Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

34 minuty temu, MALWA napisał:

Dziękuję Aniu  :)

dopadło mnie zapalenie oskrzeli i dlatego leżę w łóżku. Najgorsze to osłabienie. Z piątku na sobotę nie mogłam oddychać i trafiłam do szpitala. Ale dostalam leki, i już lepiej mi się oddycha. 

Ojjej!  współczuję :(    kuruj się ,najlepiej chyba trzeba to wyleżeć, jakieś dziwne mutacje, przechodzą te wirusy i naprawdę walka z nimi jest trudna :(   ja od października chyba przez trzy miesiące walczyłam z okropnym kaszlem ... krztusiec -  taką usłyszałam diagnozę... 100dni kaszlania, tak mówią .. i tak było :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Dziękuję Aniu  :)

dopadło mnie zapalenie oskrzeli i dlatego leżę w łóżku. Najgorsze to osłabienie. Z piątku na sobotę nie mogłam oddychać i trafiłam do szpitala. Ale dostalam leki, i już lepiej mi się oddycha. 

Niestety - to trzeba wyleżeć. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2019 o 11:09, anica napisał:

Ojjej!  współczuję :(    kuruj się ,najlepiej chyba trzeba to wyleżeć, jakieś dziwne mutacje, przechodzą te wirusy i naprawdę walka z nimi jest trudna :(   ja od października chyba przez trzy miesiące walczyłam z okropnym kaszlem ... krztusiec -  taką usłyszałam diagnozę... 100dni kaszlania, tak mówią .. i tak było :(

 

Okropne to co przeszłaś....ale ja mam chyba podobnie, bo od października byłam chora przez dwa miesiąca. Zaczęło sieod zwykłego zapalenia zatok, przeziębienie, później miałam zapalenie oskrzeli i na końcu zapalenie płuc. Leczona byłam 4 różnymi antybiotykami. Podobno chorowałam dalej i gorzej, bo leki się nie sprawdziły. Ale nie jestem przekonana czy to taka jest zależność. Fakt, że nie leżałam przez dwa miesiące w łóżku.  I mając zwierzęta w domu, to nawet się tak nie da. Po prostu trzeba co jakiś czas głowę wystawić z domu i je zawołać do drzwi.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Współczuję Wam, dobrze wiem co oznacza zapalenie płuc, u mnie każda grypa się nim kończy :( Nic przyjemnego.

Przychodzę po prośbie. 
Wyróżnienia ogłoszeń się skończyły. Może warto znowu spróbować?
ogłoszenie nr 1 (na Kraków)
ogłoszenie nr 2 (na Konin, wielkopolskie)

Dziekuje Tysiu za ogloszenia dla. Gwiazdki :)

Za wyróżnieniem to musimy poczekać na skarbnika. Mam nadzieję, że elik nie zniknęła na długo...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Dziekuje Tysiu za ogloszenia dla. Gwiazdki :)

Za wyróżnieniem to musimy poczekać na skarbnika. Mam nadzieję, że elik nie zniknęła na długo...

 

Nie zniknęła na długo :) Już nie czuję się tak bardzo słaba więc zaglądam na więcej wątków :)

Oczywiście wyróżnię te ogłoszenia według życzenia :) ale nie pokażę przelewów, bo ten sposób, jakim robiłam to do tej pory, nie działa, a przez chorobę jeszcze nie naumiałam się nowego.

Tysia umie wklejać po nowemu  więc jak już będą ogłoszenia wyróżnione, a będą za chwilkę, to bardzo proszę wklej tak jak dotychczas że są wyróżnione.

Link to comment
Share on other sites

Wyróżniłam oba ogłoszenia, ale jeśli mogę:

W ogłoszeniu na Kraków o  ile zdjęcia są ok, choć nie olśniewające, to tytuł jest mało zachęcający:

Nieduża, niekłopotliwa, nieagresywna - i niechciana

Natomiast w ogłoszeniu na Konin jest odwrotnie. Tytuł jest rewelacyjny, ale zdjęcia są delikatnie mówiąc nie zachęcające do adopcji:

Gwiazda psiej arystokracji: dalmatyńczyk śląski

Może dałoby się poprawić te niedoskonałości :)

 

Link to comment
Share on other sites

elik, bardzo dziękuję za sugestie. Z tytułami kombinuję, bo ostatnio większy odzew jest z ogłoszeń, gdzie wymienione są cechy psa. Mimo że nie wygląda ładnie to jakoś ostatnio działa :-)
Ten słaby tytuł przyciągnął w tym tygodniu 671 osób (średnio raz w tygodniu usuwam ilość statystyk), ale oczywiście zmienię. 

Jeżeli chodzi o zdjęcia, niestety takie, na których Gwiazdka wyszła korzystnie jest mało - nie ma z czego wybierać. Staram się po równo dobrać zdjęcia, ale proszę o sugestię na jakie zmienić. 

Teraz już się dogo naprawiło i można wstawić zdjęcia normalnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...