Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry Gwiazdko - ciesz się życiem. Człowiek w końcu Cię zauważy. A powinien się pospieszyć, bo nie wie co traci. 

... Dzień dobry :)  a powinien!  to prawda, poznałam Gwiazdunię osobiście i jest naprawdę wyjątkowa :)  ktoś na dogo , najtrafniej chyba określił Gwiazdunię...to chodząca miłośćokok.gif

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

... Dzień dobry :)  a powinien!  to prawda, poznałam Gwiazdunię osobiście i jest naprawdę wyjątkowa :)  ktoś na dogo , najtrafniej chyba określił Gwiazdunię...to chodząca miłośćokok.gif

 

Dobry wieczór!

Nadal brak telefonów o Gwiazdkę.

"Chodząca miłość" - tak określiła ja tu ewu....

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do naszej Gwiazdki. happy.gif Nie tracę nadziei na kochający Domek dla niej.

13 minut temu, Nesiowata napisał:

Spokojnego dnia Gwiazdeczko. Iciekam do łopaty, trzeba zrobić sobie rozgrzewkę na początek dnia.

Lekkiego śniegu, kochana Nesiowata i wracaj tu potem do nas. wub.gif  Dobrej soboty Wszystkim życzę.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Pogodnej niedzieli Gwiazdeczko - korzystaj z życia. Mam nadzieję, że obędzie się dziś bez latania z  łopatą (na szczęście wczoraj śnieg był sypki i nie wymagał zbyt dużego wysiłku).  

 W kraku tak wieje, że zwiewa śnieg i dozorcy nie muszą machać łopatami :)   A tempertuta - 9 stopni :(

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Gwiazdeczko. happy.gif

Nesiowata, łopatę możesz schować do piwnicy. Miejmy nadzieję, że do następnego sezonu zimowego...

Dobrej niedzieli dla wszystkich Gwiazdkowych Przyjaciół. happy.gif

A jak nie do piwnicy, to gdzieś, gdzie nie będzie jej widać, żeby nie prowokowała opadów śniegu.

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Za wcześnie - zima jeszcze trwa.

Ale to jej ostatnie podrygi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...