Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Mam chwile na wstawienie zdjęć niestety dogo blokuje :(

wstawię kiedyś jak sie da

Z tą kupką w aucie to jednorazowa historia, nie żadna norma, było rano, pewnie niunia nie zdążyła się porządnie załatwić przed wyjazdem. 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, kikou napisał:

Mam chwile na wstawienie zdjęć niestety dogo blokuje :(

wstawię kiedyś jak sie da

Z tą kupką w aucie to jednorazowa historia, nie żadna norma, było rano, pewnie niunia nie zdążyła się porządnie załatwić przed wyjazdem. 

To chyba nie blokowanie przez dogo, teraz chyba tak się będzie wklejało, że  z kompa np na  Fotosik i dopiero z Fotosika na wątek. Już tak kiedyś było i chyba do tego wrócili.

Link to comment
Share on other sites

Nadal nie da się wklejać zdjęć z dysku, a ja mam zdjęcie Fado z hoteliku.

Sunia2000 czy mogłabyś wkleić zdjęcie Fado z przyjazdu do hotelu?  Ja nie pamiętam jak się dawniej wklejało poprzez serwer do zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Ja nie pamiętam jak się dawniej wklejało poprzez serwer do zdjęć.

Bez konta na fotosiku:

Wchodzimy na www. fotosik w prawym górnym rogu.

Klikamy: "dodaj zdjęcie"
81cd18e537b4c167med.jpg

Wybieramy "Wybierz zdjęcie" i opcję "bez limitu" (no chyba że zdjęcia ran to 18+)
aaaaa2a08e334636med.jpg

3e7500ba92e7f68dmed.jpg

W "Rodzajach kodu" zaznaczamy "Fora dyskusyjne"
(niżej można wybrać też rozmiar zdjęcia)
0771f907f3a3a2a2med.jpg

I Kopiujemy link w okienku.
fa0316e80208d661med.jpg

Jeżeli ktoś ma konto to robi się tak samo - kopiuje się kod "fora dyskusyjne"i wkleja.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

No właśnie tyle etapów zanim zdjęcie osiądzie na wątku  :(  A teraz tylko dwa kliknięcia i już jest.

Dzięki Tysiu :)  Ale j ja niestety tego nie czytam. Dla moich ślepków jest zbyt nieostre :(

Trzeba kliknąć, będzie większe (powinno być).
Najważniejsze jest na końcu - jak na serwer załaduje się zdjęcie to trzeba kliknąć przy "Rodzaje kodów" - "Fora dyskusyjne" i skopiować ten link, który pojawi się w okienku :) całość.

Ja wstawiam też przez Fejsbuka:
1). Na zdjęcie naciskam prawy przycisk myszki.
2). Wybieram "Kopiuj adres obrazka/zdjęcia"
3). Wklejam link pomiędzy [ img ] LINK ADRESU OBRAZKA [/ img ]  (tylko usuwam spacje w nawiasach kwadratowych)
I już.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Gwiazdeczki pojawiły się poniższe wpłaty  :)

  •   20,00 zł  od  uxmal                deklaracja II   -  27.02.
  •   20,00 zł  od  helli            deklaracja II   -  27.02.
  •   20,00 zł  od  mgog           deklaracja III  -  28.02.
  •     5,00 zł  od  Agnieszka103  deklaracja III  -  1.03.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

611981513_kwiatki5.jpg.bc08f039a1567989d42408b12c3f5f84.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Trzeba kliknąć, będzie większe (powinno być).
Najważniejsze jest na końcu - jak na serwer załaduje się zdjęcie to trzeba kliknąć przy "Rodzaje kodów" - "Fora dyskusyjne" i skopiować ten link, który pojawi się w okienku :) całość.

Ja wstawiam też przez Fejsbuka:
1). Na zdjęcie naciskam prawy przycisk myszki.
2). Wybieram "Kopiuj adres obrazka/zdjęcia"
3). Wklejam link pomiędzy [ img ] LINK ADRESU OBRAZKA [/ img ]  (tylko usuwam spacje w nawiasach kwadratowych)
I już.

Bardzo dziękuję Tysiu kochana :) Już opanowałam wstawianie przez fotosik :)

8f976133ec230e49med.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani !

Dzisiaj Gwiazdka jedzie do nowego domu do Świeradowa Zdroju !

Ale po kolei.......

Pan poinformował Kasię, że dzisiaj w nocy umarła jego suczka. Trafiła do całodobowej kliniki  i została otwarta, ale na stole zeszła.

Wszyscy siedzą w domu i ryczą, dziecko nie chciało iść do przedszkola......

Pan Paweł powiedział, że nie chcą czekać, i płakać po niej, tylko wziąć kolejnego psiaka. Postanowił, że od razu pojedzie po Gwiazdkę. W sobotę Pan zamówił już dla Gwiazdki kojko czyli spanko.

W związku z zaistniałą sytuacją nie ma już potrzeby brania urlopów i przebudowywania planu pracy, bo nie ma już kogo do kogo przyzwyczajać, to znaczy psiaka rezydenta do nowego psa i odwrotnie.

Mam dane Pana Pawła, wysyłam umowę adopcyjną, po podpisaniu otrzymam zwrot umowy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście przykre jest to, że Państwo stracili ukochaną suczkę, i to teraz, kiedy psiaki miały być razem. 

Ale bardzo cieszy mnie to, ze Gwiazdka trafi do swojego domu wcześniej, niż to zakładano!

Kurcze, nawet nie wiecie jak się cieszę....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2019 o 22:50, elik napisał:

Na koncie Gwiazdeczki pojawiły się poniższe wpłaty  :)

  •   20,00 zł  od  uxmal                deklaracja II   -  27.02.
  •   20,00 zł  od  helli            deklaracja II   -  27.02.
  •   20,00 zł  od  mgog           deklaracja III  -  28.02.
  •     5,00 zł  od  Agnieszka103  deklaracja III  -  1.03.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

611981513_kwiatki5.jpg.bc08f039a1567989d42408b12c3f5f84.jpg

Dziekuje pieknie za wplaty dla Gwiazdki !

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę do wszystkich,  którzy opłacają tu deklaracje: Gwiazdka trafi do ds, ale trzeba jeszcze poczekać z 2 tygodnie, by się upewnić na 100 %, ze na pewno tam zostanie.

W związku z powyższym proszę, by wstrzymać jeszcze deklaracje Gwiazdkowe, a w przypadku pozostania suni w ds, proszę o przeniesienie deklaracji dla Ajki.

Ajka również jest u kikou. Ma komplet deklaracji na hotelik. Nie ma na karme, którą kupujemy raz na trzy miesiące oraz na badania i leczenie - chorego serca i gronkowca oczu. Ajka ma co najmniej 14 lat.....

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, MALWA napisał:

I pojechała Ajka do domu !

Nie wiem tylko czy sama, bo Pan Paweł coś mi wspominał, ze chcieliby dwie suczki do domu. A Gwiazdka zna psiaki od kikou i ze wszystkimi się dogaduje. Ale to juz decyzja Kasi.....

Gwiazdeczka oczywiście :)

Ogromnie się ciesze ze szczęścia Gwiazdeczki. Żegnaj kochana i niech będzie to dla ciebie wspaniały dom!

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Elisabeta napisał:

Gwiazdeczko, szczęścia... wub.gif  I kciuki za pierwsze dni we własnym Domku. happy.gif

Cis czuje, ze bedzie dobrze !

I nunia i ludzie muszą się siebie nauczyć, a Gwiazdka zakumać co i jak i gdzie. To wymaga czasu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...