Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Dnia 9.03.2019 o 06:33, Nesiowata napisał:

Zaglądam do aniołka. Może będą jakieś nowe wieści?

Nie będę nowej rodziny nękać telefonami. Niech sobie spkojnie żyją z Gwiazdeczka. Wiem, że ma tam dobrze. Zadzwonię do nich po weekendzie.

Mam dwa zdjęcia Gwiazdki, ale nie umiem wstawić. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, MALWA napisał:

Nie będę nowej rodziny nękać telefonami. Niech sobie spkojnie żyją z Gwiazdeczka. Wiem, że ma tam dobrze. Zadzwonię do nich po weekendzie.

Mam dwa zdjęcia Gwiazdki, ale nie umiem wstawić. 

Poczekamy spokojnie≥ A zdjęcia wstawia się jak poprzednio.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,

pisałam na pw prośbę do deklarowoczow, by na wypadek, gdy Gwiazdka zostanie w swoim domu, a wierze, że tak będzie, przenieśli swoje deklaracje na innego psiaka pod moją opieka (Ajke), i tak:

- Helli - zgoda, 

- mgog, Elisabeta, uxmal  - odmowa, 

- Agnieszka103, koja, Yoana - brak odpowiedzi (nie przeczytano);

Ja oczywiście przenoszę swoją deklarację na Ajke - będzie więcej choć o te 20 zł. 

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, elik napisał:

Brawo Tysiu  89814047_gifklaszcze.gif.8931b618005e0a2a5c6897bb1924887b.gif

Przepraszam że tak późno, ale przekopanie się przez ponad 50stronicowy wątek w celu wyszukania jakichkolwiek zdjęć i ogłoszenia było problematyczne i czasochłonne. Mam nadzieję, że opis jakoś wyszedł, bo nie wiedziałam co napisać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Przepraszam że tak późno, ale przekopanie się przez ponad 50stronicowy wątek w celu wyszukania jakichkolwiek zdjęć i ogłoszenia było problematyczne i czasochłonne. Mam nadzieję, że opis jakoś wyszedł, bo nie wiedziałam co napisać.

No so Ty Tysiu? Przepraszasz, że zrobiłaś?  Nie żartuj. Należą Ci się podziękowania, co niniejszym czynię

486813315_dzikuj2.jpg.96974d25edd40a0ace43fbef81c34d08.jpg

i życzę

dobranoc4..jpg.da4f3b6f5eaeb22fefb7d8ebb6dd5b0e.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nikt nie pyta, bo nie znalazłam ani jednego ogłoszenia... :(

Zrobiłam dopiero dzisiaj podmiankę na Ajkę, wcześniej nie miałam czasu... ale proszę:
https://www.olx.pl/oferta/zlote-oszronione-szczescie-tylko-dla-ciebie-CID103-IDxGgmL.html
 

Dziekuje Tysiu za ogloszenia dla Ajki.

Teraz mam przed soba komorke, ale wejde pozniej na laptopa i sprawdze moj tekst ogloszenia - wzorowany na Twoim dla Gwiazdki :) w momoim ogloszeniu napisalam, ze Ajka ma 14 lat, bo tyle pewnie ma oraz, ze ma chore oczja. Mysle, ze nie mozna ukrywac ustotnych faktowbo stanie zdrowia psa.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, MALWA napisał:

Dziekuje Tysiu za ogloszenia dla Ajki.

Teraz mam przed soba komorke, ale wejde pozniej na laptopa i sprawdze moj tekst ogloszenia - wzorowany na Twoim dla Gwiazdki :) w momoim ogloszeniu napisalam, ze Ajka ma 14 lat, bo tyle pewnie ma oraz, ze ma chore oczja. Mysle, ze nie mozna ukrywac ustotnych faktowbo stanie zdrowia psa.

 

MALWO, Twoje ogłoszenie jest nieaktualne, poszło do archiwum - chyba, że robiłaś nowe i nie podesłałaś nigdzie linku to przepraszam za wprowadzenie w błąd. To, które znalazłam jest jednak archiwalne :( Bardzo ważne jest minimum co tydzień kontrolować stan ogłoszenia i je aktywować na nowo, jeżeli spadło do archiwum.
Wpisałam w metryczce 12lat, bo na 10-11 któryś wet ocenił (tak wyczytałam na wątku), a i sama Ajka nie wygląda na ogromną babcię. Oczywiście, jeżeli ma więcej to to zmienię, widocznie nie doczytałam :)
Jeżeli chodzi o oczka, myślę że to można powiedzieć w czasie rozmowy telefonicznej - bo i tak do końca nie wiem, co dolega małej, a po co od razu straszyć przewlekłym leczeniem... No chyba że uważasz inaczej to pisz, zmienię bez szemrania, to Twoja psina :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...