Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

3 godziny temu, anica napisał:

Fajna, fajna!... jest nasza dziewczynka ,ja  mam nadzieję ,że skoro ją Ty(ka) wypatrzyła, to ma troszeczkę szczęścia! więc liczę na to ,że .. i domek ją wypatrzyok2.gif

Też mam nadzieję, że moje szczęście do psów przyniesie i Roxi domek :)
Na razie cisza, ale przecież sie nie poddaję ;). 

Dorobię jej niedługo kolejnych ogłoszeń, na nowe miasto. Na razie podesłałam ją fajnej rodzince - pasowałaby tam... mam cichą nadzieję, że się spodoba i ją adoptują...

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Też mam nadzieję, że moje szczęście do psów przyniesie i Roxi domek :)
Na razie cisza, ale przecież sie nie poddaję ;). 

Dorobię jej niedługo kolejnych ogłoszeń, na nowe miasto. Na razie podesłałam ją fajnej rodzince - pasowałaby tam... mam cichą nadzieję, że się spodoba i ją adoptują...

... O!  to ja wstrzymuję oddech! i zaczynam się modlićhailm.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Też mam nadzieję, że moje szczęście do psów przyniesie i Roxi domek :)
Na razie cisza, ale przecież sie nie poddaję ;). 

Dorobię jej niedługo kolejnych ogłoszeń, na nowe miasto. Na razie podesłałam ją fajnej rodzince - pasowałaby tam... mam cichą nadzieję, że się spodoba i ją adoptują...

Kciuki zaciśnięte...

Przesympatyczna sunia z naszej Roxi, czerwienić się za nią nikt nie będzie :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Na razie podesłałam ją fajnej rodzince - pasowałaby tam... mam cichą nadzieję, że się spodoba i ją adoptują...

Trzymam kciuki ...ale mała jest tak urocza,że kogoś tym urokiem oczaruje :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anica napisał:

... O!  to ja wstrzymuję oddech! i zaczynam się modlićhailm.gif

 

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Kciuki zaciśnięte...

Przesympatyczna sunia z naszej Roxi, czerwienić się za nią nikt nie będzie :)

 

54 minuty temu, seramarias napisał:

Zaglądam do ślicznej forumowej uszatki i mocno trzymam kciuki za domek :)

 

38 minut temu, b-b napisał:

Trzymam kciuki ...ale mała jest tak urocza,że kogoś tym urokiem oczaruje :)

 

8 minut temu, rozi napisał:

Mówiłaś, że przedwojenna?

Mówiłam, rozi :)

Wielkie dzięki za kciuki. Bardzo się przydadzą.
Rodzinka dostała propozycji różnych psiaków sporo, ja oczywiście próbowałam z jak najlepszej strony pokazać Roxi, ale nie wiem, czy ją wybiorą... namyślają się :). Kciuków absolutnie nie puszczać. :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

 

 

 

 

Mówiłam, rozi :)

Wielkie dzięki za kciuki. Bardzo się przydadzą.
Rodzinka dostała propozycji różnych psiaków sporo, ja oczywiście próbowałam z jak najlepszej strony pokazać Roxi, ale nie wiem, czy ją wybiorą... namyślają się :). Kciuków absolutnie nie puszczać. :)

... spoko.giftrzymamy, trzymamy!   ja wiem Tyś(ka)   że Ty zawsze ,cały "wachlarz"  psiaków przedstawisz ,ale jak domek wspaniały! to kiedyś na dogo usłyszałam... wszystkie bezdomniaki są nasze! prawda!serduszka2.gif

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, rozi napisał:

Jeśli mają choć trochę rozumu, to wiadomo jakiego psiuszka wybiorą. Ja bym się sekundy nie zastanawiała.

To oby mieli rozum :)


Mnie Roxulka przypomina Sonię, sunię mojej Cioci,  Sonia odeszła po 21latach - do końca życia była w niezłej kondycji, tylko ostatnie miesiące spowodowały, że straciła wzrok i trochę zarzucało ją bokiem. No z umaszczenia i wyglądu identyczna - aż porównywałam sobie zdjęcia. I obie tomaszowskie :) 

2 godziny temu, anica napisał:

... spoko.giftrzymamy, trzymamy!   ja wiem Tyś(ka)   że Ty zawsze ,cały "wachlarz"  psiaków przedstawisz ,ale jak domek wspaniały! to kiedyś na dogo usłyszałam... wszystkie bezdomniaki są nasze! prawda!serduszka2.gif

Akurat rodzina też dostała propozycje od innych osób. Ja najpierw pokazałam tylko Roxulkę, potem podrzuciłam jeszcze parę dogomaniackich psiaków i te, które ogłaszam poza dogomanią :). Rodzina naprawdę fajna, taka... normalna. Bez większych wymagań wobec psa. Szukają przyjaciela rodziny. Naprawdę widziałabym u nich Roxi...

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

To oby mieli rozum :)


Mnie Roxulka przypomina Sonię, sunię mojej Cioci,  Sonia odeszła po 21latach - do końca życia była w niezłej kondycji, tylko ostatnie miesiące spowodowały, że straciła wzrok i trochę zarzucało ją bokiem. No z umaszczenia i wyglądu identyczna - aż porównywałam sobie zdjęcia. I obie tomaszowskie :) 

Akurat rodzina też dostała propozycje od innych osób. Ja najpierw pokazałam tylko Roxulkę, potem podrzuciłam jeszcze parę dogomaniackich psiaków i te, które ogłaszam poza dogomanią :). Rodzina naprawdę fajna, taka... normalna. Bez większych wymagań wobec psa. Szukają przyjaciela rodziny. Naprawdę widziałabym u nich Roxi...

... to tym,...mocniej!211.gif

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za udostępnienia na FB i proszę o więcej. Telefon w sprawie Roxi i Mimi milczy - o Mimi to rozumiem jeszcze, ale Roxi jest przecież bezproblemowa...

 

A ja "nabawiłam się" kolejnego wątku psiaka w potrzebie:

https://www.dogomania.com/forum/topic/344900-co-złoty-pies-robił-w-schronisku-wrażliwy-przekochany-wafelek-niby-tollerek-i-niby-spanielek-czeka-na-złotych-ludzi/

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

100_3191.JPG

Co za minka :D No co chcecie znowu od mnie? :D

 

Dziwnie się patrzy na te zdjęcia u Was nie ma śniegu.

U nas biało.

Roxi ma bogatą mimikę ,) aparat peszy i nie pokazała całej gamy :)

 

Pogoda przez ostatnie dni nas rozpieszcza... piękne słońce w dzień na plusie, niestety zapowiadają opady śniegu z deszczem, oby prognozy nie sprawdziły się....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...