Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

Nie wiem jak to się dzieje - straszyli burzami nad całą Warszawą, a ja takowej nie słyszałam. Ogłuchłam w jednej chwili? Co prawda  Lala przez chwilę szukała dla siebie spokojnego miejsca, ale to był moment. Spadło parę kropel wody i na tym się skończyło. A następnego tygodnia to strach się bać. 

Pewnie i Tobie ciężko w taką duchotę. W ciągu dnia  lepiej nie wystawiać nosa za drzwi, dopiero wieczorem jest lżej. Ale trzymaj się misiaczku - kiedyś będzie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Wieści z DT Tobiego nie są najlepsze, Tobiś zaczął bardziej utykać na nóżki. W ubiegłym tyg w piątek miał pierwszy zabieg akupunktury, we wtorek ma kolejny. Koszt pierwszego 120zł, kolejne 100zł zatem przelewam do DT Tobiego 220zł.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Ciekawe jak Tobi po zabiegach. Przynoszą jakieś efekty?

Na efekty pewnie trzeba będzie chwilkę poczekać - narazie był dwa razy, nie wiem kiedy następne spotkanie. Dostałam wczoraj dwa filmiki - postaram się wieczorem wrzucić :)Biedny jest bo ma masę tego futra - mój niuniuś prawie nie ma sierści a tak mu gorąco to co dopiero te bardziej " opierzone " pieski mają powiedzieć :( a te na łańcuchach bez wody.....masakra :(

Link to comment
Share on other sites

Pogoda nie  chce nam się zmienić, trzeba  przetrwać to wszystko. U mnie tylko Lala ma bardzo krótką sierść. Moja pozostała dwójka, nie dość że czarniawa, to jeszcze z dłuższymi kudełkami. Jakoś jeszcze dają radę, choć Misiek wiekowy. Ale praktycznie cały dzień spędzają na spaniu, zazwyczaj na podłodze. Jedynie na chwilę za drzwi zrobić siusiu i od razu do domu. 

Misiaczku - Ty też jakoś przetrzymasz, wieczorem można co nieco odpocząć. Kuruj łapki i czekaj na przyjemniejsze dni.

Link to comment
Share on other sites

No i dziś jest czym oddychać! Wprawdzie deszczu to chyba niewiele spadło, ale jest zupełnie inaczej. I słońce nie pokazuje się (na chwilę obecną), i powietrze rześkie. Inne życie.

Tobisiu - skorzystaj z możliwości spacerku w normalnych warunkach dopóki to możliwe. Bo przecież to tylko chwilowe.

Link to comment
Share on other sites

Pluszaczku - coraz ciężej znosić ten afrykański upał.  Bardzo wczesny ranek i późny wieczór to jedyne pory dnia kiedy jest w miarę normalnie. Trzymaj się jakoś w oczekiwaniu na normalniejszą pogodę, może w końcu doczekamy się jej.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

Podrzucam linki z bazarkami

kosmetykowy

https://www.dogomania.com/forum/topic/350105-bazarek-avon-i-oriflame-dla-tobiego-do-02072019r/

z fajnymi przepisami 

https://www.dogomania.com/forum/topic/350104-przepisy-dla-tobiego-do-1507/

Będzie jeszcze 1. z różnościami, link podrzucę jak już ogarnę :) 

Zdublowałam się z Kasią, nie zauważyłam postu :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...