Jump to content
Dogomania

I nieoficjalne zawody agility w Goleniowie, 30.05.2009. WYNIKI !!!!


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A więc tak: chcialam bardzo bardzo bardzo podziekowac WSZYSTKIM którzy wierzyli ze sie uda, Karolinie, Elwirze, i jeszcze wielu wielu innym, Kasi od Diuny za "przwoz pod dom" ;)niesadzilam ze bedzie az tak super, liczylam na to ze Zu cos odwali, ze vigo bedzie sie cioagal po tym torze itp...a tu sie okazalo ze nawet strefy na paliusadzie ktorych normalnie niemammy na 100%dopracowanym, byly zaliczane... niestety moj regał z pucharami sie zapelnil... :cool1:trzeba zrobic nowy :diabloti: i wiem ze Elwira ma filmiki, takze bardzo bardzo prosze Karoline o te filmiki jak tylko bedziesz mogła. Bardzo mi na nim zalezy, bo obiecałam Hodowczyni Zu ze przesle jej linki na maila.i jeszcze Iwonie, za naparwde ciekawe tory openowe(szkoda ze bez slalomu :-() Mysle ze dla wszystkich bylo super! ale mam zakwasy :lol:i wszystkim ktorzy jakkkolwiek mnie wspierali tez trzeba powiedziekowac, to i najbardziej to Elwirze:*:*:*:* i Kindze, bo bez nich byloby nudno. :pjestescie wspaniali wszyscy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']A więc tak: chcialam bardzo bardzo bardzo podziekowac WSZYSTKIM którzy wierzyli ze sie uda, Karolinie, Elwirze, i jeszcze wielu wielu innym, Kasi od Diuny za "przwoz pod dom" ;)niesadzilam ze bedzie az tak super, liczylam na to ze Zu cos odwali, ze vigo bedzie sie cioagal po tym torze itp...a tu sie okazalo ze nawet strefy na paliusadzie ktorych normalnie niemammy na 100%dopracowanym, byly zaliczane... niestety moj regał z pucharami sie zapelnil... :cool1:trzeba zrobic nowy :diabloti: i wiem ze Elwira ma filmiki, takze bardzo bardzo prosze Karoline o te filmiki jak tylko bedziesz mogła. Bardzo mi na nim zalezy, bo obiecałam Hodowczyni Zu ze przesle jej linki na maila.i jeszcze Iwonie, za naparwde ciekawe tory openowe(szkoda ze bez slalomu :-() Mysle ze dla wszystkich bylo super! ale mam zakwasy :lol:i wszystkim ktorzy jakkkolwiek mnie wspierali tez trzeba powiedziekowac, to i najbardziej to Elwirze:*:*:*:* i Kindze, bo bez nich byloby nudno. :pjestescie wspaniali wszyscy!!![/quote]


I ja rowniez wszystkim dziekuje za swietna zabawe i umozliwienie Fuksislawowi wspanialego debiutu!
Dziekuje Soniii za wspaniala podroz z przygodami :) haha, Elwirze za wytrwale poszukiwania zagubionych osob :D
Gosi za transort moj i mojej klatki - ( za klatke w szczegolnosci dziekuje Fuksymilian i Pani Zuzuz hihi )
Karolinie za organizacje wspanialych zawodow (mam nadzieje , ze na tych jednych sie nie skonczy i , ze za rok znow sie spotkamy w Goleniowie )
Iwonie za wspaniale torki , na ktorych Fuks mogl sie wykazac :cool3:i za te na , ktoryc sie nie wykazal - i zdobyl 100 punktow karnych dla naszej druzyny :cool3:
Ewie, Iwonie, Karolinie i innym... za wspaniale pokazy ....
Ani od Freji oraz Elwirce za robienie nam fotek :)
Iwonie od Miki za wiare w nasze mozliwosci

no i jesze raz Sonii , za wszystko a w szczegolnosci za wsparcie i nie pozwolenie mi na zrobienie glupiego bledu za ktory mialabym detke :)

I w ogole bylo ekstra, no i mam zakwasy od noszenia nagrod, haha

Nam dopiero poleczka sie zapelnia :) - dzisiaj wiertarka poszla w ruch i poleczka zamontowana, pucharek prezentuje sie na niej przepieknie :)

I jeszcze raz gratuluje Sonii , ktora zgarnela prawie wszstkie nagrody :evil_lol:
oraz wszystkim innym , ktorym sie powiodlo i staneli na pudle :)
Wszyscy jestescie swietni i Wasze psy takze

Dumna z Fuksislawa jestem niesamowicie, debiut i to w jakim stylu :)

Link to comment
Share on other sites

My też bardzo dziękujemy za super zawody!! :loveu: :multi:
Bawiłyśmy się świetnie, zdobyłyśmy nowe doświadczenie i mamy (tzn. nie wiem jak z Kika, ale ja mam) same miłe wspomnienia. :loveu:

