Jump to content
Dogomania

Osobowiść Roku 2017 - prosimy o głosowanie na działania prozwierzece


supergoga

Recommended Posts

Osoba, która aktywnie wspiera bezdomne zwierzaki, Gruba Berta ,zgłosiła mnie do plebiscytu Osobowość Roku Poznań 2017. W sumie nie chodzi o moją osobę wyłącznie, ale żeby zaznaczyć ważność zajmowania się sprawami zwierzaków. Wśród nominowanych w dziedzinie działalności charytatywnej nie ma innych osób zajmujących się czynnie pomocą i ochrona zwierząt, a ważne, że wskazać także na ten rodzaj działalności. Osoba, która aktywnie wspiera bezdomne zwierzaki, Gruba Berta,

Głosowanie polega na wysłaniu sms na podany pod sodem numer o podanej treści. MOŻNA WYSYŁAC TYCH SMS-ÓW KILKA.

Jeśli uznacie za ważne żeby zaistniał tam zwierzolub, żeby zasygnalizować, że te tematy są ważne i bardzo na czasie – proszę zagłosujcie. Zaznaczmy, że problem zwierząt jest istotny i nie powinien być pomijany.

Gdyby udało się zaistnieć a może wygrać – wygrana stanowiłaby fant do licytacji na bezdomne psiaki w potrzebie.

Poniżej treść tej notki oraz dane do głosowania. Jeżeli uznasz za ważne – poproś przyjaciół i znajomych o oddanie głosu.

Pozdrawiam i dziękuję

Małgorzata

Małgorzata Galica, wolontariusz - prezes fundacji dla Zwierząt Animalia, nominowana za wieloletnią pracę charytatywaną - działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, walkę z przejawami znęcania sie nad zwierzętami, podejmowanie interwencji w obronie praw zwierząt, organizowanie akcji edukacyjnych służących budowaniu społecznej świadomości o prawach zwierząt, przyczynach oraz sposobach rozwiązywania problemu bezdomności. (GWC.210)

SMS pod nr 72355 o treści GWC.210

Link 

http://www.gloswielkopolski.pl/nasze-akcje/osobowosc-roku/a/osobowosc-roku-poznan-aktualne-wyniki,12818622/

oraz wydarzenie na FB które zrobiła moja córka, także zwierzolub wielki

 

https://www.facebook.com/events/323202884845677/

 

Za każdy głos, za zaproszenie na wątek i do głosowania przyjaciół i znajomych będziemy bardzo wdzięczni.

Zajęcia edukacyjne w szkole oraz na targach AquaZoo w Poznaniu

 

5a648ebf50fc5_LO18wykad.JPG.bf5f0d338facba1cdf040f14671badf4.JPG

 

animalia_pestka09.jpg.7ce07f7e4250eface0c8c0e2e6147e9a.jpg

 

Stoisko promocyjne - Fundacji Animalia, promujące pomoc bezdomnym zwierzakom - z moją córką

IMG_3390.JPG.68e47c37a0407dc416b0237993025263.JPG

 

Uratowany Puchacz, szczeniak wiszący na drzewie w roku - nasz podopieczny

 

DSC02646.JPG.a7acd4a284cb22e7248753d45befca6d.JPG

 

3 bezdomniaki na pokazie zorganizowanym przez Animalię - takie kochane "zwykłe pieski" o wielkich sercach i wspaniałych charakterach.

 

2.JPG.2cbd10d62742660588111e6deae37506.JPG

 

Prosimy Dogomaniaków o wspieranie - nie mnie, bo nie o mnie personalnie chodzi, ale o ideę, o to, że ludzie zajmujący się bezdomnymi zwierzakami liczą się i trzeba o nich pamiętać. Przecieramy szlaki.

REGULAMIN PLEBISCYTU

http://www.gloswielkopolski.pl/nasze-akcje/osobowosc-roku/a/regulamin-plebiscytu-osobowosc-roku-2017,12821638/ 

koszt sms 2,46 zł.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

też wysyłam, tekst w pierwszym poście jest chyba urwany na początku;)

Prawda, dziękuję, mam ostatnio problemy z komputerem. Bardzo Wam za wspieranie dziękuję.

27 minut temu, Aska7 napisał:

Idziesz jak burza : )

Sama jestem zaskoczona. Gdy Basia zaproponowała że zgłosi mnie, żeby był jakiś zwierzolub... sądziłam, że nie mam żadnej szansy na tak wysokie miejsce jak teraz. Dziękuję Wam bardzo bardzo

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Olena84 napisał:

Przepraszam że zapytam, ale jaki jest koszt smsa? Bo nie wiem na ile sobie pozwolić;)

 

5 godzin temu, mdk8 napisał:

Gosia jest 2-ga i 109 głosów :)

 

2 godziny temu, Aska7 napisał:

118

Dziewczyny bierzmy pod uwagę czas na oddawanie głosów (wycinek regulaminu): 

"... II. Głosowanie – etap pierwszy, powiatowy

1. Głosowanie odbywać się będzie za pomocą SMS Premium i będzie trwało w okresie od 5.01 2018 r. od godziny 16:00 do 31.01.2018 r. do godz. 21:00... " 

Dobrze by było utrzymać drugą pozycję blisko pierwszej i zostawić sobie rezerwę kasy na dobicie kilku głosów 31 stycznia. Żeby nie prowokować do nadgorliwości człowieka z pierwszej pozycji :) 

Teraz najważniejsze żeby promować cel supergogi wszędzie gdzie się da poza naszym wewnętrznym środowiskiem. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Dobrze by było utrzymać drugą pozycję blisko pierwszej i zostawić sobie rezerwę kasy na dobicie kilku głosów 31 stycznia. Żeby nie prowokować do nadgorliwości człowieka z pierwszej pozycji :) 

 

"Przyczajony tygrys, ukryty smok" : )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...