Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Już teraz, póki nie wpadliśmy do końca w wir świątecznych przygotowań, życzę WAM Wszystkim: sympatykom, darczyńcom i dobrym duszom Roxi, zwłaszcza jej troskliwej i wyjątkowej Opiekunce :) spokojnych świąt, które będę dla Was odpoczynkiem od zamętu, smutku i trudnych doświadczeń. Aby był to czas dający wytchnienie, czas małych wzruszeń i radości nawet z tych najmniejszych rzeczy. 
A na nadchodzący Nowy Rok życzę Wam duuużo dobroci płynącej z serc Ludzkich, życzliwych i pomocnych Ludzi wokół oraz wiary i nadziei w lepsze czasy :)

Wszystkiego najlepszego dla Was :) Dziękuję, że pomimo różnic pomiędzy nami, wspieracie mnie w moim działaniu oraz wspólnie możemy odmieniać los niejednego bezdomniaka. DZIĘKUJĘ :)


Tak się mocno cieszę, że Roxi może cieszyć się świętami... że może rozdawać całuski i żebrać przy stole o jakiś kąsek :) Dziękuję!

pizap.jpg.b2ad3f3788b03bdac3c20694b549b002.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Po wizycie kontrolnej w lecznicy..., uff, jest coraz lepiej :)

Nadal na antybiotyku w iniekcjach i co drugi dzień przeciwzapalny.

Kontrolna wizyta 4 stycznia.

Zapłaciłam za badanie i leki 75zł / 28.12 (paragon)

 

Roxi w kubraczku bo chłodno i non stop padał deszcz.

 

e77f89d420ac6cecmed.jpg

93e57adeda306ac0med.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z ulgą wchodzę na wątek... zdrowiej maleńka i nie strasz więcej.

Przepraszam, że jeszcze nie zaktualizowałam rozliczenia, postaram się jak najszybciej, teraz do 8.01 jestem na wyjeździe, właśnie wracam od swoich rodziców i jadę do drugiej mamy. Na forum jestem z doskoku na telefonie.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, rozi napisał:

Zastanawiałam się, gdzie napisać, u Roxi najbezpieczniej.

Zaczynają ostro strzelać, pod nogami plącze mi się pies, bo chce zobaczyć fajerwerki.

Kula forever the best.

Szczęśliwego!!!

No zobacz :)

Roxi nie interesowały, olewka totalna :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2020 o 13:08, Aldrumka napisał:

15.12.2020 stan konta 824,50 zł

wydatki: 

2 wizyty u weta  274 zł

badania 21.12   60 zł

 

22.12.2020 stan konta 490,50 zł

 

Dnia 29.12.2020 o 16:18, Aldrumka napisał:

22.12.2020 stan konta 490,50 zł

wydatek:

badania i leki 28.12.2020 - 75 zł

29.12.2020 stan konta 415,50 zł

Dziękuję za szybkie opłacenie kosztów weterynaryjnych :) <3

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Zdradziłeś mnie, człowieku... ale od 3 lat mam nowe życie i jestem w PDT u Moli. Babulinka ROXI potrzebuje wsparcia - aby mieć godną starość.

Po kontrolnej wizycie w lecznicy. Koszt 94zł / 04.01.2021 (paragon)

USG macicy - malutki cień (ropień) - za kilka dni zniknie ..., uff udało się bez zabiegu. 

USG płuc - OK

Ciąg dalszy leczenia - antybiotyk podano w lecznicy + 4 do domu + 3 przeciwzapalne (co drugi dzień)

Po zastrzykach -  Cimalgex w tab 1/4 co 48 godzin.

Obserwować w domu, jeżeli nic niepokojącego się nie wydarzy to KONIEC leczenia.

Zalecono za 2 miesiące kontrolne badanie krwi.

 

 

 

2ee3f325627b982fmed.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za ten wpis ale myślę ,że jest to ważne zwłaszcza dla właścicieli czworonogów ,które strasznie przechodzą takie wybuchy.

PETYCJA - ZAKAZ SPRZEDAŻY I UŻYWANIA FAJERWERKÓW PRZEZ CAŁY ROK

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/sejm_rzeczypospolitej_polskiej_zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok/?cvlibob&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-825961-zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok&utm_term=vlibob%2Bpl

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...