Jump to content
Dogomania

Baron Madra Rua


kropi124

Recommended Posts

Chesti, dziękuję :*

 

Tak, w hodowli są piękne psy i świetnie ułożone. Są takie rodzinne. Po maluchach też to widać. 

Baronek u na już prawie tydzień i połapał co i jak z załatwianiem się.

Suczyska już troche zmęczone ale w zamian dostają latanie na polach.

Link to comment
Share on other sites

Tak. Adoptowaliśmy je po stracie Potworka.

Miała być tylko Raptor a wzięliśmy dwie.

Dziewczyny są z Kumdelkowiska, pod Włocławkiem. Raptor po naszym wejsciu na podworko zachowywała sie jakby była z nami od zawsze, o Pawła bardzo zazdrosna. Żadnemu psu nie dała podejść. Jak pilismy kawe to Abi zaczęła plątać sie mi pod nogami. I tak wzięliśmy bo w sumie Barko też przeżywał odejście Potwóra. Raptora wypatrzyłam jako 3 psa. Niestety z mojej winy stało sie tak a nie inaczej. 

A Barona miało w ogóle nie być. Mi było i jest nadal ciężko po Barym. Starałam sie jal mogłam żeby go ratować. 

I tak po moim marudzeniu w domu, wolaniu go i cały czas mówieniu o nim, Paweł sie zdenerwował i kazał szukać psa. I tu sie zaczęło dopiero, bo ani weimar ani dalmatynczyk. Trafiłam na hodowle z okolic seterow ale nie podobali mi sie rodzice i tak trafiłam na Barona. 

IMG_20170528_201025.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :D

Dziewczyny są na prawdę super.

Abi to typ psa sportowca, nie wybiegana, zmęczona jest po prostu nie szczęśliwą i broi. Uwielbia się tulić. Jest także szybko się uczącym psem. Według weterynarza jest mixem Labradora i beagla, a ja zawsze mówię że jest Labrarubrą :D

Raptor to taki typowy kanapowiec. Siedzi z Panem wszędzie gdzie się da. Przytulaśna i leiwa :D

FB_IMG_1494918874444.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...