Jump to content
Dogomania

Baron Madra Rua


kropi124

Recommended Posts

Dziękujemy <3

 

Muszę sie pochwalić, bo jak psy "zaniedbuje" tak konie mają raj. A bardziej to mi sie trafiło.

Z racji tego że Wikiś już jest na emeryturze a ja podszebowałam konia na dalsze tereny- to trafił mi sie Fryz.

Taki 4 letni Fryz :D  bałam sie dosyć że sobie z tak młodym koniem nie poradzę. W terenie okazało sie inaczej :D jeeeeej super wyszło.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie mam swoich zdjęć jeszcze, za szaro jeszcze jest jak jedziemy.

Sauron- 4 letni Wałaszek który w sumie ze mną zaczął chodzić w teren, ja nie świadoma tego dałam radę :D

I w końcu ogarnęłam zdjęcia na podłodze bo dalej nie skończyliśmy mieszkania :P

Zdjęcia od lutego :

ce63640339f9ef26med.jpg

8a94692984a629camed.jpg

9b527e10927333ddmed.jpg

693f94a698947685med.jpg

01efccd5d5aca5b2med.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

4a5e9001116ee604med.jpg

Burta, lat 22

061cf20e91fe69b5med.jpg

I Viking :D Misiu, koń po przejściach, kłusak rosyjski, 23 lata. Najcudowniejszy mój koń, który pokazał mi co to znaczy zaufanie. Koń bez wad. Mój kochany emerycik.W sumie od niego się ta cała pasja zaczęła :)

236ab8db4bc73bdemed.jpg

143f132095d784a0med.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Patikujek napisał:

Ale tereny :loveu: i konie ahhh...

W ogóle dojrzałam psa w wodzie. Wiem, że setery to psy myśliwskie itp, ale jednak nie boisz się, żę przy tej temp. się młody przeziębi? To w sumie jeszcze dzieciak

 I tu Cię zaskoczę :D to było przy temeperaturze -10 stopni, jakieś 2 tygodnie temu ;) obawiałam sie tego się przeziebi ale na szczęście obyło sie bez tego. 

On w ogóle jest straszenie wytrzymały na temperatury i pogoda mu niestraszna, za to mi już tak i spacery są ograniczone :D

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Patikujek napisał:

Ale tereny :loveu: i konie ahhh...

W ogóle dojrzałam psa w wodzie. Wiem, że setery to psy myśliwskie itp, ale jednak nie boisz się, żę przy tej temp. się młody przeziębi? To w sumie jeszcze dzieciak

Niech się hartuje młody :p jak sam wchodzi i nie pokazuje po sobie, że mu zimno to ja bym nie broniła :) z resztą Brando od zawsze cały rok może pływać, jeśli staw nie jest zamarznięty :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...