Jump to content
Dogomania

KrakÓw- bernardynka Mała Mi.. już nie wróci do schroniska :( (*)(*)(*)


Asior

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

[quote name='Paulina_mickey']Ale super wiadomości!!!
[B]A do kogo poszła co to za domek?
Wiecie coś wiecej??:cool3:[/quote]
[/B]

:multi::multi::multi:

Niech już nigdy nikt Cię nie wyrzuca!!! Bądź szczęśliwa...nieziemsko szczęśliwa!!!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

dziś rozmawiałamz tą Panią u której Mała mi przebywa.. tak jak pisałam, jest na tymczasie....
Miałam dziś CUDOWNĄ propozycje domku w bieszczadach.... Państwo mają ośrodek wypoczynkowy .. Szxukają psa który byłby maskotką wszystkich.. miała by raj, ale... Okazało się, że Mała nie toleruje malutkich psów.... przatakowała już kilka razy jakiegoś kurdupelka... duże totalnie olewa, albo próbuje się bawić.. natomiast małe - to wróg....
a państwo mają sznaucera miniaturkę....

Dlatego będe szukać dla Państwa jakiegoś innego łagodnego benka .. szkoda tylko, że nie Mała mi.. :(
A mieszkała by tu : --> [url=http://www.sosnowydwor.pl/]Agroturystyka Bieszczady, noclegi, wypoczynek - Sosnowy Dw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']allegro dla księżniczki

[url=http://www.allegro.pl/item593485844_mala_mi_piekny_zaglodzony_bernardyn_szuka_domu.html]MAŁA MI-PIĘKNY ZAGŁODZONY BERNARDYN SZUKA DOMU (593485844) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/QUOTE]
[B]1060 wejśc na allegro .... i nic , nawet telefonu ????[/B]

Link to comment
Share on other sites

nieee niee, to przedtem była aukcja Spykea, ale jakiś debil napisał do mnie że zgłasza naruszenie regulaminu ( to było allaegro poszukiwawcze, bo spajki zaginął) więc musiałam usunąć tatmtą a szkoda było bo to było allegro wyróżnione, więc wstawiłam choć na te 3 dni innego psa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sunia ma ok 5 lat (ale wg mnie weci schroniskowi przesadzili i to sporo)
Dopytaj Pani czy nie ma tam innych małych psiaków....
No i niech Pani zadzwoni do mnie jeślki jest zainteresowana, bo trzeba jej jeszcze powiedziec o kontroli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...