Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

Dziś mokro, Tobiś pewnie znów będzie miał gorszy dzień. Moje psy nie były zachwycone tym co czuć za drzwiami. Neska wcale nie wyszła, chyba pierwszy raz to jej się zdarzyło. Za chwilę spróbuję ja przekonać, że  jednak trzeba chociaż wyskoczyć na siusiu. Mam nadzieję, że mi się uda. Wprawdzie przestało padać, ale nadal coś tam mży. Nieciekawa pogoda, najlepiej siedzieć w domu. Dobrze, za mam akurat taką opcję, nie muszę się nigdzie spieszyć.

Trzymajcie się ciepło i sucho.

Link to comment
Share on other sites

Nie mamy teraz zbyt wielu okazji do fajnych spacerow bo pogoda taka, ze lapki musza odpoczywac. Ale z misia zrobil sie domator, wiec chetnie wraca do domu, do ciepelka.

Na minus - mniej urozmaicone spacery i mniej roznych bodzcow i... niestety misio jest bardziej plochliwy i elektryczny :/ Zamowilam Anxitane bo dobrze na niego dzialal.

Musze mu tez wykombinowac jakis ortopedyczny materacyk "memory foam". Zadne fanfa-ranfa legowisko, bo takie pewnie bedzie mu chcial kupic po swojemu DS. 

No i uruchamiam lada moment strone Tobiego na fb - szukamy dobrego domku. 

A filmik z weekendu wrzuci tradycyjnie Kasia :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Poker napisał:

moyogi, jak szybko działa Anxitane i gdzie kupujesz?  Mam ogromne problemy z naszym Dolarem.

Czas reakcji chyba zalezy od psa. Na Tobiego nie dzialaja KalmAidy itp. A ten srodek mu pomogl.

Na alle sa za ok 62 zl, ja poprosilam o sprowadzenie do weta za 65, bo nie chce ryzykowac czekania na dluga przesylke. Dzis odbieram.

Link to comment
Share on other sites

Kiepski dziś dzień dla Twoich łapek pluszowy psiaku. Obudziłam się w nocy - było biało, teraz pada deszcz. Dobrze, że kiedy się obudziłam  wcześniej to wypuściłam psy. Chętnie wyskoczyły na siusiu. Teraz - żadne nie przekroczyło progu, od razu był w tył zwrot, bez żadnego wyjątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...