Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Teraz i ja dotarłam. Nietety - dziś  zawiódł mnie internet. Musiałam czekać na kogoś, kto sobie z tym poradzi. Dla mnie to za "wysoka matematyka".

W naszej sytuacji awaria internetu to niemal klęska :) Bez netu człowiek jak bez ręki  :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

W naszej sytuacji awaria internetu to niemal klęska :) Bez netu człowiek jak bez ręki  :)

I bez nogi. A może i bez głowy... happy.gif

Uff... Nesiowata dobrze, że jesteś, bo przed świtem się martwiłam... Nie spotykałyśmy się jak zawsze na wątkach. I jakoś tak samotnie się czułam na Dogo... Invision-Board-France-111.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2018 o 22:40, iwstar58 napisał:

Dobry wieczór. Wczoraj zajrzałam do Gwiazdki po jakieś fotki do banerka, ale skusiłam się i zajrzałam na bazarek, m.in. dla suni. Dziś wracam z zakupami...ale i z banerkiem.

1_GWIAZDKA.jpg

Trzymam kciuki za super domek, bo sunia jest fajna. Moim zdaniem zdjęcia z początku wątku, po zmniejszeniu jak najbardziej nadają się do ogłoszeń. :) Jeszcze takie skopiowałam z Fb

 

27336973_396101564148895_2616107324201727217_n.jpg

Przypominam sie z pytaniem z poprzedniej strony ?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, MALWA napisał:

Czy ktoś coś wie, kto wrzucił Gwiazdkę na wydarzenie Facebooka ?

Pytam, bo iwstar58 pisała, ze wykorzystala zdjęcie Gwiazdki z Fb, ale jeszcze mi nie odpisała.

Gwiazdka to raczej nie ma wydarzenia na Fb, ale jest udostępniana na profilu wolontariuszy z M. i stamtąd skopiowałam fotkę. :)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, iwstar58 napisał:

Gwiazdka to raczej nie ma wydarzenia na Fb, ale jest udostępniana na profilu wolontariuszy z M. i stamtąd skopiowałam fotkę. :)

Iwstar :) nie bądź taka tajemnicza, wrzuć tu proszę link do tej strony z Gwiazdeczka :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, uxmal napisał:

20180204_122801_Film3-1.jpg

A to maleństwo na poduszce- na samej górze to kto?

Gwiazdka super wygląda- te kropki jak gwiazdy na niebie.

Faktycznie ten psiutek to takie maleństwo, że go prawienie widać :)

Porównanie kropek z gwiazdeczkami to super pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Iwstar :) nie bądź taka tajemnicza, wrzuć tu proszę link do tej strony z Gwiazdeczka :)

Ela, ja nie mam problemu, ale spotykałam się z takim określeniem M. i tyle. Myślę, że właśnie pokazanie psiaków, czy udostępnianie na FB jest przecież na ich korzyść...                                                                        https://www.facebook.com/wolontariatmiedary/posts/396108097481575

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, iwstar58 napisał:

Ela, ja nie mam problemu, ale spotykałam się z takim określeniem M. i tyle. Myślę, że właśnie pokazanie psiaków, czy udostępnianie na FB jest przecież na ich korzyść. https://www.facebook.com/wolontariatmiedary/posts/396108097481575

 

Nie wiem o jakim problemie mówisz, bo ja nie widzę tu żadnego :)  Ja tylko proszę o link  do strony, na której są ładne zdjęcia gwiazdeczki, żeby je wstawić do moich ogłoszeń.

A ogłaszanie psiaków na fb także uważam za pomocne w szukaniu dla nich domów.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale widzę ze nie mozna znaleźć nic starszego niż rok... Tego małego pieska wraz z drugim znalazlam na ulicy z 6 lat temu. Uciekły albo wyrzucone z pobliskiej pseudo. I się zostały :-) Ten na fotce to Bambon i jest jeszcze jego kompan Jajo (ten z prawej)

20171109_102552-2.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kikou napisał:

Przepraszam ale widzę ze nie mozna znaleźć nic starszego niż rok... Tego małego pieska wraz z drugim znalazlam na ulicy z 6 lat temu. Uciekły albo wyrzucone z pobliskiej pseudo. I się zostały :-) Ten na fotce to Bambon i jest jeszcze jego kompan Jajo (ten z prawej)

20171109_102552-2.jpg

O mamulu, jakie śliczności   5a7a03eca2927_serce9bijce.gif.e72e47eb34c83db9ea1d1a8c6d4d271d.gif    A jojo brakuje kawałka dolnej szczęki, czy tylko tak sobie wypuszcza jęzorek ?

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, iwstar58 napisał:

Gwiazdka to raczej nie ma wydarzenia na Fb, ale jest udostępniana na profilu wolontariuszy z M. i stamtąd skopiowałam fotkę. :)

Wybrałaś najładniejsze zdjęcie :)

 Jest jeszcze tylko jedno fajne

Gwiazdka.thumb.jpg.7fac23a9bc217275418ed5aea096a4a0.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kikou napisał:

Zgarnia jęzorkiem radzi sobie doskonale, inna rzecz ze u nas niemal wszyscy jedzą polplynne jedzonko bo dziadziusie stareńkie często zapominają pić odpowiednio dużo, no i większość ma mało ząbków.

Przeczytałam, a raczej połknęłam ten wątek :)  Szkoda, że tylko jedno zdjęcie się ostało po tych przemianach na dogo. Jeśli masz fotki z pierwszych dni po znalezieniu maluszków, to  można byłoby wstawić.  

kikou jesteś dzielna kobitka o wielkim sercu :) 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

hiiii...jaka cuuuudna ta Gwiazdka, jeszcze ze 2 kg w dół i będzie Gwiazda najprawdziwsza:) domki się będą o nią biły- zobaczycie:)

A jak u Kikou pięknie, widać że pieski mają jak w niebie. Super

Po pieskach widać, że sa szczęśliwe.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, iwstar58 napisał:

Gwiazdka to raczej nie ma wydarzenia na Fb, ale jest udostępniana na profilu wolontariuszy z M. i stamtąd skopiowałam fotkę. :)

Ok. Dzięki za odpowiedź.

Po prostu myślałam, ze ktoś założył Gwiazdce wydarzenie na FB, a mnie coś umknęło....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...