Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

3 godziny temu, rozi napisał:

Przed chwilą przelałam na konto Aldrumki 220zł, czyli dochód z bazarku fiołkowego. Proszę o potwierdzenie

TUTAJ

 

48 minut temu, rozi napisał:

Przelałam też, do Aldrumki, 205zł, czyli dochód knajpiany. Proszę o potwierdzenie

TUTAJ.

ale się uwijasz  :)   Roxi dziękuje

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, rozi napisał:

Przed chwilą przelałam na konto Aldrumki 220zł, czyli dochód z bazarku fiołkowego. Proszę o potwierdzenie

TUTAJ

 

11 godzin temu, rozi napisał:

Przelałam też, do Aldrumki, 205zł, czyli dochód knajpiany. Proszę o potwierdzenie

TUTAJ.

Bardzo, bardzo dziękuję :) Bazarki zrobione expressowe i zakończone TAKIM sukcesem. Moje gratulacje :)
 

image.png.0427d8af1e4dafaa33fc13b4176bfbc0.png

Link to comment
Share on other sites

We Wrocławiu nadal Afryka.

To ja Was muszę mocno zasmucić ;), bowiem Pani tak mocno zakochana w Roxi, wczoraj napisała do mnie w sprawie innej, przytuliskowej suni. I tym razem pytała o rzeczy, które były w opisie,. Jak tylko przyznałam się, że już rozmawiałyśmy o Roxi to się speszyła, czar prysł. Pani przestała mi odpisywać. ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

We Wrocławiu nadal Afryka.

To ja Was muszę mocno zasmucić ;), bowiem Pani tak mocno zakochana w Roxi, wczoraj napisała do mnie w sprawie innej, przytuliskowej suni. I tym razem pytała o rzeczy, które były w opisie,. Jak tylko przyznałam się, że już rozmawiałyśmy o Roxi to się speszyła, czar prysł. Pani przestała mi odpisywać. ;)

No proszę. Ciebie łatwo oczarować, Tysiu  :)

Trudno, jakoś się będziemy dalej męczyć z tą Roxi  :D

100_3994.JPG

Popraw w wolnej chwili post rozliczeniowy - jest teraz 260zł stałych deklaracji, nie 270.

Link to comment
Share on other sites

No widzisz, rozi - taka naiwniaczka ze mnie, że myślę, że jak ktoś dowiaduje się, z historią leczenia psiaka, jego w ogóle historią, dowiaduje się o charakterze, a mimo to zapewnia, że poczeka, że da psiakowi wszystko co najlepsze, bo to jest TEN pies, ten jedyny to mu wierzę :)

Zmieniłam za pamięci, bo potem by mi umknęło. Faktycznie błąd tam był, dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Kochana babulinka. Ostatnio, mam wrażenie, trochę posiwiała na pyszczku. Jednak dobrze się ma :)

Brewki bielsze :(

W realu tego tak bardzo nie widać jak na zdjęciach przy włączonej lamie błyskowej.

Czas leci nieubłaganie do przodu, ech życie...

Na zdjęciu z przed 1,5 roku

100_2492.JPG

 

Zdjęcia z Heniem z 19.02 2018r

100_3006.JPG

100_3004.JPG

100_3032.JPG

Link to comment
Share on other sites

Zawału dostanę kiedyś wchodząc tutaj! ;)

Nie czytając wzrok padł mi na to zdjęcie

100_2492.JPG

i z niepokojem pomyślałam :Matko Boska co się dziewczynie stało ,że jej dzioba zakleili :(((

Moli@ nie strasz ludzi! :P

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Zawału dostanę kiedyś wchodząc tutaj! ;)

Nie czytając wzrok padł mi na to zdjęcie

100_2492.JPG

i z niepokojem pomyślałam :Matko Boska co się dziewczynie stało ,że jej dzioba zakleili :(((

Moli@ nie strasz ludzi! :P

 

Postaram się już nie straszyć

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎06‎-‎19 o 16:32, Tyś(ka) napisał:


Zmieniłam za pamięci, bo potem by mi umknęło. Faktycznie błąd tam był, dziękuję.

Do poprawki jest jeszcze to:

/05.06.2019/

- 250zł PDT, marzec 2019 (10.03-11.04.19)

Link to comment
Share on other sites

Guz zmniejszył się o 1/3

Na szyi miała maleńkie dwa groszki - zniknęły.

We środę telefonicznie ustalimy termin zabiegu. Nadal co 3 dni lek w iniekcji..., pytałam o ewentualne skutki uboczne - nie mamy się czego obawiać.

W lecznicy spotkałyśmy dwa starsze pieski, wychowywane od szczeniaków... pinczer i york. Dzicz...a potem zdziwko że psy gryzą :(

 

100_4190.JPG

100_4189.JPG

100_4191.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...