Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Dzień dobry, Moli@. I jak ma się nasza niejadka? :(

Rano na zwolnionych obrotach...., była kupka i siusiu - OK

Śniadanie skubnęła :( Leki podane

Wczoraj po południu i wieczorem czuła się chyba lepiej. Tuptała po ogrodzie, zjadła kolację...Wymasowałam brzuszek i plecki...- zmieniała pozycję na kolanach ponad godzinę ,) , obejrzałyśmy film :)

W nocy spała spokojnie rozciągając się na materacu (już dawno zmieniła miejscówkę na sypialnię i śpi obok łóżka)

Z utęsknieniem czekam na deszcz..., na zmianę pogody, u nas ani kropli od dawna, tylko żar z nieba - parno i gorąco. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Moli@ napisał:

Źle się czuła to nie chciała

 

Dziś w zdecydowanie lepszej formie...,w kuchni urzęduje, psy ustawia ,)

Czytam i czytam... i jestem zdania ,że niech jej już tak zostanie....jak najdłużej!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od rana znacząco oblizywała się ,)

Śniadanie wchłonęła w błyskawicznym tempie, bez grymaszenia i przeglądu miseczki :) W miseczce - bułka, sucha karma, karma z puchy i kurczak. Nie wybierała, jadła co się nawinęło. Sprawdzałam co zrobi, czy będzie wybierać

Podłogę sprawdziła...czy nic nie wypadło z miseczek...

Sucha buła też pyszna, mina proszalna - no daj kawałek ,)

 

Oby tak dalej 

Przed snem masowanko..., oczy maślane, uchole rozłożone - pełen luz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Panienka czuje się o niebo lepiej..., spaceruj, ogonkiem wywija...sprawdza co kto robi, co je ,)

Jedzenie z miseczki znika szybko, nie grymasi. Ugotowałam udko... a co należy się ,)

Mam nadzieję że ból stawów (zmiany zwyrodnieniowe) był przyczyną złego samopoczucia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...