Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Dnia 4.11.2018 o 13:06, bou napisał:

Dobra wiadomosc jest taka,ze ranka nie wydaje się być powiązana ze zmianami w pysiu,

zła wiadomość,to ta,że nadziąślak odrasta w tempie błyskawicznym...:(  Być może te zmiany drążą głebiej,wycięcie tkanki to za mało...

Poczekajmy jak poradzą sobie podane leki,ale powód do niepokoju jest...Biedny uszatek...

... naprawdę ,trochę dużo 'tego' :(     jak dobrze zrozumiałam, że mogą się pojawiać kolejne...i chyba nie można nic z tym zrobić?  jakieś predyspozycje ma do tego :(

Dobrze ,że Moli taka czujna , dziękujemybuziak.gif

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyś(ka) napisał:

 :( Oby teraz się nie odnawiało... :( 


Proszę, zajrzyjcie na kolejny wątek

 

No przecież się odnawia i to w szybkim tempie. Tysiu, Roxi chyba jest na minusie,  koszty mogą się mnożyć, a Ty zapraszasz na kolejny wątek...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2018 o 18:43, rozi napisał:

No przecież się odnawia i to w szybkim tempie. Tysiu, Roxi chyba jest na minusie,  koszty mogą się mnożyć, a Ty zapraszasz na kolejny wątek...

Wiem, że odnawia, ale jestem naiwna i wierzę w to, że jednak może teraz przystopuje. 

Zapraszam, ale to nie oznacza, że stąd wyganiam. Jestem świadoma sytuacji Roxi, muszę wczytać się w regulamin zbiórek pomocowych i spróbuję założyć sama, jeżeli nie trzeba konta fundacyjnego. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

No przecież się odnawia i to w szybkim tempie. Tysiu, Roxi chyba jest na minusie,  koszty mogą się mnożyć, a Ty zapraszasz na kolejny wątek...

Rozi,nie bądz zła na Tysię,to przecież te biedule się mnożą,porzucone,odepchnięte,niechciane......Zima idzie...nie ulega kwestii,ze i - jak twierdzisz - koszty się też będą mnożyć...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, bou napisał:

Rozi,nie bądz zła na Tysię,to przecież te biedule się mnożą,porzucone,odepchnięte,niechciane......Zima idzie...nie ulega kwestii,ze i - jak twierdzisz - koszty się też będą mnożyć...

Wiem co gadam, Tysia też wie, kiedyś już ją wyprowadzałam z za dużej odpowiedzialności za zwierzaki. Ale wszystko można odebrać in plus, albo in minus, zależnie od własnej fazy  :)

Roxi nie ma własnych pieniążków! Miała trochę, ale wet zabrał.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Wiem co gadam, Tysia też wie, kiedyś już ją wyprowadzałam z za dużej odpowiedzialności za zwierzaki. Ale wszystko można odebrać in plus, albo in minus, zależnie od własnej fazy  :)

Roxi nie ma własnych pieniążków! Miała trochę, ale wet zabrał.

ok,wyjaśnione :)

Link to comment
Share on other sites

rozi, ja Ci dziękuję za to trzeźwe myślenie. Mnie czasem kubeł zimnej wody potrzebny (chociaż kiedyś bardziej niż teraz), bo bardzo lubię brać odpowiedzialność za wszystkie nieszczęścia na siebie. 

Piszę o Roxi swoim znajomym, może dorzucą się parę groszy. Fantów na bazarek to ja nie mam, sama chodzę w ubraniach aż nie nadadzą się jedynie do kosza... jeżeli ktoś robił i umie robić zbiórki na pomagam.pl albo tego typu to może mógłby...?

 

Link to comment
Share on other sites

Kubraczek po całym dniu i nocy suchy :)

po porannym wyjściu do ogrodu i śniadanku  zaczęła "rozpakowywać" opatrunek - wystający gazik ,)

Wykupiłam receptę + gaziki, dwie strzykawki i Dentosept - 39,25zł / 05.11 (paragon)

W strzykawce przygotowany roztwór do płukania mordki

Balsam Szostakowskiego - Avilin, Octenisept, bandaże, Granuflex i BioProtect są w domu.

 

100_8730.JPG

100_8737.JPG

100_8740.JPG

100_8744.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

A skąd wytrzasnęłaś takie ubranko?

Mam kilka ubranek... dla Misi kupowałam, po zabiegach Roxi zostało.

Wygląda dziwnie...zakładam odwrotnie żeby mieć dłuższą i szerszą nogawkę  która nie będzie ocierała pod łapką

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Moli@ napisał:

Mam kilka ubranek... dla Misi kupowałam, po zabiegach Roxi zostało.

Wygląda dziwnie...zakładam odwrotnie żeby mieć dłuższą i szerszą nogawkę  która nie będzie ocierała pod łapką

Wcale nie dziwnie, normalnie wygląda. Ech... czy ktoś się spodziewał, że w tym wątku takie zdjęcia będą...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...