Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

56 minut temu, Moli@ napisał:

Nie potrafię zmniejszać zdjęć, czy ktoś może podrzucić jakiś prosty (przyjazny) program? ,)

Ja zmniejszam zdjęcie jeżeli jest umieszczone,przeniesione do folderu.Klikam na folder,wyszukuję zdjęcie,następnie klikam na ikonkę zdjęcia,prawym przyciskiem klikam na edytuj,pokaże się ramka,u góry zmień rozmiar-klikam i w niej piksele,wpisuję 640 i niżej 480,zatwierdzam,następnie zamykam,pokaże się ramka i klikam zapisz.Możesz sobie poćwiczyć na jakimś zdjęciu umieszczonym w folderze na pulpicie albo umieszczonym bezpośrednio na pulpicie.Jest to prosta metoda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Ja zmniejszam zdjęcie jeżeli jest umieszczone,przeniesione do folderu.Klikam na folder,wyszukuję zdjęcie,następnie klikam na ikonkę zdjęcia,prawym przyciskiem klikam na edytuj,pokaże się ramka,u góry zmień rozmiar-klikam i w niej piksele,wpisuję 640 i niżej 480,zatwierdzam,następnie zamykam,pokaże się ramka i klikam zapisz.Możesz sobie poćwiczyć na jakimś zdjęciu umieszczonym w folderze na pulpicie albo umieszczonym bezpośrednio na pulpicie.Jest to prosta metoda.

Jesteś genialna..., wielkie dzięki :)

 proste jak konstrukcja cepa..., hihi coś dla mnie, "geniusza" komputerowego ,)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Moli@ napisał:

Spokojnego dnia bez upałów życzy Roxi ... Stefania i Agusia :)

100_5218.JPG

100_5219.JPG

100_5221.JPG

A ja życzę Wam aby nadchodzące upalne dni nie sprawiały Wam za dużo trudności w codziennym życiu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Trzeba trzymać kciuki aby....nie do końca sprawdziły się prognozy z tymi upałami.

Trzymam żeby nie było zapowiadanych dzikich upałów i za wiaterek, niech wieje ,)

W okolicy ludzi jak mrówek, kto mógł zwiał z miasta

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2019 o 11:42, Moli@ napisał:

Uf jak gorąco..., w towarzystwie psio - ludzkim w cieniu jest fajnie :)

100_5259.JPG

 

Bardzo ładne zdjęcie. Ostatnio podobają mi się fotki psów "od tyłu" w sensie głowy od tyłu. Takie filozoficzne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...