pousuwać tu posty nie związane jakoby z tematem(nie mogę się do tego ustosunkować, bo ich nie ma) ale na nierozliczone wątki nadal nie zajrzał nikt z modów....a ponoć macie też dyżury....

I jak tu nie komentować tej oczywistej niesprawiedliwości, by nie użyć słowa [B]dyskryminacja[/B].....
Oczywiście ten post też możesz usunąć,ale [B]czyż nie prościej byłoby dopisać do Regulaminu PwP punkt zakazujący czynnego bywania na dogo członków Fundacji Emir?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka']..................
[B][COLOR=darkgreen]Niestety nie wszystkie wątki mają rozliczenia ...............................[/COLOR][/B][/quote]


To prawda ! :-o:shake:


Zastanawiam się , bo nie bardzo to rozumiem , jakie posty będą usuwane , czy jak się napisze , np jaka jest pogoda w Warszawie , to będzie to post nie związany z tematem i zostanie anulowany ? :razz::crazyeye:


Emirek pięknie wygląda - to już inny piesek ! :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Skoro Emirka mają ludzie zobaczyć a wstawianie linków na dogo jest spamem to w jaki sposób ma go być widać jak nawet HOPnąć nie można ???????????????????????????????????????????????????????????????[/FONT]




póki co posiedzisz na 1 szej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...