Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

JEST MIEJSCE! :)
Tylko problemem będzie odległość... transport...

I koszty... na razie mamy 70zł stałych deklaracji... 

Super, że jest miejsce!!!

A jaki jest miesięczny koszt?

I gzie ten hotelik?

Ile km jest do pokonania?

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Nadziejka napisał:

o matko jak dobrze

 ze miejsce wyczarowalyscie Tysiu

 Nadziejkowo sciskamy

za Iskierenke cudna

Podobny obraz

 

NIestety, to naprawdę drugi koniec Polski :(
Okolice Koła, wielkopolskie.

 Koszt: 350zł/msc  - nie wiem, czy taką kwotę uda nam się uzbierać :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, rozi napisał:

Napisz, tam wspaniała opieka i może nie będzie drogo.

Napisałam. To, że Moli@ zapewnia cudowną opiekę, to wiem - przykład Promyczka... Na plus jeszcze odległość... DT, PDT na wagę złota obecnie i bylby to rodzaj cudu, gdyby się udało umieścić Iskiereczkę w takim miejscu.
 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Pytałam tylko poprzez PW, ale nie odpisała... może nie zagląda na dogomanię...
Może ktoś ma do niej nr telefonu?

Tyś(ka)  nie martw się ,Kikou odpisze, woli pisać niż rozmawiać przez telefon,, ponieważ jest stale bardzo zajęta , dzwonić tylko wyjatkowo!  muszę wrócić na początek i sprawdzić gdzie dokładnie jest sunia? 

Tysiu, kochana zapisz mnie na stałą dla sunieczki.. tylko jeszcze nie wiem ile?  przepraszamzawstydzony.gif  wszystko nagle się zaczęło komplikować, ale dla suni coś będziemy skrobać z dna kieszeni, tylko jeszcze nie wiem ile?  na dniach napiszę :)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, anica napisał:

Tyś(ka)  nie martw się ,Kikou odpisze, woli pisać niż rozmawiać przez telefon,, ponieważ jest stale bardzo zajęta , dzwonić tylko wyjatkowo!  muszę wrócić na początek i sprawdzić gdzie dokładnie jest sunia? 

Tysiu, kochana zapisz mnie na stałą dla sunieczki.. tylko jeszcze nie wiem ile?  przepraszamzawstydzony.gif  wszystko nagle się zaczęło komplikować, ale dla suni coś będziemy skrobać z dna kieszeni, tylko jeszcze nie wiem ile?  na dniach napiszę :)

Sunia jest w lubelskim, pod Zamościem.

Bardzo Ci dziękuję za stała. Jeszcze troszkę brakuje, ale może wspólnymi siłami się uda...?

 

Ciocie, odpisała mini kikou i Moli@

Obie mogą przyjąć sunie.

U obu koszt to 250zl z jedzonkiem + wet. Zdecydujcie proszę, gdzie chcecie, by Iskiereczka byla.

 

Do tego dochodzą koszty transportu, sterylizacji i operacji guzkow, i innych badań. Na razie mamy 70zl deklaracji, jak będzie chociaż 3/4 deklaracji mała będzie mogła pojechać. Przepraszam, ale naprawdę nie mogę ryzykować finansowo. Nie mam za co zakladac, a nie chce się zadłużać.

Czy ktoś chciałby zająć się finansami Iskierki? 

Szukam wciąż deklarowiczow, chociaż po 5-10zl, proszę.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elficzkowa napisał:

Ja jestem za tym aby Iskiereczka pojechała do Moli@. Oczywiście nic nie mam do kikou ale u Moli był Promyczek a do niego mam ogromny sentyment. Jeśli nikt się nie zgłosi to poprowadzę finanse Iskiereczki.

Tutaj rozbija się jeszcze o kwestię transportu:

Do Moli@ mamy zdecydowanie bliżej - owszem, ciężko o transport, ale to ta sama strona Polski. Byleby do Warszawy, a z Warszawy do Moli@... i już.
W przypadku kikou, trzeba by organizować albo transport do Wrocławia i stamtąd kogoś szukać, albo bezpośrednio do kikou, okolice Zgorzelca. Cała Polska do przejechania.

Dziękuję Ci, może ktoś zgłosi się do bycia skarbnikiem, przecież na głowie masz jeszcze Kawusię... nie chcę Cię tak wykorzystywać.
 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elficzkowa napisał:

Pani, która wiozła Kawę polecała się na przyszłość Jeździ do Warszawy co dwa tygodnie.

Cudownie, wspaniale mieć takich ludzi obok siebie :)

Oczywiście, ja nie chcę decydować za Was odnośnie DT, bo niestety sama nie mogę dać żadnej deklaracji stałej - jedynie jednorazową oraz prowadzić wątek i ogłaszać sunię, tyle z mojej pomocy, przepraszam - więcej nie mogę pomóc :( Proszę, zastanówcie się.

