Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

TŻ Toli rozmawiał też dzisiaj z panią z gminy (dziękuję!), podobno od razu jej nie operowali, bo dali jej czas na oswojenie się z nową sytuację. Wstępnie: mają operować w następnym tygodniu. Sunia podobno już lepiej, bo zaczęła jeść...

Brakuje tylko ogniwa trasy: Tomaszów -> Lublin (transport Lublin -> Moli@ już mam, tzn mam osobę, która zawiezie tę część trasy) + zgody na zabranie suni.

 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Tola, mam ogromne obawy właśnie o jej nie tyle zdrowie, co już życie...
Inna sprawa, że nie wyobrażam sobie ani jej na kojcach zaraz po, jak będzie cała rozpłatana (bo ma guza na klatce piersiowej i w okolicach ogona - jak dobrze pamiętam, i ma być wysterylizowana), ani też zaraz po tak ciężkiej operacji, aby jechała w dalszą trasę :(
 

Jutro będziemy walczyć z burmistrzem o oddanie suni 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, shoto napisał:

Jutro będziemy walczyć z burmistrzem o oddanie suni 

TRZYMAM KCIUKI.

shoto, Tola, TŻ Toli - jesteście wielcy.

13 minut temu, kiyoshi napisał:

Trzymam kciuki dziewczyny!

A wet..cóż- żeby nasz był taki nadgorliwy:( nawet na szczepienie cieżko mu sie wybrać..o operacje trzeba by błagać tygodniami...

Chociaż w tym Waszym przypadku- oby udało się zabrać ja BEZ zabiegu....

Przydadzą się.

kiyoshi, psy nie są szczepione (jedynie wścieklizna), jestem niemal pewna, że wet nie badał suni przed, tylko na oko stwierdził, że operacja konieczna...


Brakującą dyszkę do pełnej kwoty DeTowania, dorzuca do swojej deklaracji (50zł) Gosia - czyli Gosia obecnie deklaruje 60zł/msc.
Gosiu, dziękuję. Za stałą i jednorazową (500zł)

Tym samym sunia ma 250zł stałych deklaracji! WOW, dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Istar19 napisał:

to teraz podeślijcie numer konta ;)

:)

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

jak Tyśka da znak roześlę

Myślę, że możesz rozsyłać. Innej opcji niż wyciągnięcie suni przed operacją nie biorę pod uwagę (shoto, elficzkowa, Tola, TŻ Toli działają!), a ja powoli dogrywam transport. Myślę, że jutro wyjaśni się i wyjazd suni (czy w ogóle dostaniemy sunię teraz i kiedy pojedzie).

1 godzinę temu, Madie napisał:

Jak będzie wiadomo co i za ile, to proszę pamiętajcie że obiecałam pokryć 1 miesiąc suni w DT

Na pewno się przypomnimy :)

53 minuty temu, anica napisał:

Ale się pięknie zadziało u dziewczynki :) jak rozsyłacie numer konta to proponuję na razie ,dopóki się nie ...porozliczam?!  żeby moją stałą dla suni ustalić na 20zł miesięcznie.

Bardzo Ci dziękuję. :)
Sunia ma za pobyt w DT już pełne deklaracje, ale dodatkowa od Ciebie myślę, że się przyda: na leczenie, weta - warto zbierać do skarbonki, bo jak nie teraz to kiedyś myślę, że to zaowocuje.

EDIT: Post rozliczeniowy zaktualizowałam. Mam nadzieję, że teraz bardziej czytelny.
 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

Wspaniałe wieści. Czyli sunia zabezpieczona! :D

Teraz tylko ją wyciągnąć zanim wet ją pokroi!

... ja już mocno zaciskam!  Boziu, żeby tylko się udałoprosi.gif

Oj! tak jak mówisz Tysiu, pieniążki będą bardzo potrzebne...

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Wspaniałe wieści. Czyli sunia zabezpieczona! :D

Teraz tylko ją wyciągnąć zanim wet ją pokroi!

Finansowo zabezpieczona, oby UM przystał na zabranie suni teraz...

1 godzinę temu, anica napisał:

... ja już mocno zaciskam!  Boziu, żeby tylko się udałoprosi.gif

Oj! tak jak mówisz Tysiu, pieniążki będą bardzo potrzebne...

Kciuki potrzebne...

Szukam transportu Tomaszów L -> Lublin JUTRO lub maks w piątek dla starowinki.
Transport, który mam z Lublina do Moli@ może tylko w tym tygodniu, potem kierowca jedzie już do Włoch... a innego transportu nie mam....

Link to comment
Share on other sites

Napisała do mnie Chesti.Potrzeba kasy....potrzebuję konto.Gwarantuję za hoteliki u Murki i kikou.To wieloletnie doświadczenie i kontakt co miesięczny.Tam kochają staruszki, do końca.Teraz odchodzi mój 22 letni Edi, to kwestia chyba dni już,niż tygodni.Pożegnałam wiele staruszków, ale Edi jest szczególny.Jest u mnie ponad 7 i pół roku i wzięłam śleputka, już starego i chorego.To pies mojego życia.Są ludzie, którzy lubią stare, ślepe, głuche, bezzębne i chore.Taka jestem.Takich ludzi jest więcej.Warto szukać.Koty mam podobne, Edi je toleruje, choć nie zawsze one...jego.Jak to koty...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...