Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Dnia 21.02.2019 o 13:43, ewu napisał:

Dzwoniła Pani zaintersowana Gwiazdką. Przekażę numer Agnieszce.

 

Nawiązałam kontakt z Panią we czwartek. Pani jest z Rudy Śląskiej, ma 3,6 letnie dziecko. Gwiazdka, która w ogłoszeniu robionym przez kogoś została nazwana Kropką, bardzo się Pani spodobała. Niestety......odległość....

 Pani nie pojedzie spotkać się z sunia. Poleciłam Pani Lunę od elik. Pani dopytywala. Miałyśmy jeszcze rozmawiać, ale Pani byla w pracy do 21.00. Wczoraj z kolei cały dzień spędziłam w szpitalu na oddziale ratunkowym. Po badaniach wypuszczono mnie wieczorem do domu. Miałam 50 km drogi. W domu byłam koło 21.30.  Dzisiaj próbowałam się dodzwonić, ale ta Pani nie odbiera telefonu. Może jeszcze oddzwoni.

Link to comment
Share on other sites

Ale faktycznie coś ruszyło, jeśli chodzi o zainteresowanie Gwiazdką.

Wczoraj dostałam zapytanie sms o Bombę. Obiecałam oddzwonić jak tylko znajdę się w domu. Rozmawiałam późnym wieczorem z Pania Natalia. Młoda dziewczyna ok. 20 +. Pani mieszka z dziadkami w Kościanie (woj. Wielkopolskie) w mieszkaniu w bloku na 4 piętrze. 

Przedstawiam wszystko co wiem o Gwiazdce, także o problemie z wchodzeniem po schodach.

Pani obiecała zadzwonić, jeśli będzie nadal zainteresowana Gwiazdką, choć narzekała, ze od niej jest trochę daleko....

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Cieszę się, że coś ruszyły... Mogę zawsze zmienić miasta, jeśli chcecie :-) Skoro ludziom daleko... Tylko proszę o pdopwiedzi.
Ogłoszenie jedno ma w tytule "kropkowane szczęście" - może stąd ta kropka :)

Kojarzę, że ewu mówiła mi, że to było ogłoszenie zrobione przez wolontariuszke spoza dogo. Ale nie ma to większego znaczenia. Ważne, ze kogoś te ogłoszenie przyciągnęło do Gwiazdki. 

Jeśli mogę prosić, to daj Tysiu może na Nową Sól i Jelenia Gora, bo od tych miejsc Gwiazdka jest najbliżej. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Elisabeta napisał:

Trzymam kciuki za naszą Gwiazdkę. wub.gif  Nareszcie przestała być niewidzialna kochana sunieczka. happy.gif

Witaj z samego rana !

Ja też bardzo się cieszę z tego, że cokolwiek się dzieje tzn. Że jest zainteresowanie Gwiazdką.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, MALWA napisał:

Teraz sprawdziłam na mapie, że najbliżej do kikou jest z miejscowości: Gryfów Śląski.

Nowa Sól jest bliżej Jeleniej Gory. Jelenia Góra jest ok. 100 km od kikou.  

Czyli które ogłoszenie zmienić na Gryfów? :) 
 

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Trzymam kciuki za naszą Gwiazdkę. wub.gif  Nareszcie przestała być niewidzialna kochana sunieczka. happy.gif

Trzymaj, trzymaj.
Też się cieszę, że telefon się rozdzwonił :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...