Jump to content
Dogomania

Osobowiść Roku 2017 - prosimy o głosowanie na działania prozwierzece


supergoga

Recommended Posts

Niestety nic z tego. Facet od społeczności lokalnej zrobił ogromna kampanię reklamową. Wygra.

Ale jest prośba - piszcie do Głosu - tam jest namiar na stronie tego konkursu, że ten człowiek jest w złej kategorii. Póki nie był na czele - nie zauważało sie, ale teraz  widać. On powinien być w kategorii społeczności lokalne a nie  działalność charytatywna. Moja córka dzwoniła juz, oni twierdzą że tak był zgłoszony i nikt nie weryfikował..

Warto im pisać, że to jest niewłaściwe, iz w działalności typowo charytatywnej zamieszczono zgłoszenie człowieka zajmującego się lokalnymi społecznościami gdy jest na to osobna kategoria.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do nich :

Dobry wieczór Państwu.
 
Chciałabym zgłosić nieprawidłowość jaka wystąpiła w umieszczeniu kandydatury  Pana Przemysława Polcyna  na osobowość roku 2017 w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA. 
Jest to niewłaściwe , iż w działalności charytatywnej zamieszczono zgłoszenie człowieka zajmującego się lokalnymi społecznościami w przypadku gdy jest na to osobna kategoria. 
 
Proszę o sprostowanie tej nieprawidłowości. Uważam takie postępowanie za nieuczciwe i krzywdzące osoby zgłoszone do tego konkursu jak również ludzi , którzy oddawali głosy na osoby umieszczone w tej kategorii prawidłowo. 
 
Mam nadzieję , że naprawią Państwo ten oczywisty błąd.
 
 
Z poważaniem   "
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, mdk8 napisał:

Napisałam do nich :

Dobry wieczór Państwu.
 
Chciałabym zgłosić nieprawidłowość jaka wystąpiła w umieszczeniu kandydatury  Pana Przemysława Polcyna  na osobowość roku 2017 w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA. 
Jest to niewłaściwe , iż w działalności charytatywnej zamieszczono zgłoszenie człowieka zajmującego się lokalnymi społecznościami w przypadku gdy jest na to osobna kategoria. 
 
Proszę o sprostowanie tej nieprawidłowości. Uważam takie postępowanie za nieuczciwe i krzywdzące osoby zgłoszone do tego konkursu jak również ludzi , którzy oddawali głosy na osoby umieszczone w tej kategorii prawidłowo. 
 
Mam nadzieję , że naprawią Państwo ten oczywisty błąd.
 
 
Z poważaniem   "

BRAWO mdk8 !!!!!!!!!!!!!!!

...ostatecznie brakło 403 głosy... najzwyczajniej, nie daliśmy rady... Ja musiałam odejść od kompa (niepodziewana, acz ważna wizyta /Rada Osiedla/ dot. sprawy drogi osiedlowej), ale w tzw międzyczasie udało mi się wysłać 3 SMS-y... mam nadzieję, że organizator rozpatrzy to jakby nie patrzeć jawne niedopatrzenie z Ich strony!!! Jak trzeba będzie podpiszemy petycję, czy co tam trzeba będzie!!!

Małgosiu - najserdeczniej Ci GRATULUJĘ - tak, czy tak jesteś wygraną!!!!

Link to comment
Share on other sites

Boogie wysłał wiadomość do zwycięscy

 

Szanowny Panie, gratuluję wygranej w plebiscycie Osobowość Roku Głosu Wielkopolskiego. Niestety uważam, że kategoria, w której został Pan zgłoszony, jest niewłaściwa. Został Pan nominowany w kategorii "Działalność społeczna i charytatywna", a w opisie widnieje "nominowany za pracę na rzecz lokalnej społeczności". Nominacja zgadza się z inną kategorią, a mianowicie "Samorządność i społeczność lokalna". Pełniąc swoją funkcję, na pewno wypełniając ją w sposób właściwy i rzetelny, zebrał Pan bardzo dużą liczbę głosów, powodując że osoba zgłoszona w kategorii działalności charytatywnej, od ponad 10 lat nie pobierająca za swoją działalność żadnych korzyści finansowych, straciła szansę na wygraną. Myślę, że właściwym byłoby ustosunkowanie się do tego wyboru oraz może kontakt z panią Mileną Kochanowską z Głosu Wielkopolskiego w sprawie wyjaśnienia sytuacji. Czym innym jest działalność charytatywna pełniąc funkcję fundacji non profit a czym innym działalność społeczna, pełniąc funkcję Przewodniczącego Rady Osiedla. Pana wygrana może prowadzić do nieporozumień i braku rozgraniczenia między działalnością urzędową dla społeczności a charytatywną. Fundacja otrzymuje mnóstwo wiadomości od rozgoryczonych osób, które oddały swój głos. Z poważaniem  wolontariusz Fundacji dla Zwierząt Animalia

 

Warto może do niego cos napisać ale przede wszystkim do Głosu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...