Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

b-b, ogólnie u mnie jakiś kryzys jest. Ogłaszam ponad 50 psów, wiele z nich to szczeniaki. I kompletna klapa, nikt nie dzwoni, a jak już to jakaś patalogia, co szuka psa na stałe do kojca-klitki. O Roxi dawno nie miałam zapytania, ale przynajmniej ludzie wchodzą na ogłoszenie i pobierają nr telefonu ;) Dobrze, że brak domu to nasze zmartwienie, a nie zmartwienie Roxi.

Link to comment
Share on other sites

Toaleta w wykonaniu Roxi ogranicza się do manicure..., no bo od czego ma się człowieka ,) ,) ,)

Wczoraj  poczęstowała się  kanapką ,), wystarczyła chwila nieuwagi. Poskoczyła, ściągnęła z talerza  i biegiem na legowisko. Mordka wypchana... siedzi i patrzy...coś się stało? :D

 

100_2113.JPG

100_2114.JPG

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Moli@ napisał:

Toaleta w wykonaniu Roxi ogranicza się do manicure..., no bo od czego ma się człowieka ,) ,) ,)

Wczoraj  poczęstowała się  kanapką ,), wystarczyła chwila nieuwagi. Poskoczyła, ściągnęła z talerza  i biegiem na legowisko. Mordka wypchana... siedzi i patrzy...coś się stało? :D

 

100_2113.JPG

100_2114.JPG

Jak jej jeść nie dali to się sama obsłużyła ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór. Znowu zniknęłam na parę dni, przepraszam. Dopiero dzisiaj wróciłam :) Z narzeczonym jeździliśmy po rodzinie, czyli po całej Polsce (dosłownie!) i nie było czasu nawet na sen, a co dopiero na Dogomanię... Dziękuję jednak, że Roxulka ma Wspaniałe Dusze, które pilnują wątkuzakochany.gif I jeszcze te cudowne zdjęcia!

Roxi naprawdę pięknieje. Ma w sobie coś takiego, że nie sposób się nie uśmiechnąć. 
Dzięki wytrwałemu uwiecznianiu przez Moli@ Roxi na zdjęciach, mam w czym wybierać i znowu podmieniłam zdjęcia. Może tym razem ktoś ją wypatrzy? rozi miała rację, pisząc prawie rok temu, że Roxi wypatrzy ten jeden JEDYNY człowiek. Czekamy więc :)
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...