Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

2 minuty temu, Madie napisał:

Ja muszę się podliczyć i zobaczyć ile mi zostanie do końca miesiąca, ale deklaruję pomoc najpóźniej na początku lutego.

 

Może warto też pomyśleć o zbiórce na pomagam.pl?

Madzie bardzo dziękujemy :)

Narazie poczekajmy do piątku do konsultacji z dr Bissenikiem - bo tak naprawdę jeden wet nie widział na rtg pęknięcia kręgosłupa, drugi już tak - zdjęcie jest słabej jakości więc powtórzymy wszystko w piątek i będziemy podejmować decyzje.

Jeśli koszt operacji nie będzie duży może jakoś udźwigniemy to ( będę piekła ciastka dzień i noc na bazarek hehe ) ale jeśli koszty będą duże to będziemy pewnie szukać Fundacji i zrobimy zbiórkę na pomagam.pl - każda pomoc będzie na wagę złota.

Ja dzisiaj z racji poniedziałku jakoś optymistycznie się nastawiłam i myślę że będzie dobrze :-)Pozatym nie wiedziałam że będzie taki odzew i chęć pomocy z Waszej strony za co OGROMNIE OGROMNIE dziękujemy

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety w Legionowie nie uda nam się przyspieszyć - doktor powiedział aby trzymać się Bissennika.

Przyspieszyłyśmy wizytę o 2h - z 17 na 15 ale może coś się jeszcze uda zrobić...

Przez tel przeprowadził szybki wywiad czy je, pije, siku, kupa - i powiedział tylko jeszcze aby był w kennelu i ograniczyć ruch co oczywiście ma od soboty :)

Link to comment
Share on other sites

Tobiś urzekł mnie swoją urodą bo tak jak Tyś, mam do takich piesków słabość :) Mam nadzieję,że piątek nie potwierdzi się ta najgorsza wersja bo i bez tego nie jest dobrze :( Mocno będę trzymać kciuki i zaglądać na wątek.Poproszę o nr konta to pokryje koszty karmy + mały naddatek..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Maluszek piękny jest. Widziałam na filmikach że staje na łapki, rusza ogonkiem - czyli nie wygląda na przerwanie rdzenia. Na szczęście dla niego jest mały - można mu ograniczyć ruch, nosić na rękach. Poproszę o konto, mamy na głowie tonę spraw ale jemu musi się udać...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Bogusik napisał:

Tobiś urzekł mnie swoją urodą bo tak jak Tyś, mam do takich piesków słabość :) Mam nadzieję,że piątek nie potwierdzi się ta najgorsza wersja bo i bez tego nie jest dobrze :( Mocno będę trzymać kciuki i zaglądać na wątek.Poproszę o nr konta to pokryje koszty karmy + mały naddatek..

 

20 minut temu, supergoga napisał:

Maluszek piękny jest. Widziałam na filmikach że staje na łapki, rusza ogonkiem - czyli nie wygląda na przerwanie rdzenia. Na szczęście dla niego jest mały - można mu ograniczyć ruch, nosić na rękach. Poproszę o konto, mamy na głowie tonę spraw ale jemu musi się udać...

Bardzo Wam dziękuję za podnoszenie na duchu bo mimo wszystko czasem nachodzi mnie mała panika.

Musi być dobrze - też sobie tłumaczymy że jakby było bardzo źle to by powłuczył nóżkami a on się sprawnie przekręca i nawet próbuje opierać na tych nóżkach więc może nie jest tak źle. Biorę urlop na piątek i razem z Dorotą pojedziemy z naszym okruszkiem do doktora.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kejciu napisał:

 

Bardzo Wam dziękuję za podnoszenie na duchu bo mimo wszystko czasem nachodzi mnie mała panika.

Musi być dobrze - też sobie tłumaczymy że jakby było bardzo źle to by powłuczył nóżkami a on się sprawnie przekręca i nawet próbuje opierać na tych nóżkach więc może nie jest tak źle. Biorę urlop na piątek i razem z Dorotą pojedziemy z naszym okruszkiem do doktora.

 

Ja myślę, że będzie z nim dobrze, tyle, że ma złamania i na razie ma dyskomfort. On trochę się podpiera na tylnych łapkach więc czucie musi mieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...