Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

53 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Ojej... Niedobrze. To pozmieniam opisy

Nie miała ani u nas ani na spacerach kontaktu aż do wczoraj... zareagowała tak na chłopca  +/- dziesięcioletniego. Chłopczyk nie wykonywał gwałtownych ruchów, nie był głośny... do rodziców dziecka podeszła powąchała pozwoliła się głaskać.

Do nastolatków, osób dorosłych, starszych... podchodzi. Nie reaguje strachem/agresją na osoby z laską, o kuli czy z kijkami trekkingowymi.

Link to comment
Share on other sites

Biedna, to faktycznie wskazuje na jakąś traumę :(

Na fb Roxi powoli jest pokazywana. Zwierzoluby pokazują ją na różnych grupach, w tym na psach w typie corgi do adopcji :) Może w końcu to przyniesie jej dom... oby... Czyli jeżeli do domu z dziećmi to takimi już około 14-15letnimi? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2018 o 10:17, anica napisał:

Tyś(ka) naprawdę walczysz z taką desperacją, że musi się udać!buziak.gif wyjeżdżam teraz na dwa tygodnie, jak wrócę pomyślę ?? czy da się z tego co wklejasz, zrobić plakat?  przynajmniej spróbuję ....

Czuję się dość zdesperowana i załamana. Zasiedziały mi się panny, do tego kot parafialny jest na wylocie... :/ 
Chciałabym odsapnąć w końcu, pojechać na urlop w głuchą dzicz, zadbać o siebie i swoje zdrowie psychiczne... ale na razie muszę poczekać aż psiaki będą u siebie - bo niestety, nadal nikt się nie zgłosił do tego, aby wspierać mnie w rozmowach telefonicznych z chętnymi, a przecież jakbym wyjechała to bym mogła zaprzepaścić jakieś szanse na domy w tym czasie. Dlatego się spinam i staram z podwojonymi siłami szukać domów NA JUŻ-na zawsze.

Miłego wyjazdu! Odpocznij :)

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Biedna, to faktycznie wskazuje na jakąś traumę :(

Na fb Roxi powoli jest pokazywana. Zwierzoluby pokazują ją na różnych grupach, w tym na psach w typie corgi do adopcji :) Może w końcu to przyniesie jej dom... oby... Czyli jeżeli do domu z dziećmi to takimi już około 14-15letnimi? 

Z nastolatkami :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.09.2018 o 10:59, Tyś(ka) napisał:

Czuję się dość zdesperowana i załamana. Zasiedziały mi się panny, do tego kot parafialny jest na wylocie... :/ 
Chciałabym odsapnąć w końcu, pojechać na urlop w głuchą dzicz, zadbać o siebie i swoje zdrowie psychiczne... ale na razie muszę poczekać aż psiaki będą u siebie - bo niestety, nadal nikt się nie zgłosił do tego, aby wspierać mnie w rozmowach telefonicznych z chętnymi, a przecież jakbym wyjechała to bym mogła zaprzepaścić jakieś szanse na domy w tym czasie. Dlatego się spinam i staram z podwojonymi siłami szukać domów NA JUŻ-na zawsze.

Miłego wyjazdu! Odpocznij :)

hej, hej Tysiu wyjeżdżaj jak tylko możesz. Trzeba dbać o siebie i swoje zdrowie psychiczne. Przez tydzień 2 dom żadnemu z tych psiaków się nie zawali, kotkowi zdalnie też nie da się pomóc. Rok akademicki za chwilę, odpocznij jak tylko możesz (czytałam co napisałaś maczkiem na jednym z wątków).

Ja mogę się przygotować, bo nie wiem o psiakach zbyt dużo,  i odbierać telefony ale nie jestem dobra w przekonywaniu raczej uważam, że "jak nie to nie"

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Aldrumka napisał:

hej, hej Tysiu wyjeżdżaj jak tylko możesz. Trzeba dbać o siebie i swoje zdrowie psychiczne. Przez tydzień 2 dom żadnemu z tych psiaków się nie zawali, kotkowi zdalnie też nie da się pomóc. Rok akademicki za chwilę, odpocznij jak tylko możesz (czytałam co napisałaś maczkiem na jednym z wątków).

Ja mogę się przygotować, bo nie wiem o psiakach zbyt dużo,  i odbierać telefony ale nie jestem dobra w przekonywaniu raczej uważam, że "jak nie to nie"

Dziękuję... <3

Jeżeli byłabyś w stanie chociaż przygotować się do Roksi i być jako 2. osobą do kontaktu to będę bardzo, bardzo wdzięczna... myślę, że wiele telefonów nie odbierzesz :) ale sama świadomość, że ktoś jest jeszcze bardzo by mi pomogła. Naprawdę! 
Może do Mimi ktoś się zgłosi, nie chcę obciążać Ciebie aż dwoma psami, zwłaszcza że o Mimi są bardzo durne telefony.

