Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Dnia 23.01.2018 o 10:46, elik napisał:

Ok, jeśli możesz przekazać, to bardzo proszę i dziękuję :)

Już robię przelew.

.. Chyba powinno się potwierdzić, że pieniążki otrzymałam na konto,przepraszamzawstydzony.gif  może fajnie byłoby, żeby Magda zajrzała i potwierdziła tyż, jak zechce?

Gabrysiu, kolor jak najbardziej biała z czarnymi 'ozdobami'oczko.gif

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z kikou, i to co dowiedziałam się o Gwiazdce.

Gwiazdka jest bardzo mądrym, rezolutnym psiakiem. Jest bardzo kontaktowa. Pilnuje człowieka i bardzo do niego lgnie. Ale potrzebuje, by być czymś zajęta. Dzisiaj przez chwilkę by łamała, i tylko się Kasia odwróciła, i miała zdjedzone 15 cm wykładziny. Gwiazdka musiałaby mieć jakieś zajęcia, np. zabawę czy dłuższy spacer. Z obserwacji wynika, że Gwiazdka nadawałaby się do rodziny, która ma już psiaka, bo Gwiazdka lubi inne psy. Mogłaby to być rodzina z dzieckiem.

Dość szybko zakumała, ze z domu wychodzi się i wchodzi przez klapkę w drzwiach. Sama sobie teraz wchodzi i wychodzi kiedy chce.

Gwiazdka jest najmłodsza u Kikou.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Czy kikou zrobi jej ogłoszeniowe zdjęcia? Szkoda, by sunia się zasiedziała, zwłąszcza póki jest młoda :)

Też tak myślę. Szkoda, żeby pies nadający się do adopcji siedział w hoteliku i blokował miejsce kolejnym bidom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Czy kikou zrobi jej ogłoszeniowe zdjęcia? Szkoda, by sunia się zasiedziała, zwłąszcza póki jest młoda :)

 

2 godziny temu, elik napisał:

Też tak myślę. Szkoda, żeby pies nadający się do adopcji siedział w hoteliku i blokował miejsce kolejnym bidom.

 

Tak, Gwiazdka będzie miała zrobione zdjęcia w weekend, bo kikou wie, że chcemy ja ogłaszać. To znaczy Gwiazdkę ogłaszać, nie kikou.

Rety, trzeba iść spać, bo już chyba od rzeczy piszę.....

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam dopisać wyżej, i to pewnie dlatego, ze z kikou rozmawiałam zarówno o Gwiazdce, jak i o Neli, która tez jest u niej w hoteliku, ale przypomniałam sobie, że Kasia powiedziała, ze nasza Gwiazdka nie jest wcale taka gruba.

Te zdjęcia, które są na pierwszej stronie zostały zrobione w schronisku. Zdjęcia są ładne, ale nieco przekłamują prawdziwy obraz Gwiazdki.

Gwiazdka jest nieco mniejsza, a na pewno chudsza. Teraz i tak ciut schudła. To bardzo żywiołowy piesek, który lubi biegać, wychodzić na zewnątrz, i pewnie przy okazji "spala" nieco więcej niż inne psiaki, które są w hoteliku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Nadziejka napisał:

Nocne pozdrowienia dla Gwiazdenki slemy 

 bedzie jutro kramik

 Nadziejkowy malusi

 dla lalusi

jeszcze jutro doloze ksiazke

zapraszam do zagladania

 

 

Dziękuję Nadziejko Kochana za bazarek dla naszej Gwiazdeczki !

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, MALWA napisał:

...Kasia powiedziała, ze nasza Gwiazdka nie jest wcale taka gruba.

Te zdjęcia, które są na pierwszej stronie zostały zrobione w schronisku. 

