Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Witaj Aniołku w biały przedranek. Po opadach śniegu zrobiło się tak jasno! Nie wiem tylko jak będzie na drogach. A mam zamiar rano wyjechać  po zakupy.  Ale jakoś damy radę. 

Moje psiaki są bardzo zadowolone z możliwości biegania po białym puchu, mają wielką radochę. Wczoraj wieczorem było go mniej, ale poszliśmy w pole i nawet dziadzio ganiał aż miło było patrzeć.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli poniższa informacje jest prawdziwa, to sunie otrzymały karmę

InPost Paczkomaty
Listy
Kurier
 

Potwierdzenie odbioru paczki kurierskiej InPost
Oceń dostawę!

 
Numer paczki
520000016859620005225923

Gratulujemy!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Twoja paczka od GLOBALVET Wojciech Kmak została odebrana.

Mamy nadzieję, że cieszysz się już jej zawartością.

Teraz poświęć kilka sekund, aby ocenić dostawę, korzystając z pola znajdującego się poniżej.
Paczucha
 
  •  
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Gwiazdeczko. wub.gif Jak miło zobaczyć nowe fotki naszej sunieczki. happy.gif

Dziś rano poleciały na Gwiazdkowe konto moje deklaracje za styczeń i luty, czyli 60 zł.

Witaj Elisabetko :)   Pięknie dziękuje i oczywiście powiadomię, gdy zameldują się na koncie Gwiazdeczki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chyba nadal ta kanapa wskazana, pogoda zaczyna się zmieniać, z nieba leci jakiś delikatny deszczyk. Trzeba będzie w końcu zabrać się za łopatę (wczoraj jakoś nie miałam "natchnienia" do takiej pracy, ciągle sypało i syzyfowa praca nie była mi w głowie).

Za oknem jest jeszcze pięknie, wszystko białe, czyste. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2019 o 10:42, MALWA napisał:

Mądra, śliczna, grzeczna i jeszcze oczytana nasza Gwiazdka  :)

Miłego dnia !

Prawda oczko.gif  mam nadzieję ,że ktoś w końcu to dostrzeże! fajne jest zdjęcie na łózku , widać że futerkom dobrze się powodzi! pełna harmonia w rodzinie serduszka2.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2019 o 12:47, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Gwiazdeczko. wub.gif Jak miło zobaczyć nowe fotki naszej sunieczki. happy.gif

Dziś rano poleciały na Gwiazdkowe konto moje deklaracje za styczeń i luty, czyli 60 zł.

Pięknie dziękuję za wpłaty Droga Elisabeto !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2019 o 06:42, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia śliczna. trzymaj się kanapy i spokojnie czekaj...

 

Dnia 9.01.2019 o 05:12, Nesiowata napisał:

Chyba nadal ta kanapa wskazana, pogoda zaczyna się zmieniać, z nieba leci jakiś delikatny deszczyk. Trzeba będzie w końcu zabrać się za łopatę (wczoraj jakoś nie miałam "natchnienia" do takiej pracy, ciągle sypało i syzyfowa praca nie była mi w głowie).

Za oknem jest jeszcze pięknie, wszystko białe, czyste. 

 

 

Dnia 9.01.2019 o 10:16, anica napisał:

Prawda oczko.gif  mam nadzieję ,że ktoś w końcu to dostrzeże! fajne jest zdjęcie na łózku , widać że futerkom dobrze się powodzi! pełna harmonia w rodzinie serduszka2.gif

 

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witaj śliczna Gwiazdko - kolejny zimowy dzień przed nami. Śniegu nawet sporo, a znów zaczynają lecieć białe gwiazdki. 

 

Witajcie u Gwiazdki !

Gwiazdka ma dobrze u kikou, jest zaopiekowana, nakarmiona, ma przyjaciół  i ma swoją KANAPĘ !

Ona chyba nawet nie wie, ze może być inaczej ?  Czytaj - jeszcze lepiej ?

 

Link to comment
Share on other sites

I kolejny mroźny poranek! Chyba czas przyzwyczaić się do tego. Ale ciężko to idzie, człowiek jest istotą wygodną. Lekka zima jest przyjemna, ale  śniegowe zaspy i silny mróz z pewnością do tego nie należą.

Witaj śliczna Gwiazdeczko, ciepełka Ci życzymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...