Bardzo dziękuję za ten post, baaardzo! 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Aldrumka napisał:

Jutro przeczytam cały wątek Roxi i podam Ci wtedy nr telefonu

Dziękuję :)) Sporo czytania Cię czeka, jak ja wracam do poprzednich postów to moje serce raduje się jak mocno odmieniło się życie Roksi :)

Niestety, nie odpocznę od bezdomniaków. Tym razem wysyp kotów... więcej informacji i link do wątku w moim podpisie.

 

Link to comment
Share on other sites

Ciocie, nie pogniewacie się jak pojadę na urlop i będę pisać z doskoku? Jadę do rodziców... i dziadków też. I na badania różne różniaste. Bardzo potrzebuję tego, takiego oddechu dla siebie. Uspokajam na wstępie martwiących się czy to nie utrudni ze mną kontakt - jedynie internetowo. Bo pod telefonem będę bardziej niż teraz, jak pracowałam na tyle zmian i to łapiąc się dwóch prac jednocześnie. ;) Troszkę mnie do urlopu zmotywowała Aldrumka, więc co złego to nie ja. :))

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ciocie, nie pogniewacie się jak pojadę na urlop i będę pisać z doskoku? Jadę do rodziców... i dziadków też. I na badania różne różniaste. Bardzo potrzebuję tego, takiego oddechu dla siebie. Uspokajam na wstępie martwiących się czy to nie utrudni ze mną kontakt - jedynie internetowo. Bo pod telefonem będę bardziej niż teraz, jak pracowałam na tyle zmian i to łapiąc się dwóch prac jednocześnie. ;) Troszkę mnie do urlopu zmotywowała Aldrumka, więc co złego to nie ja. :))

Tysiu bardzo się cieszę - odpocznij koniecznie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Aldrumka napisał:

i jeszcze mam pytanie na ile lat oceniana jest Roxi  przejrzałam 10 pierwszych stron wątku i nie znalazłam info ?

Pierwotnie było chyba 11+, teraz około 10. Chyba, że już nie myślę i Moli poprawi:).

Ja w kilku ogłoszeniach zostawiłam to stwierdzone 9-10, ale w większości napisane mam, że Roksi to dojrzała panna, ale jeszcze nie babulinka. Nie wiem, na ile realne jest określenie jej wieku skoro tyle przeżyła w życiu: dwukrotnie była porzucona, nie wiadomo w jakich warunkach wcześniej żyła. I tak będę mówić chętnym: że Roksia jest dojrzała, ma powyżej 7-8lat, ale i wiele przeżyła, więc nikt nie ma 100% pewności ile ma za sobą wiosen. Mam nadzieję, że takie przedstawienie jej wieku jest uczciwe.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Pierwotnie było chyba 11+, teraz około 10. Chyba, że już nie myślę i Moli poprawi:).

Ja w kilku ogłoszeniach zostawiłam to stwierdzone 9-10, ale w większości napisane mam, że Roksi to dojrzała panna, ale jeszcze nie babulinka. Nie wiem, na ile realne jest określenie jej wieku skoro tyle przeżyła w życiu: dwukrotnie była porzucona, nie wiadomo w jakich warunkach wcześniej żyła. I tak będę mówić chętnym: że Roksia jest dojrzała, ma powyżej 7-8lat, ale i wiele przeżyła, więc nikt nie ma 100% pewności ile ma za sobą wiosen. Mam nadzieję, że takie przedstawienie jej wieku jest uczciwe.

Tysiu, moim zdaniem Roxi jest dobrze "zakonserwowaną" starszą panią... jej oczy zdradzają wiek - źrenice (:

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Tysiu, moim zdaniem Roxi jest dobrze "zakonserwowaną" starszą panią... jej oczy zdradzają wiek - źrenice (:

Skoro tak, to nic nie kombinuję ;) W takim razie nieźle się kamufluje. 
Mój w ciągu ostatnich trzech miesięcy momentalnie się postarzał, siwizny coraz więcej, oczka też już nie takie młode... :( a jeszcze nie tak dawno ludzie myśleli, że to szczeniak i tym się chwaliłam. :((

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aldrumka napisał:

tu było pytanko do Moli @

Aldrumka, dzięki że pytasz :)... przepraszam, nie zauważyłam wcześniej

Może być bank...

jeśli nie problem to zakup w hurtowni...ZOOPLUS

DogMio Mark Nuggets, przysmak dla psa

1 kg teraz  11,80 zł

Nr - 315885.1

 

20 + 2 kg gratis! Bosch My Friend

20 + 2 kg gratis! teraz  62,80 zł

Nr - 32985.1

 

Bosch Adult Lamb & Rice, jagnięcina i ryż

2 x 15 kg w zestawie 174,80 zł

Nr - 574500.3

___________________________

Suma : 249,40 zł

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Fajnie... wielkie dzięki :)

Nie zamówiłam jeszcze bo chciałam uzgodnić odstępstwa

w Bosch My Friend nie ma 2 kg gratis, całość ze względu na przekroczenie 31 kg będzie wysłana w 2 paczkach co spowoduje wzrost kosztów o 7 zł  :

czy zamawiać tak czy coś skorygujesz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...