Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

18 godzin temu, Kejciu napisał:

Bardzo, ale to bardzo dziekujemy za pamięć o Tobisiu i zaglądanie na wątek -

"Poznałam" Tobisia niedawno, ale przeczytałam cały wątek - mimo nieszczęścia jakie psiaka spotkało, to piękna historia z pięknym zakończeniem :-)) Widać że Tobi jest bardzo szczęśliwy .....

Gdyby potrzebował na jakieś zabiegi lub leczenie - napisz, dołożę się do kosztów, to cudowny psiak, bardzo złapał mnie za serce....

Pozdrawiam Tobisia i opiekunki :-))  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Dnia 4.07.2021 o 20:25, limonka80 napisał:

Mój seniorek Dżekuś niestety nie może jeść ciasteczek, więc nie skorzystam z bazarku, ale chciałabym wesprzeć Tobiego.

Na jakie konto wpłacić ? 

Będę robiła przelew na konto opiekunki Tobiego rozliczając bazarek więc podam swój numer konta na priv. Wpłaty z ciasteczkowego na moim koncie więc po niedzieli będę zamykała i rozliczała. Bardzo dziękujemy za chęć pomocy. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam kilka nowych zdjęć i filmików z Tobim. Zakupiłam krople na kleszcze i opłaciliśmy wizytę u Weterynarza że środków tu zgromadzonych. Wkleję paragony tylko obecnie zmoglo mnie przeziębienie :( możliwe że weekend wszystkie zaległości na wątku uda mi się pouzupełniać i zaktualizować wpłaty :) 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Kejciu napisał:

Mam kilka nowych zdjęć i filmików z Tobim. Zakupiłam krople na kleszcze i opłaciliśmy wizytę u Weterynarza że środków tu zgromadzonych. Wkleję paragony tylko obecnie zmoglo mnie przeziębienie :( możliwe że weekend wszystkie zaległości na wątku uda mi się pouzupełniać i zaktualizować wpłaty :) 

W takim razie życzę duuuużo zdrowia :)

Czekam z dozą niecierpliwości na zdjęcia puchacza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani usiadłam do laptopa i spróbuję napisać obiecanych kilka słów J

Zacznę od rozliczeń. Stan konta wyglądał następująco:

stan konta na dzień . 29.05.2021  : + 113,64 zł

 

W dniu otrzymałam w dniu 11.08.2021 wpłatę w wysokości 150 zł od Limonka80 za do z całego serduszka dziękujemy

Stan konta zatem wynosił 113,64 zl + 150 zł = 263,64 zł

W dniu 2021-08-11 zrobiłam przelew do DT za wizytę kontrolną u weterynarza ( paragon wkleję poniżej )

Stan konta zatem wyniosł  163,64zł

Zamówiłam również krople przeciwko kleszczom – 4 pipety za 107,65 zł

Czyli stan konta 163,64 zł – 107,65 zł = 55,99 zł

+ 59 zl z bazarku ciasteczkowego

STAN KONTA NA DZIEŃ 2021-09-18 wynosi + 114,99 zł

Zabieram się do wklejania zdjęć i filmików – później napiszę jeszcze post z wynikami badań Tobisia

Link to comment
Share on other sites

Tobi byl z wizytą u weterynarza, ponieważ od dwóch nocy nie spal, wygryzał sobie ranki na brusku. Pchełek nie widać było, możliwe że ze stresu. Wokół remonty ze wszystkich stron więc odgłosy słychać głośne bardzo :( Za wizytę, lek i pazurki Dorota zaplaciła 85 zł wklejam paragon. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, konfirm31 napisał:

Witaj, Kejciu🙂. Dzięki za info o Tobisiu i super, że tak dobrze się trzyma. Przyłączam się do podziękowań dla Limonki ❤️

No dziękuję Ci i że cały czas masz kontakt z  opiekunką Tobisia  i wspierasz oboje. ❤️

strasznie rzadko tu zaglądam :( i dlatego tak rzadko wieści wstawiam. CIężko mi wgrywać filmy bo najpierw na yt z komputera, z telefonu nie umiem tego zrobić  :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

podczas ostatniej kontroli krwi u Tobiego - okazało się że ma niedoczynność tarczycy. Od kilku dni jest na lekach i za miesiąc będzie miał powtórzone badania krwi aby sprawdzić poziom tarczycowych wskaźników i móc określić czy dawka leków jest odpowiednio dobrana. 

 

Badania kosztowały 115zł z lekiem na kilka pierwszych dni. 

STAN KONTA na dzień 2021-09-18  zatem wynosi 0 zł 

 

242212528_228058742688015_304588957364724543_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tobi był 3 tyg na wakacjach u Doroty która cały czas na zmianę z opiekunką DT się nim zajmuje. Zachowywał się bardzo grzecznie na " wywczasach " i nie przyniósł wstydu :D 

Zaprzyjaźnił się z kotami rezydentami :) ale kto z Was nie pamięta jak Tobi z kotem chodził na spacery ? :) więc akurat zdziwiona tym nie jestem że się super z kotami dogadał - a i koty zdały egzamin celująco :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Kejciu napisał:

242155209_800962023908751_6427697820781357524_n.jpg

Ten mały pyszczek rozkłada mnie na łopatki :-)) Tobiś jest przecudny ... 

Widać że jest taki szczęśliwy, uśmiech nie schodzi mu z mordki, tak jak i mnie :-))

Bardzo dziękujemy za te zdjęcia i filmiki, i oczywiście za wspaniałą opiekę.

Pod koniec miesiąca wpłacę dla Tobisia na leki albo badania, na to co uznacie za potrzebne.

Mocno trzymam kciuki by udało się ustabilizować tarczycę. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...