Jump to content
Dogomania

Oddam psa w dobre ręce


Recommended Posts

Imię: Piksel

Wiek: ok. roku

Płeć: samiec

Rasa: mieszaniec owczarka niemieckiego

Miasto: Poznań

Sterylizacja: nie

Szczepienia: wszystkie wymagane

Kontakt w sprawie adopcji: 881 346 675

Opis: Oddamy w dobre ręce psa z powodu bardzo trudnej sytuacji życiowej. W domu, w którym musimy zamieszkać z przyczyn niezaleznych od nas nie mamy możliwości z nim przebywać. Pies potrzebuje więcej czasu i uwagi ze strony człowieka, a my nie możemy mu tego dac i nie chcemy mu robić z tego powodu krzywdy.

Pies jest młody, energiczny, potrzebuje dużo ruchu, lubi długie spacery, uwielbia zabawy. Reaguje na podstawowe komendy - siad, na miejsce. Posiadamy dla niego klatkę kennelową, w której śpi. 

Marzymy o tym żeby znalazł dom, w którym będzie szczęśliwy. 

Zdjęcia:

https://i.imgur.com/KorDLLF.jpg

 

https://imgur.com/jg136Zq

 

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że tu pewnie nie znajdę, spróbuję oczywiście na różnych portalach ale chciałam zacząć tutaj bo trochę się boję żeby nie trafił na łańcuch albo do kogoś nieodpowiedzialnego... Naprawdę jest to dla mnie chyba najcięższa decyzja w życiu ale z płaczem i bólem serca chciałabym mu zapewnić kochający dom.

Link to comment
Share on other sites

Umowa adopcyjna niejako chroni przed takimi rzeczami - koniecznie umieść punkt o możliwości odebrania psa, jak zostaną złamane punkty umowy (m.in. o umieszczeniu na łańcuch). 

Oczywiście domek i tak trzeba prześwietlić... może jak sie boisz sama to poproś zaufaną Fundację, Organizację o pomoc?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...