Jump to content
Dogomania
milagros19853201

ZAKONCZONY ROZLICZAM !!!!szybki dla psiego dzieciaka i 2 psiaka w potrzebie od8.01.2018 do 16.01.2018 godz 22.00..

Recommended Posts

witam bazarek uroczyscie oglaszam zakonczony

przepraszam za nieobecnosc wczoraj i dziekuje za pilnowanie aby mi bazarek nie spadl 

wczoraj zostalam jedna z pierwszych ofiar zimy

sypnelo sniegiem ,nie odsniezyli czlowiek posliznal sie i skonczyl ze zlamana noga 

zaraz zabieram sie za rozliczenie i wysylam pw :-)

7 godzin temu, Elisabeta napisał:

Milagros, współczuję Ci... sad.gif Jak Ty teraz będziesz fanty wysyłała?... Tyle bazarków...

Niech noga się szybko i dobrze zrasta. 

jeden juz prawie rozliczony bazarek a z 2 mama powiedxziasla ze z wysylka pomorze i tak ma po drodze bo rehabilitacja musi na nia je=zdzic to wstapi do mnie i zabierze

Dnia 17.01.2018 o 12:34, Elisabeta napisał:

Milagros, współczuję Ci... sad.gif Jak Ty teraz będziesz fanty wysyłała?... Tyle bazarków...

Niech noga się szybko i dobrze zrasta. 

Z WYSYLKAMI POMAGA MAMA JUZ PRWIE WSZYSTKO WYSZLO :-)

W-G LEKARKI NOGA DOBRZE SIE GOI NAJGORSZE UNIERUCHOMIENIE

JESLI MAMA Z WYSYLKAMI NIE POMORZE TO ZONK 

I JESZCZE MOJEGO MILAGROSIKA OBECNOSCIA W TRAKCIE WIZYT U WETA NIE MAM JAK WSPIERAC

MUSI ALBO Z PANEM ALBO PANIA STARSZA 

Milagros, jesteś dzielna dziewczyna. Niech stan unieruchomienia szybko Ci zleci i niech noga będzie szybko jak nowa. happy.gif

Żal Milagroska.... Teraz już wiem, skąd Twój nick się wziął. Nawet kiedyś miałam spytać. iconwink.gif

Bardzo fajne imię dla psa. I rzadkie. Może jedyny pies z tym imieniem to Twój. happy.gif A ile zdrobnień można wymyślić... 

Może tu napiszę, ze wciąż czekam na fanty kupione na styczniowym bazarku.

Pisałam dwa razy w kwietniu, na Pw informacje, ze jestem już w Polsce (jak bylysmy umowione), ale bez odpowiedzi.

Mam nadzieję, ze wszystkie sprawy pomyślnie się uloza, Ciocia wroci na Dogo, a moje fanty przywedruja do mnie.

Dnia 12 Jun 2018 o 16:33, milagros19853201 napisał:

BARDZO PRZEPRASZAM ZA NIEOBECNOSC DOPALY SKOMPLIKOWANE SPRAWY RODZINNE I POWAZNA CHOROBA JAK KOMUS CZEGOS NIE WYSLALM POPROSZE INFO PRZEYSTWPUJE DO ROZLICZENIA POZYSKANYCH SRODKOW

Kolejny raz sie przypominam...i zycze zdrowia.