Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

Dobry wieczór wszystkim,

Z ostatnich 3 bazarków mam wpływy na konto w kwocie 338 zł na chwilę obecną, zliczę wszystko i przeliczę jeszcze raz wpływy, nie odliczałam wpływów za przesyłki, nie będę się rozdrabniać. Pieniądze są na moim koncie do dyspozycji na wydatki na utrzymanie Tobiego. Zsumuję wszystko w wolnym czasie i porównam z wpływami, jeśli będzie jakaś różnica między kwotami na bazarkach a wpływem na konto to wyrównam. Wszelkie wydatki będę tu uzupełniać, jeżeli takowe będą. 

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie,

Paulina

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochane dogomaniaczki - nie zaglądam tutaj już. Podałam wcześniej kilkukrotnie link do FB Tobisia - nawet jeśli nie ma ktoś konta = można wejść i zobaczyć:) u Tobisia bez zmian - nadal jest w domu tymczasowym. W miesiącu marzec przelałam do DT kwotę 400 zł - z uwagi na to że od kilku miesięcy nie były robione żadne zakupy z naszej strony. Za chwilę podtaram się zrobić rozliczenie - niestety nadal nie mogę edytować postu rozliczeniowego więc najzwyczajniej zacytuję sama swój post poniżej. Za chwilę też postaram się doliczyć wpłaty od Jolanta08 które co miesiąc jako stała do mnie trafiają.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2021 o 23:43, Kejciu napisał:

dopisuję wplatę od Jolanta08 za grudzień, styczeń  - 20zł oraz wpływ z bazarku Nadziejki 51zł

saldo na dzień 03.02.2021 - 465,64zł 

+ 28 zł z bazarku Nadziejki

 + 20 zł marzec i kwiecień Jolanta08

- 400zł na konto DT 

stan konta na dzisiaj tj. 29.05.2021  : + 113,64 zł

Link to comment
Share on other sites

Żadnych innych wpływów na konto nie otrzymałam 

Wklejam zdjęcia Tobisia ze spacerku  i filmik z zimy jaki dostałam ale z uwagi że nie mam za bardzo możliwości tu zaglądać nie wstawiłam wcześniej. 

 

Link do fb : https://www.facebook.com/Tobiś-szuka-domu-823273621359839

 

Zawsze można napisać wiadomość - DT Tobisia obsługuje stronkę.

 

tob.jpg

tob1.jpg

tob2.jpg

tob3.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo, ale to bardzo dziekujemy za pamięć o Tobisiu i zaglądanie na wątek - jak widzicie nie organizujemy żadnych zbiórek finansowych na tego pieska, nie dzieje mu się krzywda, jest zaopiekowany. 

Z przyczyn zawodowych nie zaglądam tu na dogomanię wogóle  - udzielam się na facebook i tam działam dla zwierzaków.

Ale jeśłi ktoś ma jakieś pytania znajdziecie mnie na FB Katarzyna eF

pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...