Jump to content
Dogomania

Pies-suczka


Recommended Posts

15 minut temu, kiyoshi napisał:

no tak...piesek nie potrzebny to do weta i zabić, tak najprościej.

Swoja drogą...ogłoszenia chyba nie ruszyły?

Pani zniknęła i co jej ktoś teraz zrobi- pies piękny, widać, że zdrowy, zadbany, w dobrej kondycji...i jak zwykle trafił nędznie ! Wstyd!!!!!

Wet z tak błachego powodu - czyli  alergia dziecka nie usypia psa

To był dziwny dowcip moim zdaniem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2018 o 08:26, anica napisał:

O Matuniu! :(       ...  Kima [*] biegaj szczęśliwa za TM....  

                                                                                    .....Miszalinko czy możesz powiedzieć?  jak to się stało? dlaczego? czy za długo musiała czekać?

swiecastar880.gif

Od piatku w nocy Kima miala ataki straszne tak jakby padaczka.Wezwalismy w sobote weta. Zanieslismy ja na usg. Okazalao sie ze ma cos w jelicie. Dostala srodki zeby to wydalic. W niedziele bylo juz normalnie Kima jak zawsze biegala pakowala sie na lozko jadla itp. W poniedzialek wrocilam ze spaceru a Kima nie mogla juz chodzic. Narzeczony wrocil do domu i poszedl z nia do weta. Okazalo sie ze w jelicie caly czas zalega jakas rzecz i juz byla zolcia zalana. Sam wet powiedzial ze juz gnije od srodka. Niestety trzeba bylo uspac. 

A Wy ludzie myslicie ze jak pies jest zdrowy to wet uspi? Nie ma tak latwo jak sobie myslicie. Czasami zastanowcie sie co piszecie a nie od czapy walicie hejtem.

Zastanowcie sie za nim kogos osadzicie 

Link to comment
Share on other sites

 

Miszalinka_iMprzytul.gif   współczujemy!...  proszę nie mniej żalu, jestem przekonana ,że nikt nie chciał Ciebie urazić, Miszalinko takie czasem dziwne historie dzieją się na dogo... przykro mi bardzo!  żadne słowa w takich chwilach nie oddadzą tego co czujemy :(    czasem po prostu tak się dzieje ,że życie pisze nam samo scenariusz... inaczej niż byśmy chcieli, nic już nie przywróci Kimi życia :(     ...widocznie... tak miało być... nie wiem co powiedzieć, rozpłakałam się.....

Dziękuję ,Miszalinko... mi jest lżej ,że odpisałaś...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...