Mam nadzieję, że za rok znowu uda nam się spotkać w Goleniowie. :)

[SIZE=1]I czekamy na fotki![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Filmiki ode mnie:

Fuks
[url=http://www.youtube.com/watch?v=M07FWzNi8bs]YouTube - Zawody agility Goleniow, 30 05 09r Fuks[/url]

Figo
[url=http://www.youtube.com/watch?v=rp4BWBcRsfU]YouTube - Zawody agility Goleniow, 30 05 09r Figo[/url]

Mika
[url=http://www.youtube.com/watch?v=LTWgsvSzi3I]YouTube - Zawody agility Goleniow, 30 05 09r Mika[/url]

[url=http://www.youtube.com/watch?v=wv3TY8WKoOw]YouTube - Zawody agility Goleniow, 30 05 09r Mika2[/url]

Vigo
[url=http://www.youtube.com/watch?v=3ILo82HsGSc]YouTube - Zawody agility Goleniow, 30 05 09r Vigo[/url]

Zuzu
[url=http://www.youtube.com/watch?v=AESWYhNF410]YouTube - Zawody agility Goleniow, 30 05 09r Zuzu[/url]

Kika
[url=http://www.youtube.com/watch?v=F0wZlIyNYTI]YouTube - Zawody agility Goleniow, 30 05 09r Kika[/url]

[url=http://www.youtube.com/watch?v=7T2t-Nym9Ak]YouTube - Zawody agility Goleniow, 30 05 09r Kika2[/url]

:)

Link to comment
Share on other sites

Super ! :D

Ja jeszcze znalazłam na YTB dwa filmiki ;)

Sonia z Zu

[url=http://www.youtube.com/watch?v=sy-HNX9sGAk&translated=1]YouTube - Goleniów 2009 Agility[/url]

Natalia & Libra

[url=http://www.youtube.com/watch?v=KkkUNdxkn_0]YouTube - Natalia&Libra A0 - 2x jumping - Goleniów[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']
...
no i jesze raz Sonii , za wszystko a w szczegolnosci za wsparcie i nie pozwolenie mi na zrobienie glupiego bledu za ktory mialabym detke :)

[B]I jeszcze raz gratuluje Sonii , ktora zgarnela prawie wszstkie nagrody :evil_lol:[/B]
oraz wszystkim innym , ktorym sie powiodlo i staneli na pudle :)
Wszyscy jestescie swietni i Wasze psy takze

[/quote]
ojjj jakie tam wszystkie :eviltong: :diabloti::evil_lol: :lol:tylko troszeczke :evil_lol::niewiem::vamp:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=DarkGreen]WYNIKI
[SIZE=5][COLOR=Indigo]
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][LEFT][B][SIZE=5][COLOR=Indigo]OPEN[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][COLOR=Navy]JUMPING[/COLOR][/B]

[U]small:[/U]

Zinka DIS

[U]medium:[/U]

1. Amber 5 ; 29,46

[U]large:[/U]

1. Zuzu 0 ; 23,25 (najlepszy czas)
2. Vigo 0 ; 26,02
3. Diuna 10 ; 23,58
4. Boo 10 ; 23,83
5. Guru 15 ; 29,59
Pluto DIS
Pysia DIS
[B][COLOR=Indigo]
AGILITY[/COLOR][/B]

[U]small:[/U]

1. Zinka 0 ; 34,06

[U]medium:[/U]

1. Amber 15 ; 25,09
[U]
large:[/U]

1. Vigo 0 ; 24,50
2. Pluto 0 ; 25,19
3. Zuzu 10 21,15
4. Boo 15 ; 20,65 (najlepszy czas)
5. Pysia 15 ; 29,28
6. Guru 20 ; 24,06
Diuna DIS

[SIZE=4][B][COLOR=Red]ŁĄCZNA [/COLOR][/B][/SIZE]

[U]medium:[/U]

1. Amber

[U]large:[/U]

1. Vigo
2. Zuzu
3. Boogie
4. Guru


[B][SIZE=5][COLOR=Indigo]A0[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][COLOR=Navy]JUMPING 1[/COLOR][/B]

[U]small:[/U]

1. Fuks 0 ; 16,9
2. Sasanka 10 ; 30,7
Miss Megi DIS
[U]
medium:[/U]

1. Mika 15 ; 14,54 (najlepszy czas)
Chaps DIS
Kika DIS
Kokos DIS
[U]
large:[/U]

1. Winer 5 ; 21,21
2. Figo 15 ; 22,07
Baster DIS
Dila DIS
Haker nie przystąpił
Libra DIS
Musli DIS
Bono DIS


[B][COLOR=Navy]JUMPING 2[/COLOR][/B]

[U]small:[/U]

1. Fuks 0 ; 19,35
2. Miss Megi 5 ; 37,84
Sasanka DIS

[U]medium:[/U]