Właśnie miałam to napisać, jak zobaczyłam fotki Gwiazdy zrobione przez Anicę. happy.gif Byłam zaskoczona, bo sunia na schroniskowych zdjęciach jest naprawdę grubaską. Oczywiście nie widziałam jej na żywo jak Kikou i nie byłam pewna. Dobrze, że wysmuklała... A teraz to nam jeszcze wypięknieje nasza Gwiazdka. 0heart.gif

Dobrej soboty dla wszystkich. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Gwiazdeczko

 sciskuniam i cmokam w niochalinka i oczenka

 zaperaszam juz otwarty kramik

 mojej robotki serduszeczka

 tez sa

 a ja poobijana z nocy ....na malusi sius wyszlysmy jeno o 1 szej

 i moja lalunia demonia ujrzalala jakis cien ... jakis szmer uslyszalal

 i jak nie chuknie

 jak nie wyrwie z sila boksera albo malusiego hipcia ....

 no wuywioza mnie kiedys

 wywioza ... do waryjatkowa

 albo ....tfu tfu tfu ..

w kazdem razie pozbieralalm sie i jestem

 ...zagrozona tez jestem

 sprawami sadowymi , pobiciami czestymi ....

 wyzwyskami najgorszymi ...ale ale musze wszytko przetrwac

 i ukladac ugrzeczniac Burzunie skarbunie

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, MALWA napisał:

Zapomniałam dopisać wyżej, i to pewnie dlatego, ze z kikou rozmawiałam zarówno o Gwiazdce, jak i o Neli, która tez jest u niej w hoteliku, ale przypomniałam sobie, że Kasia powiedziała, ze nasza Gwiazdka nie jest wcale taka gruba.

Te zdjęcia, które są na pierwszej stronie zostały zrobione w schronisku. Zdjęcia są ładne, ale nieco przekłamują prawdziwy obraz Gwiazdki.

Gwiazdka jest nieco mniejsza, a na pewno chudsza. Teraz i tak ciut schudła. To bardzo żywiołowy piesek, który lubi biegać, wychodzić na zewnątrz, i pewnie przy okazji "spala" nieco więcej niż inne psiaki, które są w hoteliku.

Tym bardziej potrzebne są do ogłoszeń aktualne zdjęcia Gwiazdeczki i informacja, o którą prosi Gabi79 na poprzedniej stronie. Dopytaj o to kikou.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Nadziejka napisał:

Gwiazdeczko

 sciskuniam i cmokam w niochalinka i oczenka  zaperaszam juz otwarty kramik  mojej robotki serduszeczka  tez sa  a ja poobijana z nocy ....na malusi sius wyszlysmy jeno o 1 szej  i moja lalunia demonia ujrzalala jakis cien ... jakis szmer uslyszalal  i jak nie chuknie  jak nie wyrwie z sila boksera albo malusiego hipcia ....  no wuywioza mnie kiedys  wywioza ... do waryjatkowa  albo ....tfu tfu tfu ..

w kazdem razie pozbieralalm sie i jestem  ...zagrozona tez jestem  sprawami sadowymi , pobiciami czestymi .... wyzwyskami najgorszymi ...ale ale musze wszytko przetrwac  i ukladac ugrzeczniac Burzunie skarbunie

 

Nadziejko kochana bardzo dziękujemy za bazarek dla naszej Gwiazdeczki. Zaraz pobiegnę podbijać :)

Nadziejko, nie chcę wypytywać, ale myślę, że powinnaś w sprawie tej przemocy fizycznej i psychicznej poradzić się fachowca tj. adwokata. Oczywiście bardzo Ci współczuję, wiem jak możesz się czuć. Bezpodstawne oskarżenia, hejt, to dość często niestety się zdarza, ale bądź pewna, sprawca nie uniknie kary, choćby nie wiem jak gmatwał, przeinaczał fakty. Musisz jednak poprosić o pomoc fachowca. Niewinny człowiek zazwyczaj nie wie jak się ma bronić przed oblatanym w przepisach krętaczem. Głowa do góry. Będzie dobrze :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, MALWA napisał:

Rozmawiałam z kikou, i to co dowiedziałam się o Gwiazdce.

Gwiazdka jest bardzo mądrym, rezolutnym psiakiem. Jest bardzo kontaktowa. Pilnuje człowieka i bardzo do niego lgnie. Ale potrzebuje, by być czymś zajęta. Dzisiaj przez chwilkę by łamała, i tylko się Kasia odwróciła, i miała zdjedzone 15 cm wykładziny. Gwiazdka musiałaby mieć jakieś zajęcia, np. zabawę czy dłuższy spacer. 

głodzą Gwiazdkę to sama musiała sobie pożywienie znaleźć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...