Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

24 minuty temu, rozi napisał:

Trzeci raz zaglądam i nie widzę, coś tępa jestem dzisiaj.

Ale patrzyłam też z niepokojem na paszkę - nie widać tego guzka, póki co.

Nie widzisz...czego?

Guzka nie widać bo nie jest tak duży jak poprzednie..., lek w iniekcji hamuje wzrost i  "rozlanie" na większej powierzchni.

Guzek nie przeszkadza małej w chodzeniu.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, rozi napisał:

Uprzejmie donoszę, że o północy zakończyłam dwa moje bazarki. Będzie dla Niuni ponad 400zł  :)

Wow, rozi!!! Jestem pod wrażeniem wyników bazarków! Moje gratulacje i wielkie szczere DZIĘKUJĘ.

image.png.98bb2b1cf6911b56ec31d92fdf244ea3.png

Twoja pomoc dla Roxi jest nie do ocenienia!

 

 

Dnia 14.06.2019 o 07:48, rozi napisał:

Jak to dobrze, że nikt jej nie chce...

Jak by to powiedzieć... Chce. Miałam bardzo obiecujący, ciepły telefon. Pani wie o podatności Roxi na guzy i to, że się odnowił znów. Powiedziałam uczciwie, że wolałabym, aby wycięcie guza było jeszcze w DT i to może jeszcze potrwać trochę (zabieg, opieka po). Pani rozumie i powiedziała, że poczeka, bo Roxi ją zauroczyła: ogłoszenie przeczytała kilkakrotnie, wie że to nie jest mały piesek, wie że to starsza psina. Niedawno pożegnała swoją psią staruszkę. Pani mnie oczarowała... dodam, że mieszka we Wrocławiu. Mamy być w kontakcie, więc na razie czekamy: wszelkie procedury adopcyjne ruszą jak Pani będzie podtrzymywała chęć adopcji po zabiegu. Zobaczymy ;)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyś(ka) napisał:

 

Jak by to powiedzieć... Chce. Miałam bardzo obiecujący, ciepły telefon. Pani wie o podatności Roxi na guzy i to, że się odnowił znów. Powiedziałam uczciwie, że wolałabym, aby wycięcie guza było jeszcze w DT i to może jeszcze potrwać trochę (zabieg, opieka po). Pani rozumie i powiedziała, że poczeka, bo Roxi ją zauroczyła: ogłoszenie przeczytała kilkakrotnie, wie że to nie jest mały piesek, wie że to starsza psina. Niedawno pożegnała swoją psią staruszkę. Pani mnie oczarowała... dodam, że mieszka we Wrocławiu. Mamy być w kontakcie, więc na razie czekamy: wszelkie procedury adopcyjne ruszą jak Pani będzie podtrzymywała chęć adopcji po zabiegu. Zobaczymy ;)

O szlag jasny...……..

Które piętro?

Ja sobie nie wyobrażam Roxi gdzie indziej  :(

Link to comment
Share on other sites

Ciii, jeszcze nigdzie się nie wybiera :) To była bardzo wstępna rozmowa, a przecież termin zabiegu nieustalony. Może wiele się zadziać do czasu aż Roxi będzie gotowa do adopcji: może na przykład Pani zrezygnuje albo okaże się na wizycie, że lepiej będzie zaproponować innego psa... Jeżeli jednak okaże się, że Roxi jest jej pisana to poproszę o to, aby Pani porozmawiała z Moli@. Na razie wszystko jest bez zmian. Poza tym, że rozmowę miałam, numer zapisany... ;)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, rozi napisał:

O szlag jasny...……..

Które piętro?

Ja sobie nie wyobrażam Roxi gdzie indziej  :(

rozi, nie martw się:) Zauważ, że jak tylko pojawia się na horyzoncie jakiś dom dla Roxi to ona sama zaczyna czarować i coś się takiego zadzieje, że zostaje jest u Moli@. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elficzkowa napisał:

rozi, nie martw się:) Zauważ, że jak tylko pojawia się na horyzoncie jakiś dom dla Roxi to ona sama zaczyna czarować i coś się takiego zadzieje, że zostaje jest u Moli@. 

 

Raz się pojawił domek i "zaczarowała" :(

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Moli@ napisał:

Raz się pojawił domek i "zaczarowała" :(

Oby tym razem w ten sposób nie czarowała.

Pani odeszła teraz jamnica, w wieku 14lat. Na stare lata chorowała na serce i to dość mocno, Pani sporo jeździła z sunią po lekarzach. Pani ma słabość do długich psów.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ciii, jeszcze nigdzie się nie wybiera :) To była bardzo wstępna rozmowa, a przecież termin zabiegu nieustalony. Może wiele się zadziać do czasu aż Roxi będzie gotowa do adopcji: może na przykład Pani zrezygnuje albo okaże się na wizycie, że lepiej będzie zaproponować innego psa... Jeżeli jednak okaże się, że Roxi jest jej pisana to poproszę o to, aby Pani porozmawiała z Moli@. Na razie wszystko jest bez zmian. Poza tym, że rozmowę miałam, numer zapisany... ;)

W przypadku Roxi nie ma bezpośredniego zagrożenia życia  i weci zwlekają z zabiegiem z powodu bardzo wysokich temperatur.

