Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Przepraszam, że u Roxi ale tu zagląda wiele osób z całej Polski - szukam transportu na trasie Szczytno-Szczecin albo choć część tej trasy ze Szczytna dla Okruszka, psiaka, który był 11 lat na łańcuchu a teraz jest w schronisku w Szczytnie. Jego wątek:

https://www.dogomania.com/forum/topic/350247-okruszek-i-jego-oczy-proszące-o-pomoc/?tab=comments#comment-17500254

Błagam o pomoc, psiak ma do mnie przyjechać na tymczas...

 

Link to comment
Share on other sites

Jaka nasza Roxulka jest cudowna :) nie mogę się na nią napatrzeć!

Dodałam nowe wpłaty na pierwszą stronę, przepraszam za mikro-poślizg.

 

37 minut temu, AlfaLS napisał:

Przepraszam, że u Roxi ale tu zagląda wiele osób z całej Polski - szukam transportu na trasie Szczytno-Szczecin albo choć część tej trasy ze Szczytna dla Okruszka, psiaka, który był 11 lat na łańcuchu a teraz jest w schronisku w Szczytnie. Jego wątek:

 

Jedyne co mogę zaoferować to szukanie transportu na grupach transportowych na fejsbuku, ale potrzebuję namiarów kontaktowych (nr tel).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2019 o 00:20, b-b napisał:

100_4625.JPG

Słodka mordeczka :D

A uszolki przecudne!"D

Tak ufnie patrzy!  serce się raduje :)))

Skruszona, zabiegana ciocia zaglada z serdecznościami i nadrabia zaległości :)

... umknęła mi moja deklaracja na Roxunię za lipiec, przepraszam, poleciała wczoraj

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Kochani , naprawdę chciałabym przywitać dzień z kawusią ,często tak, to robię, ale czasem , wydarzy się coś takiego że ciężko jest zacząć normalnie dzień, są wydarzenia obok ,których nie  możemy przechodzić obojętnie!  tak bardzo proszę ,udostępniajcie, zwłaszcza osoby , które są na FB, przeczytajcie! ,zobaczcie! może ktoś rozpozna tego psa, może uda się odnaleźć tego zwyrodnialca , który go zakopał żywcem :(((

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25004000,ktos-zakopal-zywego-psa-w-lesie-na-podkarpaciu-przechodzien.html

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2019 o 22:50, Tyś(ka) napisał:

JJedyne co mogę zaoferować to szukanie transportu na grupach transportowych na fejsbuku, ale potrzebuję namiarów kontaktowych (nr tel).

Tyś(ka) bardzo dziękuję za chęć pomocy :-). Chyba udało się znaleźć transport ma sobotę, co prawda do Myśliborza ale to już tylko 80 km od Szczecina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...