Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Kochana babulinka... Ciekawe jak dzisiaj? - dostałam maila, że wczoraj sprzedawca wysłał paczkę DHLem.

Mała czuje się dobrze, już po śniadanku, płukaniu mordki i spacerku.

 

Paczka dotarła...:)

niestety, budka ładna ale malutka, dobra dla yorka ,). Nie wiem co mam z nią zrobić, zapakowałam w karton.

100_8161.JPG

100_8165.JPG

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Moli@ napisał:

Mała czuje się dobrze, już po śniadanku, płukaniu mordki i spacerku.

 

Paczka dotarła...:)

niestety, budka ładna ale malutka, dobra dla yorka ,). Nie wiem co mam z nią zrobić, zapakowałam w karton.

Dobrze, że już lepiej.

Żartujesz? Kupiłam z tych większych... :( Miała być ta większa, celowo patrzyłam na wymiary... :( Co jest na paragonie? może się pomylili z wysyłką?

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dobrze, że już lepiej.

Żartujesz? Kupiłam z tych większych... :( Miała być ta większa, celowo patrzyłam na wymiary... :( Co jest na paragonie? może się pomylili z wysyłką?

Z metki L

dla małych psów... kształt ogranicza powierzchnię, tylko mały pies wejdzie, zawróci się, wymości, wyciągnie.

Roxi nie chowa się po kątach, nie boi się psów ani nas. W dzień wykłada się na materacach porozkładanych w pokojach (psiaki zmieniają miejscówki) do spania mości się w swoim legowisku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Ależ to jest dzielny, mądry pies! Mówiłam, że będzie ładnie spać  :)

A posłanko dla kota ewentualnie.

Na pewno nie dla naszych kotów, kotów wychodzących. Wróci do domu w rzepach, mokry... wytrze o ścianki i kto to potem będzie wyciągał ,).... i tak mam co robić ,) Kociambry nocą mają wolne wyjście - wchodzą i wychodzą z domu kiedy chcą....

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dobrze, że już lepiej.

Żartujesz? Kupiłam z tych większych... :( Miała być ta większa, celowo patrzyłam na wymiary... :( Co jest na paragonie? może się pomylili z wysyłką?

A nie można wymienić na zwykłe legowisko,przynajmniej się przestrzeń uzyskuje jeżeli by było za małe.Teraz są przepiękne legowiska o różnym deseniu.Budka jest przydatna dla psiaka,który się panicznie boi wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...