W piątek 21.06 może coś się wyjaśni..., kontrolna wizyta.

Przed samym zabiegiem - zdjęcie RTG

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, rozi napisał:

Tu ma swoje kotki, swoich lekarzy, klopsiki, ogródek, ścieżki, Halina powiedz coś!!!

Rozi, niedawno rozmawiając z Panią Anią - (adoptowała Henia a teraz pojedzie Mela) powiedziałam "że ja tu tylko sprzątam a osobą decyzyjną jest dreag"

Dreag, stwierdziła "że coś w tym jest"

Trzymajmy się tego...:)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Moli@ napisał:

W przypadku Roxi nie ma bezpośredniego zagrożenia życia  i weci zwlekają z zabiegiem z powodu bardzo wysokich temperatur.

W piątek 21.06 może coś się wyjaśni..., kontrolna wizyta.

Przed samym zabiegiem - zdjęcie RTG

Pewnie, nie ma co się spieszyć z zabiegiem. Lepiej poczekać... Boję się bardzo zabiegów tego typu u starszych psinek. A Roxi to wyjątkowo się nacierpiała. Poczekajmy na spokojnie. Ufam Moli@ Twojemu doświadczeniu.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Pewnie, nie ma co się spieszyć z zabiegiem. Lepiej poczekać... Boję się bardzo zabiegów tego typu u starszych psinek. A Roxi to wyjątkowo się nacierpiała. Poczekajmy na spokojnie. Ufam Moli@ Twojemu doświadczeniu.

Umiejscowienie guzka nie przeszkadza Roxi..., nie ma niepokojących objawów, wyniki dobre.  Jednak starsza pani, kolejny zabieg (nie wiemy ile miała wykonanych wcześniej) dlatego czekamy na chłodniejsze dni

Link to comment
Share on other sites

Oj, rozi przepraszam Cię, mam poczucie winy, że napisałam o rozmowie. Nie ukrywam, że boję się o dom dla Roxi: jak zniesie kolejną zmianę, jak właściciele podejdą do opieki nad naszą babulinką. Nie ukrywajmy, nie każdy jest tak troskliwy jak Moli@. Z drugiej strony musze być uczciwa wobec Darczyńców wpłacających stałe deklaracje. Gdyby od Nich wypłynęłaby propozycja, żeby Roxi już dożyła u Moli@ resztę swoich dni, to bym domu nie szukała. Bo uważam, że ciężko będzie znaleźć taki drugi dom, a ludzi nie da się sprawdzić...  Jednak na razie jest jak jest. A że telefon był to chyba dobrze? ;) Przecież na razie nic z tego nie wynika.

Moli@, jak nasza babcia i inni Twoi podopieczni znoszą te upaly?

Link to comment
Share on other sites

Jasne,  Roxi jest w DT, więc idą ogłoszenia i trzeba się liczyć z tym, że ktoś ją będzie chciał zabrać. Problem tylko, że jest szczęśliwa teraz i ma opiekę najlepszą z możliwych. Okropnie trudne to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Oj, rozi przepraszam Cię, mam poczucie winy, że napisałam o rozmowie. Nie ukrywam, że boję się o dom dla Roxi: jak zniesie kolejną zmianę, jak właściciele podejdą do opieki nad naszą babulinką. Nie ukrywajmy, nie każdy jest tak troskliwy jak Moli@. Z drugiej strony musze być uczciwa wobec Darczyńców wpłacających stałe deklaracje. Gdyby od Nich wypłynęłaby propozycja, żeby Roxi już dożyła u Moli@ resztę swoich dni, to bym domu nie szukała. Bo uważam, że ciężko będzie znaleźć taki drugi dom, a ludzi nie da się sprawdzić...  Jednak na razie jest jak jest. A że telefon był to chyba dobrze? ;) Przecież na razie nic z tego nie wynika.

Moli@, jak nasza babcia i inni Twoi podopieczni znoszą te upaly?

Wszyscy już mamy dość upałów ale musimy je przetrwać.... rozkładają się na podłogach..., w ogrodzie pod drzewami, krzewami, w altance lub na tarasie. Spacery tylko późnym popołudniem.

Dziś pochmurno, chłodniej..., spacerek do kotów potem Roxi  odwiedziła koleżankę ,)

 

100_4116.JPG

100_4124.JPG

100_4131.JPG

100_4133.JPG

100_4137.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...