Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Życzenia spokojnego i jednocześnie rozrywkowego dnia dla małego wojownika.

Rozrywkowy był dzień wczoraj :) Tobi miał odwiedziny i zapoznanie z moim pieskiem :) wszystko super :) postaram się później opisać wrażenia i wrzucić zdjęcia :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2019 o 09:31, Kejciu napisał:

Rozrywkowy był dzień wczoraj :) Tobi miał odwiedziny i zapoznanie z moim pieskiem :) wszystko super :) postaram się później opisać wrażenia i wrzucić zdjęcia :)

Oj bardzo był rozrywkowy. Tobi dobrze zareagował na Twojego psiaka i na nas też. Ostatnio jak byłyśmy to był bardziej wycofany, teraz byłam w szoku, podszedł obwąchać, dał się pogłaskać, zjadł smakołyki. Bardzo pozytywny piesek, zasługuje na wszystko co najlepsze :)

Wrzucam fotę na potwierdzenie :)

69665303_2481655268748306_2543965234578587648_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkvRYDJMbzag5bQ65QLN6H8G62pCVSQXsMzIDtu9FrAxxB1SJui7qjWyXTVokepUfI&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=ab5e7113f2b2d8dad96a741351a3e350&oe=5E0979E0

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Szkoda że na bazarku nie można kupić trochę wolnego czasu....bo licytowałabym jak szalona :)

Tak jak napisała Paula - Tobi bardzo się otworzył, fajny, wesoły i komunikatywny piesek :) dogadał się z moim dobermanem :P i fajnie razem sobie człapali na psacerku :)

niestety po niedlugiej chwili Tobi zaczał utykać więc nóżki dokuczają :(

Zapuścił fajne pejsidła za uszami które dodają mu mega uroku!!!! :)

 

oczywiście jest znowu chyba awaria dogo bo nie mogę dodać zdjęć...

wszystko sobie przygotowałam, znalazłam naprawdę chwilę i dupa blada :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Kejciu napisał:

oczywiście jest znowu chyba awaria dogo bo nie mogę dodać zdjęć...

wszystko sobie przygotowałam, znalazłam naprawdę chwilę i dupa blada :(

Tak to już jest na dogomanii, trzeba mieć super farta aby trafić na możliwość"normalnego" wstawienia zdjęć. Ale to siła wyższa - trzeba czekać i tyle.

Udanego dnia śliczny puchatku. 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Nesiowata napisał:

Tak to już jest na dogomanii, trzeba mieć super farta aby trafić na możliwość"normalnego" wstawienia zdjęć. Ale to siła wyższa - trzeba czekać i tyle.

Udanego dnia śliczny puchatku. 

 

mam przygotowane zdjęcia i pozmniejszane - tylko wstawić :) ale o 4 rano jak wstaję nie jest to dla mnie wykonalne :) spróbuję wieczorem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...