Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Wierzyć mi się nie chce...

Żegnaj kochana NASZA Królewno ![*] Biegaj szczęśliwa po zielonych łąkach za TM mleńka.

Szkoda, wielka szkoda,że nie mogłaś jeszcze z nami zostać...

 

Moli@ tulę ...Tobie pewnie  jest bardzo ciężko...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Moli@ napisał:

Smutno :(

Trudno mi o tym pisać. U nas nadal bardzo dużo śniegu..., zlodowaciałego, ziemia zamarznięta. Musimy jechać do lecznicy...skremować zwłoki.

Nie mogę uwierzyć, zaglądałam często do Roxi, bardzo lubiłam jej wątek - tyle tu było radości z Waszego wspólnego życia....

Bardzo współczuję, nie miałam szczęścia jej poznać a i tak bardzo mi smutno na tę wiadomość, nawet nie wyobrażam sobie co Ty czujesz.... Bardzo, bardzo mi przykro....

Kiedy odeszła sunia moich rodziców w 2006r. (zima stulecia) mój tato rozpalił  w ogrodzie wielkie ognisko by rozmrozić ziemię i pogrzebać Dolly obok naszych wcześniejszych psiaków....

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Moli@ napisał:

Mam smutną wiadomość..., Roxi biega po zielonych łąkach

 

Odeszła około 2 w nocy. Obudził mnie odgłos pazurków na panelach..., chodziła, kręciła się.....kucnęła zrobiła siusiu i upadła na boczek. Lekkie drgawki, prężenia...łapała powietrze. Patrzyła ale chyba już mnie nie widziała..., zrobiła kupkę i zasnęła.

Do zobaczenia Kochana...,

O matko, co za wiadomość ....

Przyszłam uzupełnić wpłaty ... To już jutro zrobię

Moli dziękujemy za wszystko.

Śpij spokojnie malutka (*)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Aldrumka napisał:

O matko, co za wiadomość ....

Przyszłam uzupełnić wpłaty ... To już jutro zrobię

Moli dziękujemy za wszystko.

Śpij spokojnie malutka (*)

 

 

 

 

Dla Ciebie też podziękowania za prowadzenie rachunków.

Nie mogę się otrząsnąć  :(

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałam, że Roxi, której nawet nie widziałam  zostawi taki smutek ...

 

Na koncie zostało trochę pieniędzy moja propozycja podziału:

niedawno wpłacone 100 zł od p. Alicji zgodnie z wolą ofiarodawczyni  na psy pod opieka Tysi

reszta dla Pikusi lub innego psa u Moli jeśli jest w większej potrzebie

 

Jeśli macie inne propozycje piszcie tu czy na pw.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy jednomyślne, Aldrumko... Bo też miałam proponować, aby pieniądze w całości (również od pani Alicji) poszły na Pikusię Moli@, ale nie miałam śmiałości jeszcze pisać. Moli@ dała naszej Roxi wspaniałą końcówkę życia, była tak zaopiekowana jak nigdy - jestem Jej bardzo, bardzo za to wdzięczna. 

Aldrumko, dla Ciebie też ogromny szacun za skarbnikowanie uszatej królowej. Bardzo, bardzo Ci dziękuję.
I tym, którzy z Roxi wytrwale byli, wspierali, kibicowali. To DZIĘKI WAM WSZYSTKIM Roxi mogła odchodzić w domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...