Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

Kejciu, nie dostałyście żadnych wskazań jak się z nim obchodzić? Przecież nieumiejętne trzymanie go , ruchy mogą pogorszyć sytuację. W jakim odcinku on ma złamany kręgosłup?  Czy ma porażenia ? Możesz mi przesłać zdjęcia na mejl? Spróbuję skonsultować je z moim ulubionym wetem - ortopedą.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Poker napisał:

Kejciu, nie dostałyście żadnych wskazań jak się z nim obchodzić? Przecież nieumiejętne trzymanie go , ruchy mogą pogorszyć sytuację. W jakim odcinku on ma złamany kręgosłup?  Czy ma porażenia ? Możesz mi przesłać zdjęcia na mejl? Spróbuję skonsultować je z moim ulubionym wetem - ortopedą.

Poker wszystko dostałyśmy i zostało przekazane do hoteliku. Oglądał go dobry lekarz a jeden z najlepszych specjalistów zobaczy go w piątek - Tobi jest w klatce kennelowej i ma ograniczony ruch. Zalecenia weta z Legionowa stosujemy - jutro będziemy jeszcze próbowały przyspieszyć termin wizyty. Miałam propozycje lekarza z Lublina ale nie zdecydujemy się bo musimy mieć lekarza na miejscu aby go nie wozić nie wiadomo jak daleko, bo transport jest chyba najniebezpieczniejszy w tej sytuacji. On w kennelu sobie krzywdy nie zrobi - wg. słów lekarza co się miało wydarzyć to się wydarzyło teraz tylko pozostaje nam modlić się aby udało się z tą wizytą szybciej a niestety do specjalistów się czeka no i teraz okres ferii :(Dostaje leki więc go nie boli, rtg jakie mamy nie jest dobrej jakości więc napewno na milion procent dr Bissenik ( a to jeden z najlepszych specjalistów w Polsce, ufamy mu chociaż wiemy że będzie to kosztować ale zaufanie do lekarza jest w tej sytuacji bardzo ważne )  - zrobi profesjonalne badania u siebie i wtedy będziemy wiedzieli na czym stoimy. Ale dziękuję Ci za chęć pomocy :*

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Kejciu napisał:

o widzisz nie zauważyłam :( my Warszawa...więc jednak kawał drogi :(

Jakby była różnica w kosztach rzędu tysiąca czy dwóch , to i tak się opłaca. Na razie trzeba poczekać na wizytę u Was. czy on ma porażenia?

Wygląda na malutkiego psa.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Jakby była różnica w kosztach rzędu tysiąca czy dwóch , to i tak się opłaca. Na razie trzeba poczekać na wizytę u Was. czy on ma porażenia?

Wygląda na malutkiego psa.

nie ma porażeń - zwieracze " trzymają ", nie powłuczy kończynami miednicznymi, nawet jak zmienia sobie stronę leżenia to lekko się na nóżkach podpiera więc może nie jest tak źle jak mówił doktor w Legionowie - tej nadziei się narazie trzymamy :) Oczywiście leki też działają i może bardziej śmielej dlatego próbuje się przekręcić i to robi. Pytałyśmy kilka razy o jego bezpieczeństwo ale doktor powiedział że nie powinno się nic wydarzyć. 

Opłacać może i się opłaca ale pozostaje sposób transportu o którym wcześniej wspomniałam - o ile teraz ma do doktora max 7-8 km to do Wrocławia pewnie byłoby około 400...patrzymy na to tez tak że pewnie będą konieczne wizyty kontrolne, rehabilitacja, więc dobrze żeby to było na miejscu abyśmy mogli w tym uczestniczyć i mieć taką możliwość  ale oczywiście wszystko rozważymy jak już będzie wiadomo co i jak i na czym dokładnie stoimy. No i ważna w przypadku skomplikowanych operacji jest też opinia o lekarzu to też nas skłoniło do zapisania się właśnie do niego. 

Zobaczymy co się wydarzy do piątku i w piątek i wtedy konkretnie będziemy mogli podjąć jakieś decyzje bo teraz gdybamy :( ale chcemy być przygotowani na różne opcje.

Pokerku on w piątek 05.01 ważył 5 kg więc myślę że troszkę przytył ale nie dużo w ciągu tygodnia więc nie jest dużym pieskiem. Może takie sprawia wrażenie bo ma kudłatą sierść ale pod nią są skóra i kości (

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...