Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

9 minut temu, Moli@ napisał:

100_1434.JPG

Te uszka i... błogość namalowane na roxankowym pyszczku... no miodzio! :) Rozpływam się.
 

Cytat

Roxi w ogrodzie, na spacerkach zawsze obserwuje opiekuna..., wystarczy przykucnąć i mały "taranik" biegnie na głaski

100_1441.JPG

 

A to Ci pieszczoszka :) Mocno się rozbrykała. Chyba już uwierzyła, że nikt jej nie porzuci. Dziękuję, Moli@.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2019 o 16:09, Aldrumka napisał:

15.01. 2019  stan konta 758,16 zł

wpłaty

b-b   20 zł

Bakusiowa 30 zł

wydatek

IMMUNOACTIV   74 zł

18.01. 2019  stan konta 734,16 zł

Dziękuję Darczyńcom za wpłaty :)
Bakusiowa, dziękuję za dodatkowe pieniążki :))

Aldrumko, tak pomyślałam że może na następne miesiące warto kupić przez internet Immunoactiv? Opakowanie 90 tabletek to koszt 126zł + 12/13zł przesyłka. Opakowanie 30 tabletek w lecznicy to koszt 74zł, a tak można trochę przyoszczędzić. Co Ty na to? :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję Darczyńcom za wpłaty :)
Bakusiowa, dziękuję za dodatkowe pieniążki :))

Aldrumko, tak pomyślałam że może na następne miesiące warto kupić przez internet Immunoactiv? Opakowanie 90 tabletek to koszt 126zł + 12/13zł przesyłka. Opakowanie 30 tabletek w lecznicy to koszt 74zł, a tak można trochę przyoszczędzić. Co Ty na to? :)

ok. rozejrzę się, gdzieś wcześniej dawałaś link

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję Darczyńcom za wpłaty :)
Bakusiowa, dziękuję za dodatkowe pieniążki :))

Aldrumko, tak pomyślałam że może na następne miesiące warto kupić przez internet Immunoactiv? Opakowanie 90 tabletek to koszt 126zł + 12/13zł przesyłka. Opakowanie 30 tabletek w lecznicy to koszt 74zł, a tak można trochę przyoszczędzić. Co Ty na to? :)

 

14 godzin temu, Aldrumka napisał:

ok. rozejrzę się, gdzieś wcześniej dawałaś link

Tysiu, rozejrzyj się dokładnie, bo np. tu 120 tabletek za niecałe 73zł, trzeba sprawdzić czy to to samo, na fakturze jest balance

https://www.prima-vera.pl/product-pol-207-Immunactiv-Balance-z-beta-glukanem-dla-psa-i-kota.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, rozi napisał:

 

Tysiu, rozejrzyj się dokładnie, bo np. tu 120 tabletek za niecałe 73zł, trzeba sprawdzić czy to to samo, na fakturze jest balance

https://www.prima-vera.pl/product-pol-207-Immunactiv-Balance-z-beta-glukanem-dla-psa-i-kota.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping

 

 

To jest chyba coś innego, bo jednak Moli@ mówiła o NTS Immunactiv , a tam jest inny skład. Pytałam wcześniej o który konkretne chodzi Immunactiv i wtedy dostałam odpowiedź, że NTS - bo Balance też mi wyskakiwał.

Dla porównania dwa składy:
W NTS:

• arginina i glutamina – aminokwasy ograniczające wzrost guzów nowotworowych i zapewniające prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego,

• HMB i BCAA – przeciwdziałające rozpadowi białek mięśniowych,

• kwasy tłuszczowe Omega-3, których pochodne hamują proces kacheksji w przebiegu choroby nowotworowej,

• kwas alfa-liponowy, selen, witamina A i E – najsilniejsze przeciwutleniacze,

• duża dawka witaminy B1 – istotnej w przeciwdziałaniu kacheksji,

• mieszanka enzymów trawiennych – wspomagającą procesy trawienne.

 


W Balance:

  • beta-1,3/1,6-glukan,
  • ekstrakt z drożdży piekarniczych Saccharomyces cerevisiae,
  • hydrolizat białka z kurczaka,
  • hydrolizat białka z łososia.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...