Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

4 godziny temu, MALWA napisał:

Kochani, elik wczoraj trafiła do szpitala (w zwiazku z wypadkiem ze zeszłego tygodnia), wiem, ze wrocila do domu i do czwartku ma czekać na decyzję lekarzy co dalej z jej złamaniem.

Chcialam tylko prosić, by osoby, ktore ostatnio wypłaciły deklaracje, a które jeszcze tu nie zostaly uwzględnione nie denerwowaly się. Nie zapiminamy o rozliczeniu, ale niestety elik z uwagi na swój stan, chodzenie po lekarzach i wykonywanie różnych badań  musi się zająć teraz sobą. 

 

Eliczku, zdrowia Ci życzę... 0heart.gif

Link to comment
Share on other sites

Już sama nie wiem co mam myśleć....

Pan nie oddzwania. A wypadałoby choć się dowiedzieć jak z naszej strony wypadł Pan na wizycie. 

Jutro mam dac znać do Sunia2000 czy ma zabierać od kikou naszą Gwiazdkę. Na razie nie ma za bardzo co ją zabierać, bo i komu i gdzie ?

Ech.......

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, MALWA napisał:

Dziękuję Aniu za wkejenie wiadomości na wskazanych wątkach. 

Condo Pana to nadal nie odbiera telefonu.........

Nie wiem co o tym myśleć!  gdybym to ja miała decydować nie przywoziłabym Gwiazdki! jak dla mnie to źle wróży takie milczenie :(

Link to comment
Share on other sites

Kochani, szukam pieska podobnego do tego na zdjęciu Apsika, jest domek który chciałby zaadoptować podobnego pieska, warunek jest taki ,że powinien być zdrowy, może to być piesek lub suczka w wieku może do pięciu lat, jeśli możecie któregoś zaproponować to napiszcie do mnie, proszę :)

apik5.jpg

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, anica napisał:

Kochani, szukam pieska podobnego do tego na zdjęciu Apsika, jest domek który chciałby zaadoptować podobnego pieska, warunek jest taki ,że powinien być zdrowy, może to być piesek lub suczka w wieku może do pięciu lat, jeśli możecie któregoś zaproponować to napiszcie do mnie, proszę :)

 

Forest trochę podobny ma wątek na Dogo:

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Biedna Gwiazdeczka - trafić akurat na takich ludzi. A tak dobrze to wyglądało! Szkoda czasu Elik. 

Bo wytłumaczenia na takie postępowanie to raczej trudno znaleźć. Odebranie telefonu to taki wielki wysiłek? Wstyd. I brak poszanowania innych.

 

 

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Invision-Board-France-111.gif Po tym, co napisałaś, kochana Nesiowata, nie trzeba już nic pisać. Szkoda pisania. Masz rację. Wstyd.

I dalej czekamy z naszą Gwiazdeczką. 0heart.gif

 

14 minut temu, MALWA napisał:

Telefon milczy, wstyd.... Nesiowata masz świętą rację, wstyd ze strony Pana tak się zachowywać.

Poczekamy co powie Elik?   dziwne to wszystko??  Ela by nie wydała pozytywnej opinii, gdyby nie była tego pewna??  z drugiej strony... ten bajkopisarz??   nie rozumiem, tego wszystkiego???  poczekajmy ,może coś się stało?  jakiś wypadek?

... nie chcę dzwonić do Eli, teraz ma inne problemy, musimy poczekać, ja zaciskam ,żeby Elunia jak najszybciej się wykurowała i wróciła tu do nas!okok.gif

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moja decyzja jest taka, ze Gwiazdka vel Brombusia zostaje u kikou. Tam ma dobrze, i póki co to jedy Dom jaki zna.

Jeśli Pan jeszcze się odezwie, w co już wątpię, to będzie musiał się naprawdę nastarać, by zyskać zaufanie i dostać takiego psa jak Gwiazdka !

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, MALWA napisał:

Bajkopisarz - bo duzo gada.

 

Aaaaa! ... a u nas ,bajkopisarz to - osoba ze skłonnością do konfabulacji!  a taki co dużo gada- to gadułaz_jezorem.gif

23 godziny temu, MALWA napisał:

Próbowałam jeszcze raz dodzwonić się do Pana - nie odbiera tel.......

Szacun, że się nie poddajesz do końca!okok.gif

16 godzin temu, MALWA napisał:

Moja decyzja jest taka, ze Gwiazdka vel Brombusia zostaje u kikou. Tam ma dobrze, i póki co to jedy Dom jaki zna.

Jeśli Pan jeszcze się odezwie, w co już wątpię, to będzie musiał się naprawdę nastarać, by zyskać zaufanie i dostać takiego psa jak Gwiazdka !

... limit szans, wyczerpany!

21 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Myślę ,ze nie ma sensu dzwonić bo jakby Panu zależało to by się skontaktował ,chyba że istnieje inna przyczyna ale to czas pokaże

Też tak uważam! dostał naprawdę od Malwy ,kilka szans!... nie skorzystał?  zobaczymy?  ale tak sobie nawet myślę??  jak jakiś wypadek... to przecież są członkowie rodzinny , którzy widzą ,że telefon się wyświtla, odebrali by i poinformowali ,że jest jakiś problem!... chyba tylko ,pozostało nam się cieszyć że to przed- adopcją , to moje zdanie, oczywiście!... ale ludzi ,którzy 'tak' załatwiają swoje sprawy ,należy omijać szerokim łukiem!!!

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Pana jedynie na czarne kwiatki...

... ale to jest ,bardzo dobry pomysł! okok.gif poprosimy ,Agnieszko :)

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Fatum jakieś zawisło nad ślicznym Aniołkiem. 

Ale nie ma tego złego co nie wyjdzie na dobre. I tego trzeba się trzymać. Inaczej człowiek musiałby wylądować u czubków. Trzymaj się zdrowo Gwiazdeczko.

 

Dobrze, że Gwiazdunia ,zaopiekowana! dobrze jej u Kikou, to i się zasiedziała! ale ja wierzę ,że przyjdzie jej czas i zadzwoni TEN telefon :)

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Cierpliwie czekamy na prawdziwy Gwiazdkowy Domek... wub.gif

Nie tracimy nadziei i nadal ,zaciskamyokok.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2019 o 05:27, Elisabeta napisał:

Cierpliwie czekamy na prawdziwy Gwiazdkowy Domek... wub.gif

Cóż - innego wyjścia nie ma. Jedno dobre, że Gwiazdka nie musi zajmować się takimi sprawami. Czeka sobie spokojnie, w cieple, najedzona i szczęśliwa. 

Zdrówka ślicznotko. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...