Jump to content
Dogomania

waznosci szamponu dluzsza niz rok...


erk005

Recommended Posts

.no wlasnie, czy istnieja takie dla psow? Zawsze jak kupowalam to mial date waznosci do roku co troszke bez sensu, skoro psa kapie raz na rok...to taki szampon starcza mi na gora dwa mysia, a butelka calkiem spora. Czy sa szampony z data waznosci np na 2 lata? Czy to mozliwe? 
Jakie w ogole polecacie? Nie chodzi mi o nic wymyslnego, Aza normalnie ma bardzo ladna siersc, tylko teraz brzydka bo linieje niesamowicie - ale to napewno jest powodem. Nie chodzi mi tez o nic drogiego ;) Takie przecietne fajne i najlepiej do dostania w zwylkym sklepie nie przez net. Z gory dzieki ;)

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawości poszłam sprawdzić ile szampon mojej suczki jest ważny - 24 miesiące czyli 2 lata. Jest to szampon firmy HOUSE OF PAWS kupiony w tk maxx (często mają fajne rzeczy dla psów). Myślę, że sporo szamponów będzie ważnych dłużej niż rok ;) Niestety akurat obecnie mam w domu tylko ten jeden. W sklepach zoologicznych online niestety nie podają ważności. Skoro chcesz i tak kupić stacjonarnie to musisz wybrać się do sklepu i przejrzeć sobie półkę z szamponami ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...