Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

3 minuty temu, bakusiowa napisał:

To już jest 210 zł deklaracji stałych. 

Lepiej by było gdyby nie robili operacji. 

bakusiowa, kogo je przeoczyłam za każdym razem, że mi brakuje 30zł do 210zł? Czyżby aż tak moje niespanie od doby wzięło górę nad umiejętnością rachowania?

Zdecydowanie lepiej... żeby nie było :(

Dla zobrazowania:
Do Moli@ mamy 400km
Do kikou: 717km

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, bakusiowa napisał:

Jednak jest 190 zł. Nie wiem skąd mi się tyle wzięło.Sprawdź podsumowanie.

Widzisz, a ja się machnęłam i zgubiłam gdzieś dyszkę, ale już się zgadza.
Brakuje jeszcze 60zł do pełnej deklaracji, ale szukam już transportu, bo z tymi 60zł jakoś damy radę... są jeszcze jednorazowe :)
 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Za chwilę Wam odpiszę... na razie się dowiedziałam, że wet zdecydował się operować sunię i nie oddadzą suni przed... 
Jestem załamana.

Biedna mała:(

Oby tej nadgorliwości weta nie przepłaciła życiem.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Biedna mała:(

Oby tej nadgorliwości weta nie przepłaciła życiem.

Tola, mam ogromne obawy właśnie o jej nie tyle zdrowie, co już życie...
Inna sprawa, że nie wyobrażam sobie ani jej na kojcach zaraz po, jak będzie cała rozpłatana (bo ma guza na klatce piersiowej i w okolicach ogona - jak dobrze pamiętam, i ma być wysterylizowana), ani też zaraz po tak ciężkiej operacji, aby jechała w dalszą trasę :(
 

Link to comment
Share on other sites

Ale jak to do kojca po operacji? Przecież trzeba jej zapewnić odpowiednie warunki, ciepło, czysto musi być, trzeba podawać coś przeciwbólowego. Sunia powinna po operacji zostać w klinice, tak nie można :( Kurde biedna psina nie dość, że straciła Pana, dom, to jeszcze w bólu, oszołomiona zostanie wrzucona do tego zimnego kojca, kto ją kocykim okryje ; (  Nie mogę obiecać dużo, ale 20 zł stałej ma od nas, oby tylko nie poddała się :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Podeślij mi nr do siebie

Już wysyłam...

1 godzinę temu, seramarias napisał:

Ale jak to do kojca po operacji? Przecież trzeba jej zapewnić odpowiednie warunki, ciepło, czysto musi być, trzeba podawać coś przeciwbólowego. Sunia powinna po operacji zostać w klinice, tak nie można :( Kurde biedna psina nie dość, że straciła Pana, dom, to jeszcze w bólu, oszołomiona zostanie wrzucona do tego zimnego kojca, kto ją kocykim okryje ; (  Nie mogę obiecać dużo, ale 20 zł stałej ma od nas, oby tylko nie poddała się :(

My to wiemy, ale po prostu nie ma jak takiego miejsca zapewnić... to przerażające... :( brakuje u nas lecznicy z kojcami na czas rekonwalescencji.
Dziękuję za stałą, już zapisuje. 

Niesamowite to wszystko, do pełnych deklaracji brakuje już tylko 40zł :) 

39 minut temu, Aldrumka napisał:

 

domyślam się, ze coś próbujecie zmienić oby się udało

Tak, staramy się...

30 minut temu, Poker napisał:

Trzeba by tego buca spytać czy chciałby po operacji leżeć na żelaznym łóżku bez materaca i bez środków przeciwbólowych.

Działajcie dziewczyny , bo to  sprawa życia i śmierci suni.

Weterynarz dostał zlecenie tak jakby odgórnie...
No nic, ja się denerwuję, ale jutro też przedzwonię do pani w gminie i będę starała się przekonać, żeby kwestię operacji zostawiła nam. Oznaczać to będzie, że koszta operacji będą na naszej głowie, ale damy jakoś radę... chodzi tu przecież o suńkę, a nie moje widzi-mi-się...

Link to comment
Share on other sites

Jakaś masakra z tą decyzją o operacji !

Szkoda suni, by po operacji trafiła do zimnego kojca, w niesterylne warunki....

Doczytałam wcześniej, że suczka ma guzy, w którym miejscu ?  Pytam, bo zastanawiam się czy przy okazji sterylizacji weterynarz ma w planie usunąć guzy, jeśli oczywiście są na brzusiu.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, MALWA napisał:

Jakaś masakra z tą decyzją o operacji !

Szkoda suni, by po operacji trafiła do zimnego kojca, w niesterylne warunki....

Doczytałam wcześniej, że suczka ma guzy, w którym miejscu ?  Pytam, bo zastanawiam się czy przy okazji sterylizacji weterynarz ma w planie usunąć guzy, jeśli oczywiście są na brzusiu.

Z tego co powiedziała mi pani to jeden guz jest z przodu na klatce piersiowe a drugi z tyłu bliżej ogona. Niestety ja tego nie widziałam bo sunia za nic nie chciała wyjść z budy. Byłam tam dwa razy, rzucałam smaczki a ona po prostu siedziała przykulona w budzie i nawet nie patrzyła w moją stronę. Prawdopodobnie będę tam jutro to ją zobaczę.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, za dużo mam na głowie. Nawet Tola miała problem ze mną się dogadać, bo wczoraj zasnęłam już, a dzisiaj od rana nie miałam jak zadzwonić, przepraszam... Tola oczywiście wymyśliła i jak jutro nie uda się elficzkowej nic wskórać na żywo, to Tola będzie działać. BARDZO DZIĘKUJĘ.

Mam transport dla suni na trasie Lublin -> DT (wstępnie: kiedy chcemy, ale szczegóły mają być ustalane jak uda się pierwszą część trasy zorganizować), potrzebny jeszcze transport na trasie Tomaszów -> Lublin. Jakby co, w Lublinie możliwy nocleg. Aha, 2. część trasy za darmo, przynajmniej takie są wstępne ustalenia.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, MALWA napisał:

Jednorazowo wpłacę 50 zł.

Niestety nie dam rady płacić kolejnej stałej.

 

3 godziny temu, Chesti napisał:

Ode mnie 10zł stałej

Dziś/jutro biorę się za bazarki dla Kawy i Iskierki. 

Na razie nie mogę więcej, ale oczywiście cały czas będę się starała pomagać. 

 

2 minuty temu, shoto napisał:

Jestem jestem dam 20 stałej 

Dziękuję za deklarację, już wpisuję do postu rozliczeniowego.


Totalnie nie nadaję się do prowadzenia wątku, jak widzicie, nie mam jak na bieżąco odpisywać.
Dziekuję, że jesteście... :) i proszę o wyrozumiałość... chyba za dużo sobie obowiązków nałożyłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...