Jump to content
Dogomania

Jak przewieść psa ?


Gochagooo

Recommended Posts

Witam, mam duży problem, zaoferowałam pomoc jednej rodzinie, że wezmę ich Psa ponieważ się przeprowadzają i jedynym wyjściem jest schronisko. Problem w tym że pies ma już ponad 5 lat, całe życie był na łańcuchu, jest nie wychowany, nie zadbany, lekko wychudzony, nie zaszczepiony i co najgorsze bardzo nie spokojny i czasem agresywny(jak złapie się go za obroże to czasami chce gryźć) ogólnie to nie gryzie, skacze po wszystkich i po wszystkim. Ja muszę go przewiesc z jednego województwa do drugiego, około 1.5 godziny drogi. No i muszę to załatwić jak najszybciej, ponieważ tamci wyprowadzają się do niedzieli. Jak mam to zrobić ? Są jakieś tabletki uspokajające które mogłabym załatwić na już zeby go spokojnie przewiesc ale też żeby nie zrobić mu krzywdy ? Bardzo proszę o pomoc. Sama nie mam psa i nie wiem do końca jak to wszystko załatwić .  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia ‎1‎/‎25‎/‎2018 o 10:24, Gochagooo napisał:

nie wiem do końca jak to wszystko załatwić .  

Idz do weta z psem,zważy go I ogarnie problem.Nie piszesz jakim srodkiem transportu będziesz go wieźć,a to przecież b.wazna informacja.Pies powinien mieć szelki,z obroży może się wywinąć,jeśli transport publiczny,to I kaganiec I zaswiadczenie o szczepieniu p/wściekliznie..Dogadaj wszystko z wetem.Dasz radę,powodzenia.

 

o,sorry,wszystko pewnie pozamiatane,a ja popełniłam gafę...post jest stary I nieaktualny zapewne,bo pies juz pewnie dojechał.(mam nadzieję).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...