Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

12 minut temu, Aldrumka napisał:

Tysia  odebrała pieniądze  przesłane przez Panią z Anglii, na wątek wejdzie chyba jutro.;

 

Lubię Tysię i daleka jestem od dokuczania Jej, ale była na Dogo, na wątek Roxi nie zajrzała. Pieniądze pieniędzmi, ale jak decyzja?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, rozi napisał:

Lubię Tysię i daleka jestem od dokuczania Jej, ale była na Dogo, na wątek Roxi nie zajrzała. Pieniądze pieniędzmi, ale jak decyzja?

Wydaje się, że podjęła decyzję na TAK ale nie wiem czy nowe wiadomości czegoś nie zmienią. Ona tylko prosiła mnie adresy do wysłania tych pieniędzy ale zaproponowałam, żeby się wstrzymała do przeczytania nowości.

Z tym logowanie na dogo to już nie wiem czy zawsze jest prawdziwe wskazanie, skoro mojej poprzedniej informacji o tym kiedy była zaprzeczyła. Nie wiem np. jak mnie widać w domu często się nie wylogowuję,

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Aldrumka napisał:

ale nie powiesz ?:) , wiem, ze Ty się logujesz tajemniczo - anonimowo :)

Ja się w ogóle nie loguję, jestem zalogowana na stałe, póki się coś z Dogo nie spieprzy. Anonimowo w sensie, że nie możesz zobaczyć, co akurat robię, czy przeglądam. A jak ktoś jest zalogowany normalnie, to widać, że jest obecny i co robi. Nie mam swoich wątków pomocowych, więc moja anonimowość niczemu nie szkodzi.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

Ja się w ogóle nie loguję, jestem zalogowana na stałe, póki się coś z Dogo nie spieprzy. Anonimowo w sensie, że nie możesz zobaczyć, co akurat robię, czy przeglądam. A jak ktoś jest zalogowany normalnie, to widać, że jest obecny i co robi. Nie mam swoich wątków pomocowych, więc moja anonimowość niczemu nie szkodzi.

Jasne, ze nie szkodzi . My widzimy, że byłaś ostatnio 9 lutego :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, rozi napisał:

Lubię Tysię i daleka jestem od dokuczania Jej, ale była na Dogo, na wątek Roxi nie zajrzała. Pieniądze pieniędzmi, ale jak decyzja?

rozi, ja mysle, że Tysia nie wie co robić....ma mnóstwo na głowie a do tego stres w związku z tak trudną adopcją. To nie jest łatwe. Dajmy jej czas i spokój- tego potrzeba, by podjąć dobre decyzje.

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, kiyoshi napisał:

rozi, ja mysle, że Tysia nie wie co robić....ma mnóstwo na głowie a do tego stres w związku z tak trudną adopcją. To nie jest łatwe. Dajmy jej czas i spokój- tego potrzeba, by podjąć dobre decyzje.

 

Wiem. No wiem, ale denerwuję się, teraz wynikła operacja, trzeba znać stan finansów i plany.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2018 o 12:02, Aldrumka napisał:

16.10 stan konta  224,92 zł

korekta

przed  i 16.10  były jeszcze wpłaty

bakusiowa 30 zł

b-b 20 zł

16.10 stan konta  274,92 zł

Rozi stan finansów podaję systematycznie  jest powyżej.

Moli@ napisała " Zabieg dziąsła 250zł, Badanie wycinka 150/180zł ,"  

po zabiegu i badaniu wycinka będziemy na minusie, bo jeśłi psinka nie pojedzie pieniądze Pani trzeba będzie zwrócić :(

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Aldrumka napisał:

Rozi stan finansów podaję systematycznie  jest powyżej.

Moli@ napisała " Zabieg dziąsła 250zł, Badanie wycinka 150/180zł ,"  

po zabiegu i badaniu wycinka będziemy na minusie, bo jeśłi psinka nie pojedzie pieniądze Pani trzeba będzie zwrócić :(

Ja to wiem, ale jak ktoś wejdzie na wątek, to w rozliczeniu widnieje, że Roxi ma ponad 500zł, a w ostatnich postach przeczyta, że jakieś dodatkowe pieniądze od kogoś przyszły. No nic, poczekajmy na Tysię, niech się to wreszcie wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...