Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Pochmurno, biało, minus 2... pomaszerowałyśmy na dłuższy spacerek :). Do smyczy nie jest przyzwyczajona ale puszczona wolno pilnuje się, reaguje na przywołanie...barometr od razu idzie w górę :)

 

100_2663.JPG

100_2664.JPG

100_2672.JPG

100_2673.JPG

100_2683.JPG

100_2675.JPG

Barometr w górę gdy na końcu smyczy nie ma człowieka ,)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, b-b napisał:

Czyli dobrze mi świtało :)

 

Czochraczki dla Panny zostawiam :)

:)... żeby tylko kolekcjonerka nam się nie objawiła ,) chomiczka wystarczy :)

Po tłustym czwartku pobudka bladym świtem i pędem do ogrodu...no cóż, tradycja wymaga poświęceń ,) dla pełnych miseczek smacznego jedzonka przez cały rok :)

 

Roxi nagina po ogrodzie aż miło popatrzeć a dziś pięknie przeciągała się z dupką w górze :)

Szew suchy bez obrzęku, zaczerwienień, brzuszek wygląda ładnie skóra pokrywa się meszkiem. Chodzi/ biega bez problemu.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Moli@ napisał:

Wścieklizna - 20 zł

wirusówki  - 30 zł

Szczepimy komplet za 50zł?

Myślę że tak... Niby mój to 9latek i juz wirusówki odpuszczamy, ale wcześniej był regularnie szczepiony (tzn co 2-3lata). Z Roxi nie wiadomo, więc chyba lepiej zaszczepic na wirusówki? Sama nie wiem, może tutaj wetka coś podpowie. 

Moli, jak znajdziesz chwilkez to zbierzesz informacje o Roxi, jakiego domku szukamg? Zrobiłabym ogłoszenia o ksiezniczce.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Myślę że tak... Niby mój to 9latek i juz wirusówki odpuszczamy, ale wcześniej był regularnie szczepiony (tzn co 2-3lata). Z Roxi nie wiadomo, więc chyba lepiej zaszczepic na wirusówki? Sama nie wiem, może tutaj wetka coś podpowie. 

Moli, jak znajdziesz chwilkez to zbierzesz informacje o Roxi, jakiego domku szukamg? Zrobiłabym ogłoszenia o ksiezniczce.

 

 

Dopytam w kwestii szczepienia, kaszel kenelowy najbardziej mnie interesuje...

Zbiorę informacje w jednym poście... mogę dopisywać ,)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...