1. Mika 0 ; 15,00 (najlepszy czas)
2. Kika 10 ; 30,29
Chaps DIS
Kokos DIS

[U]large:[/U]

1. Musli 0 ; 18,35
2. Libra 0 ; 20,22
3. Winer 5 ; 25,22
4. Dila 10 ; 31,73
5. Figo 15 ; 20,43
Baster DIS
Bono DIS
Haker DIS

[SIZE=4][B][COLOR=Red]ŁĄCZNA [/COLOR][/B][/SIZE]

[U]small:[/U]

1. Fuks

[U]medium:[/U]

1. Mika

[U]large:[/U]

1. Winer
2. Figo


[B][SIZE=5][COLOR=Indigo]JUMPING DRUŻYNOWY[/COLOR][/SIZE][/B]

1. [COLOR=Black]Drużyna nr 3[/COLOR] ( 15 ; 27,08 )

Iwona Gołąb i Zinka 5 ; 31,25
Agnieszka Nadolska i Amber 5 ; 25,83
Małgosia i Winer 5 ; 24,16

2. Drużyna nr 8 ( 20 ; 21,51 )

Weronika Dynarska i Pysia 5 ; 24,09
Marysia Smólska i Bono 5 ; 16,35 (najlepszy czas)
Małgosia i Winer 10 ; 24,09

3. Drużyna nr 5 ( 25 ; 29,24 )

Adrianna Żelech i Dila 0 ; 26,83
Marta i Foxy 15 ; 33,78
Natalia Kubowicz i Libra 10 ; 27,12

4. Drużyna nr 2 ( 100 ; 18,85 ) najlepszy czas

Bożena Bundz i Ness DIS
Iwona Gołąb i Boo 0 ; 16,95
Kasia i Pluto 0 ; 20,75

5. Drużyna nr 4 ( 110 ; 19,06 )

Sonya Kaczmarczyk i Zuzu 0 ; 19,11
Kasia Bugajska i Diuna DIS
Karolina Wołoszcyk i Ness 10 ; 19,00

6. Drużyna nr 1 ( 210 ; 38,82 )

Gosia Wasielewska i Kika 10 ; 38,82
Iwona Czaplicka i Fux DIS
kikga Kaczmarek i Mika DIS

Drużyna nr 6

Paweł Wężowski i Haker DIS
Diana Olszawska i Musli DIS
Grzegorz Bugajski i Diuna DIS

Drużyna nr 7

Ewa Łukasik i Ness DIS
Karolina Wołoszczyk i Sing DIS
Iwona Gołąb i Olly DIS



Na zawodach podana została tylko klasyfikacja łączna, na forum umieszczam rozdzielną na prośbę wielu zawodników.
W jumpingu drużynowym DIS = 100 pkt karnych (aby zająć jakieś miejsce przebieg musi ukończyć przynajmniej jedna osoba).

[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

HYHY BYŁOnaprawde BAAArdzo Fajnie _ (ograniczam sie!!:lol:)
Dziękuje wszytskim (jak zawsze)

Karolinie - że udało jej się wszytsko zoorganizowac

Iwonie i Ewie - ze przyjechały z Lublina i dawalay ciekawe rady i propozycje

Sonyi - że moglismy oglądac jej psy i udowadniac sobie że jeszcze duzo nam brakuje :evil_lol:

Elwirze i innym fotografom - za piekne zdjecia (które zostana napewno wstawione)

Weronice - za cudowny zespół nawet w chwili gdy życie trzyma sie na włosku:diabloti:
Maćkowi - za wyporzyczenie bono Weronice
Dianie - za transport
i wszytskim innnym (których dodoam później)

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam podziękować wszystkim sponsorom, przede wszystkim firmie Royal Canin. Wszystkim współorganizatorom OSiR, stowarzyszenie "po to jestem" oraz Psiej Farmie. Największe podziękowania z mojej strony kieruję do Iwony i Ewy. Wskazówki, sędziowanie, wytrwałość i brak okazania nerwów pomimo kilku nieprzyjemnych incydentów ... jesteście wspaniałe, i mam nadzieje, że za rok zawody również wypalą i również będziemy mogli was podziwiać w roli sędziów. Bo za rok być może większa liczba sędziów będzie konieczna ... :)

Gratuluję wszystkim startuącym :loveu:. Gratuluję Sonyi i Vigo za osiągnięcie najwyższego tytułu zawodów, mianowicie zdobyła z Vigorem puchar burmistrza gminy goleniów. Brawo :multi: :loveu: :multi: .

Wielkie dzięki dla sędziny bocznej Oli :) .
Dla Iny za przeprowadzenie kynoterapii .
Dla Krzyśka Baryczy za przecudne zdjęcia, które niebawem się tu pojawią. :)

Chyba tyle . Tak bardzo ogólnikowo ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...