Jump to content
Dogomania

Baron Madra Rua


kropi124

Recommended Posts

Oj zmienia sie. Po tygodniu wnoszenia na razie na 3 piętro można to mocno odczuć :D

I muszę zrobić reklamę karmię Mank. Pies na niej wygląda na prawdę dobrze. Dzisiaj zamówiłam 12 kg i karma zamrożona na kamień. Karton nie uszkodzony o cenowo też jest ok. 

Jak mały przestanie tyle wcinać to dziewczyny też przejdą na tą karmę.

IMG_20180118_185516.jpg

IMG_20180118_185351.jpg

IMG_20180114_200024.jpg

IMG_20180115_213502.jpg

IMG_20180117_161358.jpg

Link to comment
Share on other sites

A bo nie mogę się ogarnąć z sukami i małym na rękach.

Żeby przejść na pola mamy tory po drodze a mały sam nie przejdzie. Dotego suki zapomniały o kulturze na smyczy i kręcą mi sie pod nogami. Ale jak już wezmę to nie mam czasu żeby usiąść na spokojnie i zrobić. 

Jeszcze miesiąc i idziemy w końcu na swoje.

Link to comment
Share on other sites

Hej. Super, że się dogadują. 

Co do zmian to ja po swoim mlodym też najbardziej odczuwałam je znosząc go ze schodów hahaha

 

A co do karmy to podaj jakiegoś linka do miejsca skąd ją kupujesz. Chętnie poczytam co to, bo również pierwszy raz słyszę ;)

Link to comment
Share on other sites

http://karmamank.pl/

Karme znalazłam jak szukałam info o Barfie właśnie, później trafiło się że Hodowczyni też tym karmi swoje psy. Mi ta karma pasuje, psu zresztą też. Jest zmielona ale nie aż tak że nie widać co się w niej znajduje. Można dojrzeć wszystko i pies też musi to gryźć a nie łykać. Z rozmrażaniem nie jest tak źle, ja kończę 1kg opakowania zawsze na wieczór. Wrzucam nowe opakowanie do zlewu  i na rano gotowe, tylko dla małego jeszcze muszę podgrzewać.  Różne smaki i wielkości opakować. Dziewczyny jak ją podjadają to mają ładne qupy.

Trochę drogo wychodzi przy szczeniaku, bo jednak 15 kg szybko się kończy.

W sumie do końca lutego mieszkamy na 3 piętrze a później na 1 :D Kupiłam gwizdek, później go zgubiłam, kupiłam nowy i znalazłam pierwszy :D Brawo ja!

 

Mieliśmy zimę przez chwilę :D

DSC_0061.jpg

DSC_0066.jpg

DSC_0099.jpg

DSC_0148.jpg

Link to comment
Share on other sites

Te wiecznie smutne spojrzenie <3 Łapie za serducho!

A karma to faktycznie jakaś nowa... brzmi cuuudnie, cenowo też nie wychodzi jakoś tragicznie :D i ile zamawiasz naraz? szkoda, że u mnie nie ma dużej zamrażarki... bo małych opakowań to na pewno się nie opłaca. Masz jakieś foto jak wygląda ta karma w środku?

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam na barfa przejść,  z tym że do mnie przemawia tylko taki stricte przygotowywany samemu. Nie mielony. Gdzie pies dostaje normalnie całe kawałki z kością itp plus suple. Jednak u mnie trochę to ciężkie do zorganizowania a do tego nie mam gdzie trzymać zapasów mięsa.  Bo takie kupowane w markecie to trochę za drogo by wyszło 

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem przekonana do tych suplementów, to jednak jest chemia.

A sama też bym nie mogła patrzeć i tym bardziej kroić serc, nerek itd. Jak niektórzy podają sarnie nogi czy głowy to dla mnie jest to po prostu nie do wytrzymania widok. Jestem po prostu za miękka na takie coś. 

Dlatego to co kupuje jest w miarę wymieszane, ale zdarzy sie jakiś kawałek żyły czy serca czy innej części i wtedy szybko łyżką pod spód żeby nie patrzeć.

IMG_20180129_185128.jpg

IMG_20180129_185120.jpg

IMG_20180129_185105.jpg

IMG_20180129_185051.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...