Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

15 minut temu, rozi napisał:

Ma nową obrożę, czy mi się zdaje?

Fajna ta kurtka od uxmal, muszę poszukać linka.

https://allegro.pl/uzytkownik/psiaszafa/dla-psow-ubranka-90054?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_UZSD_Supermarket_Zwierzęta_DSA&ev_adgr=Ubranka - 90054&gclid=EAIaIQobChMIjayN_qLb3gIVQ9iyCh0I1QSzEAAYASAAEgJ4vvD_BwE&gclsrc=aw.ds&order=m

 

Mamciu ale spostrzegawcza osoba ,)

Roxi obroża została w pokoju a my już ubrane gotowe do startu...chwyciłam inną ,)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Dzięki za link, będę dzwonić i zamawiać  :)

Edit: Już dzwoniłam. Dodatkowo mały golfik mi doszyją i w ogóle wszystko robią, co się chce. Teraz muszę zmierzyć Kulę, to nie jest łatwe.

Link to comment
Share on other sites

Ranka pod łapką ślicznie się goi, szew suchy, nie ma obrzęku. W pysiu też ok. Oby tak dalej.

Było wyjście do ogrodu..., śniadanie pochłonęła migiem (ryż, marchewka, PIPER)

Pogoda wariuje...przy minus 4 stopniach zaczyna padać deszcz..., nawet drony zmiatały do domu ;( Zapowiada się szklanka nie tylko na drogach ;(

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, asiuniab napisał:

Kochani, Roxi dostała wsparcie ze skarpety staruszkowej w kwocie 200 zł, bardzo proszę skarbnika Suni o przesłanie nr konta do asikowskiej, i później potwierdzenie na wątku skarpety, jak dotrą pieniądze. 

 

wielkie dzięki, wieczorem prześlę nr konta :)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, rozi napisał:

Śliczności nasze. Roxi, nie Aldrumka, choć w zasadzie też. Moli@, zakładasz jednak kaftanik, tylko na dwór, czy w domu też?

Roxi nosi kaftanik non stop. Nie ma dostępu do szwu i nie wysmaruje srebrem legowisk.

Kaftanik jest jedynym zabezpieczeniem, opatrunku już nie ma potrzeby robić

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, rozi napisał:

Nie wygląda na zadowoloną, ona chyba nie lubi takich pompowanych, żaden z moich psów nie lubił.

Musi się przyzwyczaić..., na razie podreptała do siebie ,)

Fakt, wybiera materace nie zapadające się..., wzrok już nie ten i łapki krótkie.

 

Agusi pasuje ,)

100_9272.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...