Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

elik, bardzo dziękuję za sugestie. Z tytułami kombinuję, bo ostatnio większy odzew jest z ogłoszeń, gdzie wymienione są cechy psa. Mimo że nie wygląda ładnie to jakoś ostatnio działa :-)
Ten słaby tytuł przyciągnął w tym tygodniu 671 osób (średnio raz w tygodniu usuwam ilość statystyk), ale oczywiście zmienię. 

Jeżeli chodzi o zdjęcia, niestety takie, na których Gwiazdka wyszła korzystnie jest mało - nie ma z czego wybierać. Staram się po równo dobrać zdjęcia, ale proszę o sugestię na jakie zmienić. 

Teraz już się dogo naprawiło i można wstawić zdjęcia normalnie :)

Tysiu chyba Cię ozłocę za tę wiadomość     1485855061_buziaczki3.jpg.af7bec0dd177a60a04f28bd1581726e0.jpg  hurra.gif.b8e5a2ebb6a2835905392ff506e4fd79.gif  

Przymierzam się do bazarku (jak wyzdrowieję i po operacji) i drżałam na myśl co będzie, gdy przyjdzie mi wklejać zdjęcia.

Tysiuniu kochana, ja Cię bynajmniej nie chciałam urazić. Żaden ze mnie tekściarz, a Twoje teksty od zawsze uważam za superowe, ale z tym krakowskim tytułem to kurtka nie mogę się zgodzić. Jaka niechciana

Może wystarczyłoby tylko zmienić ostatni wyraz.  Np

Nieduża, niekłopotliwa, nieagresywna i niechciana  bardzo kontaktowa

ale może być cokolwiek innego, byle zachęcającego do adopcji, a nie zniechęcającego. No bo kto chce psa, czy cokolwiek innego, czego nikt inny nie chce :)

A zdjęcia to faktycznie bolączka kikou :(  Większość zdjęć Gwiazdeczki to zdjęcia w bezruchu, a najlepsze są zdjęcia właśnie w ruchu. Trzeba by ktoś zabawiał sunię, a druga osoba robiła zdjęcia. Dużo zdjęć, tak, żeby można było wybrać z osiem dobrych, bardzo dobrych. Ale na to to my nie mamy wpływu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2019 o 12:15, elik napisał:

Na konto Gwiazdeczki wpłynęła kasiorka:)

  •   20,00 zł  od  koja  deklaracja II  -  7.02.
  •   20,00 zł  od  Yoana  deklaracja II  -  12.02.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

611981513_kwiatki5.jpg.bc08f039a1567989d42408b12c3f5f84.jpg

Dziekuje pieknie za pieniazki dla Gwiazdki !

Link to comment
Share on other sites

Mialam w piatek tel o Gwiazdke. Dzwonila mloda kobieta mieszkajaca w polowie drogi miedzy Krakowem a Bielsko Biala. Rodzina z domkiem i ogrodkiem na wsi. W domu 4 osoby, dwie dorosle i dwojka malych dzieci w wieku 1,6 roku i 2,6 roku. 

Pani chciala Gwiazdke poznac i byla przekonana, ze skoro ogloszenie jest na Krakow, to i Gwiazdka jest w Krakowie. 

Droga do kikou pod granice niemiecka okazala sie nie do pokonania. 

Rodzina warta uwagi. Polecilam pani Lune, ktora jest pod Bielskiem Biala u kasiinat. Moze Lunie sie poszczesci.

Link to comment
Share on other sites

Aniołku - chyba naprawdę mamy wiosnę. Dziś rano trochę kręciłam się na dworze i po raz pierwszy usłyszałam śpiew ptaków!

O to wcale nie jakieś tam odosobnione odgłosy,  ale długotrwałe trele. Chyba rzeczywiście wiosna jest tuż za progiem. 

I mam nadzieję, że właśnie wiosna przyniesie domek właśnie dla Ciebie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...