Ponawiam prośbę o porozsyłanie zaproszeń na wątek. Może ktoś jeszcze dorzuciłby jakąś stałą. Jak będzie około 190zł stałych, będzie można ryzykować... i sunię ulokować gdzieś bezpiecznie. 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Tutaj rozbija się jeszcze o kwestię transportu:

Do Moli@ mamy zdecydowanie bliżej - owszem, ciężko o transport, ale to ta sama strona Polski. Byleby do Warszawy, a z Warszawy do Moli@... i już.
W przypadku kikou, trzeba by organizować albo transport do Wrocławia i stamtąd kogoś szukać, albo bezpośrednio do kikou, okolice Zgorzelca. Cała Polska do przejechania.

Dziękuję Ci, może ktoś zgłosi się do bycia skarbnikiem, przecież na głowie masz jeszcze Kawusię... nie chcę Cię tak wykorzystywać.
 

Staruszka Nela jest u kikou.

Jechala ze Slaska do Wroclawia. Tam kilka dni przetrzymala ja Ulvehin, a nastepnie jedna z wolontariuszek zawiozla ja do kikou. Jezdzi tam dosc czesto, bo w okolicach zamieszkania kikou mieszka ktos z jej rodziny. 

Zastanowcie sie, bo u kikou staruszki maja super warunki.

A z  Wroclawia wiele osob dysponuje transportem. Zawsze sie cos znajdzie. 

Link to comment
Share on other sites

We wtorek PatiC ma wieźć z Zamościa do Opola suczkę od handzi i funi. Jadą też dwa koty: od Dory1020 z białaczką i "mój" z nowotworem. Miejsce dla staruszki na pewno znalazłoby się, tylko te finanse na hotelik... Jest jeszcze trochę czasu, może uda się coś zdziałać ? Ten transport to naprawdę okazja.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, MALWA napisał:

Staruszka Nela jest u kikou.

Jechala ze Slaska do Wroclawia. Tam kilka dni przetrzymala ja Ulvehin, a nastepnie jedna z wolontariuszek zawiozla ja do kikou. Jezdzi tam dosc czesto, bo w okolicach zamieszkania kikou mieszka ktos z jej rodziny. 

Zastanowcie sie, bo u kikou staruszki maja super warunki.

A z  Wroclawia wiele osob dysponuje transportem. Zawsze sie cos znajdzie. 

Dziękuję za podzieleniem się jak to wygląda :)  Jeżeli większość zdecyduje, żeby Iskierka jechała do kikou, to tak się stanie.


Słuchajcie, Gosia, która wiozła Fantusię :))) deklaruje 50zł miesięcznie dla suni :)) Dziękuję, Gosiu!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, ala123 napisał:

We wtorek PatiC ma wieźć z Zamościa do Opola suczkę od handzi i funi. Jadą też dwa koty: od Dory1020 z białaczką i "mój" z nowotworem. Miejsce dla staruszki na pewno znalazłoby się, tylko te finanse na hotelik... Jest jeszcze trochę czasu, może uda się coś zdziałać ? Ten transport to naprawdę okazja.

I finanse na transport... 

Dziękuję, że pomyślałaś o suni <3 
Może akurat się uda...?

Obecnie sunia ma 120zł deklaracji. Jeszcze troszkę i będzie połowa :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

I finanse na transport... 

Dziękuję, że pomyślałaś o suni <3 
Może akurat się uda...?

Obecnie sunia ma 120zł deklaracji. Jeszcze troszkę i będzie połowa :)

Musi się udać. Ta suczka nie może trafić do zamojskiego schronu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ala123 napisał:

Musi się udać. Ta suczka nie może trafić do zamojskiego schronu.

Też nie wyobrażam sobie suni w schronisku... kciuki potrzebne.

24 minuty temu, agat21 napisał:

Super, że coś pozytywnego zaczyna się dziać :) Jeśli moja od dzisiaj tymczasowiczka znajdzie dom zadeklaruję coś dla staruszki. 

Dziękuję! :) 

Tymczasowiczką mam nadzieję, że się długo nie nacieszysz: słodziara jest już ogłaszana. :) Dorobię jej na inne portale, jak troszkę będzie mieć zdjęć domnych.

18 minut temu, b-b napisał:

Dla Iskiereczki

 

Działasz jak burza!
Dziękuję, pracowita mróweczko :)

Link to comment
Share on other sites

Piszecie, że kikou niechętnie rozmawia przez telefon, bo kompletnie nie ma czasu. Moim zdaniem u Moli@ jest spokojniej, ja bym dała sunię tam. Na bieżąco relacje i zdjęcia, gotowane jedzenie jeśli trzeba, psy zadbane, wygłaskane, no... zastanówcie się jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...